Рейтингові списки/ Магістри заочна/ Землеустрій та кадастр

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс заочної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 16.08.2019 12:01

геодезії
Напрям підготовки: 193, ГДЗК – Землеустрій та кадастр
Максимально можлива к-ть студентів: 30 місць
Кількість місць державного замовлення: 0 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 24 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка Додатковий бал Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів або довідку з місця знаходження оригіналів** Статус заяви
1 Ястребкова Олександра Валеріївна 88.00 100.0000 68.0000 134.80 Зараховано (комерція)
2 Гузюк Віталій Ігорович 91.40 76.0000 80.0000 129.80 Зараховано (комерція)
3 Одійчук Галина Степанівна 86.50 56.0000 64.0000 115.30 Зараховано (комерція)
4 Кушнірик Ірина Богданівна 74.00 76.0000 96.0000 114.00 Зараховано (комерція)
5 Горбатий Юрій Михайлович 77.00 66.0000 72.0000 110.60 Зараховано (комерція)
6 Лужецький Максим Юрійович 78.02 62.0000 76.0000 110.42 Зараховано (комерція)
7 Бєлікова Наталія Віталіївна 88.00 40.0000 60.0000 110.00 Зараховано (комерція)
8 Баліцький Юрій Миколайович 71.52 66.0000 96.0000 107.52 Зараховано (комерція)
9 Лукіна Лілія Сергіївна 78.66 56.0000 56.0000 106.66 Зараховано (комерція)
10 Реуцька Юлія Василівна 68.86 64.0000 84.0000 102.86 Зараховано (комерція)
11 Яворський Назарій-Іван Олегович 73.53 56.0000 68.0000 102.73 Зараховано (комерція)
12 Бєлякова Ганна Сергіївна 72.00 54.0000 64.0000 100.00 Зараховано (комерція)
13 Сіра Олександра Ігорівна 70.68 52.0000 60.0000 97.48 Зараховано (комерція)
14 Садовський Роман Валентинович 78.00 38.0000 36.0000 96.80 Зараховано (комерція)
15 Гаврилів Тетяна Василівна 68.69 52.0000 60.0000 95.49 Зараховано (комерція)
16 Василець Іван Валерійович 66.66 52.0000 80.0000 95.46 Зараховано (комерція)
17 Тараненко Андрій Володимирович 55.00 76.0000 96.0000 95.00 Зараховано (комерція)
18 Ямелинець Андрій Степанович 51.00 76.0000 76.0000 89.00 Зараховано (комерція)
19 Цуканов Артур Русланович 53.87 46.0000 52.0000 77.47 Зараховано (комерція)
20 Пікалюк Валерій Олександрович 59.00 30.0000 52.0000 76.20 Зараховано (комерція)
21 Гуль Михайло Васильович 54.78 36.0000 44.0000 73.58 Зараховано (комерція)
22 Муран Христина Григорівна 88.48 98.0000 64.0000 134.08 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
23 Федьків Юліана Романівна 90.09 82.0000 76.0000 130.49 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
24 Динисюк Лілія Вікторівна 84.86 80.0000 88.0000 125.66 Рекомендовано на вільні небюджетні місця