РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс заочної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2018 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 28.08.2018 17:57

геодезії
Напрям підготовки: 193, ГДІГ – Інженерна геодезія
Максимально можлива к-ть студентів: 35 місць
Кількість місць державного замовлення: 0 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 24 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Додатковий бал Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів** Статус заяви
1 Максимович Оксана Василівна 87.00 0 32 36 103.40 Зараховано (комерція)
2 Павлик Ігор Володимирович 80.00 0 48 20 101.20 Зараховано (комерція)
3 Максимович Світлана Василівна 87.50 0 18 40 98.70 Зараховано (комерція)
4 Гритчак Андрій Маркович 69.00 0 50 88 97.80 Зараховано (комерція)
5 Гладкий Анатолій Володимирович 79.00 0 30 56 96.60 Зараховано (комерція)
6 Медведєва Марина Олегівна 76.00 0 30 60 94.00 Зараховано (комерція)
7 Ярмол Володимир Михайлович 68.00 0 48 52 92.40 Зараховано (комерція)
8 Маліцький Андрій Юрійович 73.00 0 32 56 91.40 Зараховано (комерція)
9 Терпак Іван Васильович 72.00 0 22 88 89.60 Зараховано (комерція)
10 Прус Оксана Арсенівна 69.06 0 32 56 87.46 Зараховано (комерція)
11 Молнар Степан Володимирович 63.00 0 30 68 81.80 Зараховано (комерція)
12 Любовіцький Олексій Борисович 58.00 0 44 60 81.60 Зараховано (комерція)
13 Пантілімонов Ярослав Анатолійович 70.00 0 20 28 80.80 Зараховано (комерція)
14 Бережанська Анна Іванівна 58.78 0 40 60 80.78 Зараховано (комерція)
15 Супрун Уляна Володимирівна 58.00 0 32 88 79.60 Зараховано (комерція)
16 Дурягін Григорій Сергійович 60.00 0 26 52 75.60 Зараховано (комерція)
17 Ятчук Володимир Феофілович 63.00 0 10 44 71.40 Зараховано (комерція)
18 Лащенко Олександр Юрійович 54.79 0 16 64 67.59 Зараховано (комерція)
19 Барко Михайло Петрович 54.00 0 24 36 67.20 Зараховано (комерція)
20 Бучелюк Ксенія Олексіївна 89.50 0 64 84 123.50
21 Пюра Іван Іванович 85.50 0 50 64 111.90
22 Кінаш Сергій Романович 85.00 0 40 80 109.00
23 Балан Андрій Юрійович 88.00 0 10 24 94.40
24 Здебський Дмитро Євгенович 68.00 0 40 60 90.00
25 Стець Роман Михайлович 72.00 0 26 68 89.20
26 Федущак Андрій Олегович 66.00 0 36 80 88.40
27 Ваньо Михайло Володимирович 65.00 0 34 80 86.60
28 Палюх Святослав Михайлович 76.00 0 10 24 82.40
29 Заяць Микола Романович 75.00 0 10 16 80.60
30 Коцюба Юрій-Олег Сергійович 4.36 0 28 80 23.56
31 Барчук Микола Анатолійович 4.65 0 20 44 17.05