Рейтингові списки/ Магістри заочна/ Архітектура будівель і споруд

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс заочної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 21.07.2019 18:05

архітектури
Напрям підготовки: 191, АРБС – Архітектура будівель і споруд
Максимально можлива к-ть студентів: 58 місць
Кількість місць державного замовлення: 0 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 0 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Додатковий бал Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів**
1 Рубай Роман Степанович 95.03 95.03
2 Чоп Уляна Ігорівна 92.74 1.0000 93.74
3 Рудь Олена Володимирівна 92.73 92.73
4 Рябець Іванна Євгенівна 92.63 92.63
5 Параняк Олена Петрівна 90.52 1.5000 92.02
6 Залужна Олена Миколаївна 89.26 1.5000 90.76
7 Ковальчук Ельвіна Ярославівна 88.00 88.00
8 Фірман Надія Сергіївна 87.50 87.50
9 Несвіжа Ірина Анатоліївна 87.43 87.43
10 Маковецька Олена Вікторівна 86.71 86.71
11 Зільберг Анастасія Богданівна 86.66 86.66
12 Сеньків Богдан Зеновійович 86.28 86.28
13 Блащук Дар'я Анатоліївна 86.02 86.02
14 Луцик Олег Миколайович 85.89 85.89
15 Тур Оксана Володимирівна 84.89 84.89
16 Заставна Анастасія Олексіївна 84.85 84.85
17 Гарагус Віталія Віталіївна 84.67 84.67
18 Оріховська Анна Романівна 84.27 84.27
19 Мафтуляк Аліна Сергіївна 83.59 83.59
20 Добинда Поліна Сергіївна 83.27 83.27
21 Петенко Ірина Ігорівна 82.58 82.58
22 Боснюк Дар'я Едуардівна 82.00 82.00
23 Кравець Павло Орестович 81.55 81.55
24 Пікуш Іван Олегович 81.41 81.41
25 Босюк Крістіна Олександрівна 81.11 81.11
26 Мазур Вікторія Віталіївна 80.81 80.81
27 Пучко Катерина Сергіївна 80.46 80.46
28 Куровець Христина Тарасівна 80.34 80.34
29 Кулик Владислава Євгенівна 80.30 80.30
30 Базюк Дмитро Богданович 79.69 79.69
31 Рібун Тетяна Олегівна 79.24 79.24
32 Гевал Роман Васильович 78.37 78.37
33 Ярославський Дмитро Юрійович 78.32 78.32
34 Реутова Ольга Ігорівна 77.97 77.97
35 Мироняк Роксолана Петрівна 77.88 77.88
36 Адашинська Діана Святославівна 77.27 77.27
37 Анганзорова Вікторія Леонідівна 76.78 76.78
38 Панчишин Андрій Васильович 76.71 76.71
39 Фаянова Катерина Андріївна 76.55 76.55
40 Бодник Анна-Зоряна Романівна 75.71 75.71
41 Попадюк Оксана Ігорівна 75.53 75.53
42 Бєлоус Іван Дмитрович 75.41 75.41
43 Гнатюк Ірина Миколаївна 73.39 73.39
44 Гнатишин Ольга Петрівна 73.00 73.00
45 Ваксман Михайлина Віталіївна 73.00 73.00
46 Годуб'як Анастасія Андріївна 72.79 72.79
47 Кот Ярина Михайлівна 71.94 71.94
48 Терлецький Олександр Михайлович 71.88 71.88
49 Рябчук Тетяна Сергіївна 69.50 69.50
50 Бурмич Юлія Миколаївна 69.48 69.48
51 Пивоварник Оксана Василівна 69.21 69.21
52 Жарков Тарас Анатолійович 68.00 68.00
53 Керницький Євген Іванович 65.91 65.91
54 Станіславов Артем Олександрович 63.96 63.96
55 Стецишин Тарас Іванович 63.95 63.95
56 Дідун Олег Ігорович 60.26 60.26
57 Алексик Дмитро Юрійович 57.00 57.00