Рейтингові списки/ Магістри заочна/ Землеустрій та кадастр

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс заочної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 17:57

геодезії
Напрям підготовки: 193, ГДЗК – Землеустрій та кадастр
Максимально можлива к-ть студентів: 30 місць
Кількість місць державного замовлення: 0 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 26 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Додатковий бал Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Статус заяви
1 Пирожик Марта Степанівна 86.74 0 80 64 125.14 Зараховано (комерція)
2 Онуфрак Катерина Романівна 81.20 0 78 72 119.60 Зараховано (комерція)
3 Комаровський Андрій Андрійович 74.00 0 90 84 118.40 Зараховано (комерція)
4 Чуйко Арсен Тарасович 73.00 0 94 64 117.00 Зараховано (комерція)
5 Підгурський Ігор Віталійович 74.00 0 72 64 109.20 Зараховано (комерція)
6 Сорокін Валентин Петрович 76.00 0 74 36 109.20 Зараховано (комерція)
7 Москаль Юлія Степанівна 70.80 0 68 80 106.00 Зараховано (комерція)
8 Посацький Владислав Едуардович 82.56 0 50 12 103.76 Зараховано (комерція)
9 Помірча Вікторія Іванівна 70.12 0 66 64 102.92 Зараховано (комерція)
10 Мартинюк Марія Віталіївна 67.54 0 66 88 102.74 Зараховано (комерція)
11 Деревенко Любомир Євгенович 62.00 0 80 84 102.40 Зараховано (комерція)
12 Матенчук Юлія Миколаївна 69.64 0 64 32 98.44 Зараховано (комерція)
13 Підганяк Наталя Романівна 70.56 0 52 68 98.16 Зараховано (комерція)
14 Любовіцька Марія Іванівна 59.00 0 78 48 95.00 Зараховано (комерція)
15 Писко Іван Іванович 61.42 0 66 40 91.82 Зараховано (комерція)
16 Завацький Віталій Миколайович 71.00 0 40 16 88.60 Зараховано (комерція)
17 Стеца Богдан Євгенович 63.00 0 44 56 86.20 Зараховано (комерція)
18 Кравцов Володимир Володимирович 60.09 0 20 36 71.69 Зараховано (комерція)
19 Домбровська Світлана Володимирівна 81.72 0 56 52 109.32 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
20 Камінська Ірина Ігорівна 91.26 0 98 92 139.66
21 Осадча Мирослава Михайлівна 92.33 0 96 72 137.93
22 Квашук Тетяна Анатоліївна 89.29 0 96 96 137.29
23 Босак Аліна Сергіївна 90.97 0 92 92 136.97
24 Євтушок Анастасія Павлівна 87.68 0 96 60 132.08
25 Рибіцький Роман Вікторович 90.35 0 80 92 131.55
26 Волошинська Каріна Ігорівна 80.81 0 96 92 128.41
27 Пацуркевич Катерина Ростиславівна 83.71 0 92 76 128.11
28 Дяків Сергій Іванович 87.50 0 76 92 127.10
29 Росоловська Наталія Миколаївна 77.24 0 100 88 126.04
30 Богданець Людмила Андріївна 83.00 0 82 56 121.40
31 Матіїв Інна Богданівна 74.04 0 94 80 119.64
32 Бігун Микола Віталійович 90.12 0 56 44 116.92
33 Страз Ольга Миколаївна 73.05 0 86 92 116.65
34 Гут Юлія Віталіївна 71.00 0 86 88 114.20
35 Ремінський Роман Олександрович 65.64 0 82 88 107.24
36 Добей Василь Васильович 67.81 0 78 72 106.21
37 Муляр Дмитро Ігорович 63.41 0 54 40 89.01
38 Яців Андрій Степанович 61.00 0 38 44 80.60
39 Турчин Марія Леонідівна 63.00 0 34 36 80.20