РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки молодшого спеціаліста
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 18:10

Інститут підприємництва та перспективних технологій
Напрям підготовки: 122, КН – Комп'ютерні науки
Кількість місць для пільговиків: 0
Ліцензований обсяг: 75
Подали оригіналів: 75 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Середній бал атестату дисципліна 1 дисципліна 2 Додатковий бал Конкурсний бал Здали оригінали документів
1 Мишолівський Назар Ростиславович 10.5 12 0 0 22.5
2 Милян Павло Юрійович 10.7 11 0 0 21.7
3 Соломійчук Северин Васильович 8.9 12 0 0 20.9
4 Благута Ігор Станіславович 9.7 11 0 0 20.7
5 Гусак Андрій Андрійович 10.4 10 0 0 20.4
6 Колесник Лілія Олегівна 10.4 10 0 0 20.4
7 Щербак Лаура Вячеславівна 10.4 10 0 0 20.4
8 Бірак Денис Федорович 10.3 10 0 0 20.3
9 Беля Вікторія Олексіївна 10.2 10 0 0 20.2
10 Халін Юрій Олександрович 8.75 11 0 0 19.75
11 Стрішна Анастасія Євгенівна 10.7 9 0 0 19.7
12 Полякова Ольга-Марія Миколаївна 10.7 9 0 0 19.7
13 Штойка Максим Олегович 9.6 10 0 0 19.6
14 Чайковська Анастасія Богданівна 10.4 9 0 0 19.4
15 Пюрик Тетяна Ярославівна 10.4 9 0 0 19.4
16 Горошко Юлія Володимирівна 9.2 10 0 0 19.2
17 Гапчук Юрій Євгенович 8.76 10 0 0 18.76
18 Брендак Владислав Володимирович 7.4 11 0 0 18.4
19 Гнатюк Роман Степанович 9.3 9 0 0 18.3
20 Тустанівський Олександр Андрійович 9 9 0 0 18
21 Шевчук Андрій Михайлович 8.7 9 0 0 17.7
22 Вента Юрій Олегович 9.7 8 0 0 17.7
23 Левківський Даниїл Андрійович 9.4 8 0 0 17.4
24 Павлишин Анна Іванівна 10.2 7 0 0 17.2
25 Вульчин Надія Валеріївна 10 7 0 0 17
26 Галінич Максим Іванович 9 8 0 0 17
27 Філярський Назарій Михайлович 9 8 0 0 17
28 Скрипко Владислав Сергійович 7.8 9 0 0 16.8
29 Грицайко Соломія Юріївна 10.6 6 0 0 16.6
30 Кіцак Антон Михайлович 9.5 7 0 0 16.5
31 Пасєка Софія Романівна 8.3 8 0 0 16.3
32 Муляр Олександр Сергійович 10.3 6 0 0 16.3
33 Ляхович Сергій Михайлович 9.2 7 0 0 16.2
34 Висоцький Олег Мирославович 10.2 6 0 0 16.2
35 Теслюк Богдан Васильович 8 8 0 0 16
36 Єгоров Костянтин Сергійович 7.8 8 0 0 15.8
37 Петришин Сергій Михайлович 7.8 8 0 0 15.8
38 Новосільський Сергій Олегович 10.6 5 0 0 15.6
39 Курташ Владислав Едуардович 7.6 8 0 0 15.6
40 Скляров Вадим Максимович 8.5 7 0 0 15.5
41 Цікайло Олег Григорович 8.5 7 0 0 15.5
42 Крулевський Олег Андрійович 6.42 9 0 0 15.42
43 Кісельов Микола Ігорович 8.2 7 0 0 15.2
44 Поляков Віктор Сергійович 7.2 8 0 0 15.2
45 Головацький Олександр-Володимир Михайлович 9.2 6 0 0 15.2
46 Грицюк Сергій Олегович 8.2 7 0 0 15.2
47 Герун Вікторія Віталіївна 10.1 5 0 0 15.1
48 Грицак Юрій Ігорович 9 6 0 0 15
49 Замєсов Юрій Юрійович 10 5 0 0 15
50 Фірич Микола Миколайович 9 6 0 0 15
51 Луцький Андрій Ярославович 8.9 6 0 0 14.9
52 Староселець Юрій Романович 8.9 6 0 0 14.9
53 Малик Олег Борисович 6.8 8 0 0 14.8
54 Ісмаілов Емір Ахтем огли 9.8 5 0 0 14.8
55 Карпець Владислав Олегович 8.8 6 0 0 14.8
56 Музика Олександр-Маркіян Сергійович 9.7 5 0 0 14.7
