РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки молодшого спеціаліста
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 18:10

Інститут підприємництва та перспективних технологій
Напрям підготовки: 075, МК – Маркетинг
Кількість місць для пільговиків: 0
Ліцензований обсяг: 50
Подали оригіналів: 47 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Середній бал атестату дисципліна 1 дисципліна 2 Додатковий бал Конкурсний бал Здали оригінали документів
1 Процовський Олександр Петрович 10.5 11 0 0 21.5
2 Коморний Олександр Олександрович 10.8 10 0 0 20.8
3 Жмур Павло Вікторович 8.2 12 0 0 20.2
4 Костенко Валентина Олександрівна 10 10 0 0 20
5 Углева Тетяна Михайлівна 10.5 9 0 0 19.5
6 Артим Роман Олегович 8 11 0 0 19
7 Маковій Валентина Олександрівна 9.9 9 0 0 18.9
8 Кувіла Анастасія Олександрівна 9.8 9 0 0 18.8
9 Балко Соломія Тарасівна 9.5 9 0 0 18.5
10 Петрашкевич Евеліна Ігорівна 7.4 11 0 0 18.4
11 Гук Юрій-Лука Юрійович 7.7 10 0 0 17.7
12 Квідзінська Зофья-Наталія Адамівна 10.2 7 0 0 17.2
13 Гучок Іван Іванович 8.6 8 0 0 16.6
14 Кобільник Ростислав Романович 9.4 7 0 0 16.4
15 Чернецька Олена Русланівна 9.2 7 0 0 16.2
16 Маковій Антоніна Олександрівна 8.7 7 0 0 15.7
17 Підгорний Олександр Євгенович 7.6 8 0 0 15.6
18 Горбатий Маркіян Ігорович 8.4 7 0 0 15.4
19 Русанов Сергій Дмитрович 8.3 7 0 0 15.3
20 Писарчук Христина Володимирівна 6.3 9 0 0 15.3
21 Крохмальний Святослав Тарасович 10.2 5 0 0 15.2
22 Скочеляс Максим Андрійович 8.9 6 0 0 14.9
23 Ебінгер Крістіан Олегович 6.9 8 0 0 14.9
24 Федчишин Андрій Ігорович 8.76 6 0 0 14.76
25 Сало Юлія Михайлівна 9.4 5 0 0 14.4
26 Гавришкевич Святослав Павлович 6.9 7 0 0 13.9
27 Зубець Павло Сергійович 6.8 7 0 0 13.8
28 Чигін Ярослав Іванович 7.5 6 0 0 13.5
29 Любенко Вадим Віталійович 7.3 6 0 0 13.3
30 Волошко Юлія Миколаївна 8.2 5 0 0 13.2
31 Філіппов Олександр Вікторович 6.1 7 0 0 13.1
32 Горб'як Галина Богданівна 8 5 0 0 13
33 Бадло Олександр Максимович 7.9 5 0 0 12.9
34 Лазів Віталій Русланович 7.8 5 0 0 12.8
35 Янковський Святослав 8.6 4 0 0 12.6
36 Подольський Олег Сергійович 5.3 7 0 0 12.3
37 Віхоть Анна Миколаївна 8.2 4 0 0 12.2
38 Грабовський Юліан Олегович 6.1 6 0 0 12.1
39 Левінець Володимир Ярославович 7.9 4 0 0 11.9
40 Мозіль Тарас Іванович 7.75 4 0 0 11.75
41 Савицький Дмитро Олександрович 7.7 4 0 0 11.7
42 Барщак Христина Віталіївна 6.4 4 0 0 10.4
43 Вороненко Олексій Андрійович 5.2 5 0 0 10.2
44 Воєводін Валерій Віталійович 5.1 5 0 0 10.1
45 Токарська Яна Володимирівна 6 4 0 0 10
46 Сирота Олександр Юрійович 5.5 4 0 0 9.5
47 Лобанов Віктор Володимирович 4.1 5 0 0 9.1
48 Бурчак Андрій Юрійович 4.8 8 0 0 12.8
