РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки молодшого спеціаліста
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 18:10

Інститут підприємництва та перспективних технологій
Напрям підготовки: 071, ОП – Облік і оподаткування
Кількість місць для пільговиків: 0
Ліцензований обсяг: 85
Подали оригіналів: 0 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Середній бал атестату дисципліна 1 дисципліна 2 Додатковий бал Конкурсний бал Здали оригінали документів
1 Милян Павло Юрійович 10.7 11 0 0 21.7
2 Жмур Павло Вікторович 8.2 12 0 0 20.2
3 Костенко Валентина Олександрівна 10 10 0 0 20
4 Стасів Надія Ігорівна 10.9 9 0 0 19.9
5 Углева Тетяна Михайлівна 10.5 9 0 0 19.5
6 Величко Камелія Андріївна 10.3 9 0 0 19.3
7 Камінська Емілія Олегівна 10.3 9 0 0 19.3
8 Палій Поліна Ігорівна 10.2 9 0 0 19.2
9 Горошко Юлія Володимирівна 9.2 10 0 0 19.2
10 Кувіла Анастасія Олександрівна 9.8 9 0 0 18.8
11 Черняєва Дарія Сергіївна 9.68 9 0 0 18.68
12 Петрашкевич Евеліна Ігорівна 7.4 11 0 0 18.4
13 Дмитрів Ольга Русланівна 10.2 8 0 0 18.2
14 Осєчко Юлія Анатоліївна 9.2 9 0 0 18.2
15 Марків Ілона Михайлівна 8.8 9 0 0 17.8
16 Грицайко Соломія Юріївна 10.6 6 0 0 16.6
17 Федунь Діана Андріївна 9.3 7 0 0 16.3
18 Барна Мар'яна Юріївна 10.3 6 0 0 16.3
19 Підгайна Андріана Андріївна 9.2 7 0 0 16.2
20 Матвєєва Ольга Едуардівна 7.8 8 0 0 15.8
21 Маковій Антоніна Олександрівна 8.7 7 0 0 15.7
22 Горбатий Маркіян Ігорович 8.4 7 0 0 15.4
23 Писарчук Христина Володимирівна 6.3 9 0 0 15.3
24 Зіниха Юрій Олександрович 7.1 8 0 0 15.1
25 Скочеляс Максим Андрійович 8.9 6 0 0 14.9
26 Ебінгер Крістіан Олегович 6.9 8 0 0 14.9
27 Карпець Владислав Олегович 8.8 6 0 0 14.8
28 Шаповал Роман Олександрович 7.5 7 0 0 14.5
29 Калейчик Дарія Павлівна 8.2 6 0 0 14.2
30 Панів Каріна Іванівна 9.11 5 0 0 14.11
31 Зубець Павло Сергійович 6.8 7 0 0 13.8
32 Босак Ольга Василівна 8.7 5 0 0 13.7
33 Чигін Ярослав Іванович 7.5 6 0 0 13.5
34 Когут Даниїл Сергійович 5.1 8 0 0 13.1
35 Бадло Олександр Максимович 7.9 5 0 0 12.9
36 Янковський Святослав 8.6 4 0 0 12.6
37 Подольський Олег Сергійович 5.3 7 0 0 12.3
38 Віхоть Анна Миколаївна 8.2 4 0 0 12.2
39 Барщак Христина Віталіївна 6.4 4 0 0 10.4
40 Токарська Яна Володимирівна 6 4 0 0 10
41 Зелений Максим Романович 4.6 5 0 0 9.6
42 Лобанов Віктор Володимирович 4.1 5 0 0 9.1