Рейтингові списки/ Магістри заочна/ Землеустрій та кадастр

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс заочної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 21.07.2019 18:05

геодезії
Напрям підготовки: 193, ГДЗК – Землеустрій та кадастр
Максимально можлива к-ть студентів: 30 місць
Кількість місць державного замовлення: 0 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 10 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Додатковий бал Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів**
1 Гузюк Віталій Ігорович 91.40 91.40
2 Федьків Юліана Романівна 90.09 90.09
3 Муран Христина Григорівна 88.48 88.48
4 Ястребкова Олександра Валеріївна 88.00 88.00
5 Бєлікова Наталія Віталіївна 88.00 88.00
6 Динисюк Лілія Вікторівна 84.86 84.86
7 Лукіна Лілія Сергіївна 78.66 78.66
8 Лужецький Максим Юрійович 78.02 78.02
9 Садовський Роман Валентинович 78.00 78.00
10 Кушнірик Ірина Богданівна 74.00 74.00
11 Яворський Назарій-Іван Олегович 73.53 73.53
12 Мошовська Наталія Миколаївна 73.02 73.02
13 Бєлякова Ганна Сергіївна 72.00 72.00
14 Баліцький Юрій Миколайович 71.52 71.52
15 Сіра Олександра Ігорівна 70.68 70.68
16 Реуцька Юлія Василівна 68.86 68.86
17 Гаврилів Тетяна Василівна 68.69 68.69
18 Червеняк Дмитро Сергійович 67.73 67.73
19 Василець Іван Валерійович 66.66 66.66
20 Тицейко Богдан Романович 63.62 63.62
21 Лібрук Андріан Михайлович 63.25 63.25
22 Мельник Микола Андрійович 61.40 61.40
23 Шава Олександр Володимирович 61.12 61.12
24 Лин Ярослав Володимирович 60.81 60.81
25 Вечеря Карина Григорівна 60.34 60.34
26 Романович Назар Васильович 59.67 59.67
27 Антонюк Михайло Володимирович 59.42 59.42
28 Пікалюк Валерій Олександрович 59.00 59.00
29 Шаран Ярослав Андрійович 58.64 58.64
30 Чернецький Назарій Іванович 57.82 57.82
31 Лобойко Яна Володимирівна 57.21 57.21
32 Гойда Олександр Вікторович 55.05 55.05
33 Тараненко Андрій Володимирович 55.00 55.00
34 Луців Андрій Богданович 54.79 54.79
35 Цуканов Артур Русланович 53.87 53.87
36 Каландяк Іван Володимирович 53.42 53.42
37 Школик Роман Васильович 53.17 53.17
38 Тишківський Василь Володимирович 52.73 52.73