57 Шаповал Роман Олександрович 7.5 7 0 0 14.5
58 Сахан Петро Олегович 9.4 5 0 0 14.4
59 Данилюк Світлана Тарасівна 8.2 6 0 0 14.2
60 Калічак Юлія Віталіївна 8.07 6 0 0 14.07
61 Вітвіцький Остап Володимирович 8 6 0 0 14
62 Мацюрак Володимир Орестович 7.8 6 0 0 13.8
63 Шваб Віталій Леонідович 8.8 5 0 0 13.8
64 Кузьменко Дмитро Дмитрович 8.7 5 0 0 13.7
65 Рижан Арсен Степанович 6.7 7 0 0 13.7
66 Валах Тарас Русланович 8.5 5 0 0 13.5
67 Дулепін Денис Андрійович 7.8 5 0 0 12.8
68 Старостін Юрій Дмитрович 8.8 4 0 0 12.8
69 Вишиваний Віталій Іванович 7.7 5 0 0 12.7
70 Князь Олег Романович 7.6 5 0 0 12.6
71 Яців Андрій Сергійович 8.5 4 0 0 12.5
72 Демків Євген Мирославович 7.4 5 0 0 12.4
73 Нестор Олег Степанович 8.3 4 0 0 12.3
74 Чабан Віталій Олександрович 6.2 6 0 0 12.2
75 Іванчук Орест Володимирович 7.6 4 0 0 11.6
76 Процовський Олександр Петрович 10.5 11 0 0 21.5
77 Борисов Павло Русланович 9.6 10 0 0 19.6
78 Кухар Соломія Ярославівна 11 8 0 0 19
79 Голубінка Данило Андрійович 10 9 0 0 19
80 Іваник Андрій Вікторович 10.2 8 0 0 18.2
81 Руппо Кирил Денисович 9.2 9 0 0 18.2
82 Осєчко Юлія Анатоліївна 9.2 9 0 0 18.2
83 Дармограй Владислав Тарасович 6.9 11 0 0 17.9
84 Тріска Ростислав Богданович 8.9 9 0 0 17.9
85 Ковалик Олена Юріївна 9.8 8 0 0 17.8
86 Гук Юрій-Лука Юрійович 7.7 10 0 0 17.7
87 Муравський Леонід Сергійович 9.2 7 0 0 16.2
88 Шулак Павло Володимирович 7.9 8 0 0 15.9
89 Підгорний Олександр Євгенович 7.6 8 0 0 15.6
90 Остап Данило Павлович 8.1 7 0 0 15.1
91 Магонь Максиміліан Любомирович 8.8 6 0 0 14.8
92 Зубрицька Софія Тарасівна 9.5 5 0 0 14.5
93 Сало Юлія Михайлівна 9.4 5 0 0 14.4
94 Гавришкевич Святослав Павлович 6.9 7 0 0 13.9
95 Музичак Ірина Іванівна 7.8 6 0 0 13.8
96 Жукровський Яромир-Ратимир Олегович 7.8 6 0 0 13.8
97 Борисович Олена Василівна 8.6 5 0 0 13.6
98 Любенко Вадим Віталійович 7.3 6 0 0 13.3
99 Волошко Юлія Миколаївна 8.2 5 0 0 13.2
100 Смолей Олександр Олексійович 8.1 5 0 0 13.1
101 Горб'як Галина Богданівна 8 5 0 0 13
102 Семків Роман Васильович 6 7 0 0 13
103 Ковалишин Данило Богданович 7.9 5 0 0 12.9
104 Бурчак Андрій Юрійович 4.8 8 0 0 12.8
105 Лазів Віталій Русланович 7.8 5 0 0 12.8
106 Орищишин Юрій Петрович 5.6 7 0 0 12.6
107 Богдан Соломія Михайлівна 8.5 4 0 0 12.5
108 Рудий Ангел Натанович 7.4 5 0 0 12.4
109 Котенко Роман Вікторович 7.4 5 0 0 12.4
110 Шандала Павло-Андріан Ігорович 7.3 5 0 0 12.3
111 Подольський Олег Сергійович 5.3 7 0 0 12.3
112 Грабовський Юліан Олегович 6.1 6 0 0 12.1
113 Довба Андрій Андрійович 7 5 0 0 12
114 Мозіль Тарас Іванович 7.75 4 0 0 11.75
115 Носов Олександр Олександрович 6.68 5 0 0 11.68
116 Лазарєв Віталій Володимирович 6.5 5 0 0 11.5
117 Бережняк Роман Миколайович 5.1 6 0 0 11.1
118 Дудак Андрій Андрійович 5.9 5 0 0 10.9
119 Куриляк Юрій Романович 4.6 6 0 0 10.6
120 Войтусишин Валентин Дмитрович 6.5 4 0 0 10.5
121 Вороненко Олексій Андрійович 5.2 5 0 0 10.2
122 Тріщ Роман Володимирович 5.2 5 0 0 10.2
123 Воєводін Валерій Віталійович 5.1 5 0 0 10.1
124 Сирота Олександр Юрійович 5.5 4 0 0 9.5