Рейтингові списки/ Магістри заочна/ Організація і регулювання дорожнього руху

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс заочної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 22.07.2019 18:19

інженерної механіки та транспорту
Напрям підготовки: 275.03, ТТОР – Організація і регулювання дорожнього руху
Максимально можлива к-ть студентів: 25 місць
Кількість місць державного замовлення: 0 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 6 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Додатковий бал Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів**
1 Євчук Юрій Юрійович 96.51 4.2900 100.80
2 Давосир Владислав Андрійович 90.79 5.0000 95.79
3 Плесак Степан Андрійович 90.86 90.86
4 Брандибура Ольга Тарасівна 87.15 87.15
5 Якімінік Данило Сергійович 85.50 85.50
6 Богачук Валентина Вікторівна 85.00 85.00
7 Дума Віталій Володимирович 82.67 82.67
8 Дудич Олег Богданович 79.46 79.46
9 Опікан Олександр Анатолійович 79.00 79.00
10 Гультяєв Микита Євгенович 78.01 78.01
11 Голик Євгеній Олександрович 76.59 76.59
12 Смик Ярослав Михайлович 76.15 76.15
13 Швець Любомир Олегович 75.51 75.51
14 Пруський Тарас Романович 74.99 74.99
15 Пинів Тарас Миколайович 73.02 73.02
16 Карасюк Дмитро Олександрович 71.74 71.74
17 Ткачук Валентина Віталіївна 70.30 70.30
18 Бодяшев Назарій Романович 69.67 69.67
19 Мандрик Віталій Богданович 69.55 69.55
20 Ящишин Наталія Василівна 67.43 67.43
21 Дмитрів Юлія Михайлівна 67.33 67.33
22 Шуневич Тарас Віталійович 66.57 66.57
23 Кузимко Роксолана Ярославівна 66.28 66.28
24 Глубіш Тарас Олегович 65.44 65.44
25 Кардаш Віталій Володимирович 64.53 64.53
26 Зелінський Микола Миколайович 62.95 62.95
27 Караман Роман Ігорович 62.72 62.72
28 Щигель Андрій Володимирович 62.65 62.65
29 Тихоненко Ігор Володимирович 62.44 62.44
30 Кухар Павло Юрійович 62.29 62.29
31 Зімен Артур Сергійович 60.36 60.36
32 Вакуленко Максим Олександрович 59.63 59.63
33 Кузьмяк Станіслав Андрійович 58.94 58.94
34 Федак Юрій Михайлович 58.00 58.00
35 Мацегора Юрій Сергійович 56.67 56.67
36 Салдан Віктор Олексійович 56.52 56.52
37 Савчук Любомир Ігорович 56.33 56.33
38 Чабан Андріан Тарасович 55.81 55.81
39 Богач Тарас Юрійович 55.18 55.18
40 Добрянський Руслан Романович 54.52 54.52
41 Тимрук Володимир Васильович 53.73 53.73
42 Гецу Ярослав Васильович 53.33 53.33
43 Пекарюк Богдан Романович 52.75 52.75
44 Юрас Ростислав Ігорович 52.66 52.66
45 Швець Вадим Вікторович 52.58 52.58