49 Соломійчук Северин Васильович 8.9 12 0 0 20.9
50 Стасів Надія Ігорівна 10.9 9 0 0 19.9
51 Халін Юрій Олександрович 8.75 11 0 0 19.75
52 Борисов Павло Русланович 9.6 10 0 0 19.6
53 Штойка Максим Олегович 9.6 10 0 0 19.6
54 Пюрик Тетяна Ярославівна 10.4 9 0 0 19.4
55 Чайковська Анастасія Богданівна 10.4 9 0 0 19.4
56 Камінська Емілія Олегівна 10.3 9 0 0 19.3
57 Величко Камелія Андріївна 10.3 9 0 0 19.3
58 Палій Поліна Ігорівна 10.2 9 0 0 19.2
59 Кухар Соломія Ярославівна 11 8 0 0 19
60 Гапчук Юрій Євгенович 8.76 10 0 0 18.76
61 Черняєва Дарія Сергіївна 9.68 9 0 0 18.68
62 Брендак Владислав Володимирович 7.4 11 0 0 18.4
63 Руппо Кирил Денисович 9.2 9 0 0 18.2
64 Іваник Андрій Вікторович 10.2 8 0 0 18.2
65 Дмитрів Ольга Русланівна 10.2 8 0 0 18.2
66 Куртяк Діана Володимирівна 8.1 10 0 0 18.1
67 Дармограй Владислав Тарасович 6.9 11 0 0 17.9
68 Тріска Ростислав Богданович 8.9 9 0 0 17.9
69 Марків Ілона Михайлівна 8.8 9 0 0 17.8
70 Вента Юрій Олегович 9.7 8 0 0 17.7
71 Павлишин Анна Іванівна 10.2 7 0 0 17.2
72 Філярський Назарій Михайлович 9 8 0 0 17
73 Галінич Максим Іванович 9 8 0 0 17
74 Скрипко Владислав Сергійович 7.8 9 0 0 16.8
75 Кіцак Антон Михайлович 9.5 7 0 0 16.5
76 Федунь Діана Андріївна 9.3 7 0 0 16.3
77 Пасєка Софія Романівна 8.3 8 0 0 16.3
78 Барна Мар'яна Юріївна 10.3 6 0 0 16.3
79 Муравський Леонід Сергійович 9.2 7 0 0 16.2
80 Теслюк Богдан Васильович 8 8 0 0 16
81 Єгоров Костянтин Сергійович 7.8 8 0 0 15.8
82 Матвєєва Ольга Едуардівна 7.8 8 0 0 15.8
83 Новосільський Сергій Олегович 10.6 5 0 0 15.6
84 Поляков Віктор Сергійович 7.2 8 0 0 15.2
85 Герун Вікторія Віталіївна 10.1 5 0 0 15.1
86 Зіниха Юрій Олександрович 7.1 8 0 0 15.1
87 Остап Данило Павлович 8.1 7 0 0 15.1
88 Ключак Вероніка Іванівна 10.1 5 0 0 15.1
89 Грицак Юрій Ігорович 9 6 0 0 15
90 Магонь Максиміліан Любомирович 8.8 6 0 0 14.8
91 Шаповал Роман Олександрович 7.5 7 0 0 14.5
92 Татух Лілія Романівна 9.3 5 0 0 14.3
93 Данилюк Світлана Тарасівна 8.2 6 0 0 14.2
94 Калейчик Дарія Павлівна 8.2 6 0 0 14.2
95 Панів Каріна Іванівна 9.11 5 0 0 14.11
96 Вітвіцький Остап Володимирович 8 6 0 0 14
97 Шваб Віталій Леонідович 8.8 5 0 0 13.8
98 Босак Ольга Василівна 8.7 5 0 0 13.7
99 Валах Тарас Русланович 8.5 5 0 0 13.5
100 Когут Даниїл Сергійович 5.1 8 0 0 13.1
101 Дулепін Денис Андрійович 7.8 5 0 0 12.8
102 Князь Олег Романович 7.6 5 0 0 12.6
103 Рудий Ангел Натанович 7.4 5 0 0 12.4
104 Чабан Віталій Олександрович 6.2 6 0 0 12.2
105 Довба Андрій Андрійович 7 5 0 0 12
106 Носов Олександр Олександрович 6.68 5 0 0 11.68
107 Бриковська Мар'яна-Соломія Юріївна 6.3 5 0 0 11.3
108 Дудак Андрій Андрійович 5.9 5 0 0 10.9
109 Зелений Максим Романович 4.6 5 0 0 9.6