Рейтингові списки/ Магістри заочна/ Організація перевезень і управління на транспорті

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс заочної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 22.07.2019 18:19

інженерної механіки та транспорту
Напрям підготовки: 275.03, ТТОП – Організація перевезень і управління на транспорті
Максимально можлива к-ть студентів: 25 місць
Кількість місць державного замовлення: 0 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 8 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Додатковий бал Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів**
1 Корик Яна Юріївна 94.32 5.0000 99.32
2 Вовк Юлія Василівна 91.73 5.0000 96.73
3 Фурман Олег Орестович 92.18 4.2900 96.47
4 Осійчук Оксана Олегівна 95.21 0.5000 95.71
5 Копанишин Роксолана Юріївна 93.12 0.5000 93.62
6 Масьонков Олег Вікторович 88.53 4.7900 93.32
7 Корейба Анна Сергіївна 92.11 92.11
8 Ляхович Юстина Любомирівна 90.90 0.3300 91.23
9 Яловіцька Олександра Василівна 89.50 89.50
10 Подоляк Тетяна Ігорівна 89.50 89.50
11 Грицюк Тетяна Михайлівна 89.43 89.43
12 Масьонков Дмітрій Вікторович 89.42 89.42
13 Лобур Юлія Сергіївна 88.78 88.78
14 Пляченко Анна Анатоліївна 86.92 86.92
15 Бернацький Тарас Юрійович 84.38 84.38
16 Горват Олександр Володимирович 84.26 84.26
17 Русин Анатолій Михайлович 81.00 81.00
18 Карпів Олеся Володимирівна 80.07 80.07
19 Білоярцев Артем Сергійович 75.58 75.58
20 Бучинський Олексій Вадимович 75.42 75.42
21 Сенчишин Богдан Богданович 74.70 74.70
22 Адамович Олександр Петрович 74.62 74.62
23 Чех Юлія Юріївна 74.29 74.29
24 Паробчак Мар'яна Юріївна 73.00 73.00
25 Дацко Богдан Богданович 69.00 69.00
26 Гавц Тарас Богданович 68.53 68.53
27 Біганська Ірина Андріївна 67.45 67.45
28 Попович Євген Олегович 66.59 66.59
29 Каблуцька Анна Ігорівна 63.27 63.27
30 Кузь Роман Олександрович 63.00 63.00
31 Караман Роман Ігорович 62.72 62.72
32 Михайлов Олександр Володимирович 62.01 62.01
33 Мацько Тарас Васильович 60.47 60.47
34 Вакуленко Максим Олександрович 59.63 59.63
35 Савко Елена Ярославівна 59.04 59.04
36 Ковалишин Володимир Миколайович 59.00 59.00
37 Прибитківська Софія Володимирівна 58.89 58.89
38 Грудка Діана Василівна 57.55 57.55
39 Воєвідко Артур Валерійович 57.09 57.09
40 Павлюк Ярина Федорівна 51.00 51.00