Рейтингові списки/ Магістри заочна/ Міське будівництво та господарство

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс заочної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 21.07.2019 13:05

будівництва та інженерії довкілля
Напрям підготовки: 192, БДМБ – Міське будівництво та господарство
Максимально можлива к-ть студентів: 15 місць
Кількість місць державного замовлення: 0 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 6 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Додатковий бал Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів**
1 Лемешко Назар Олександрович 93.34 93.34
2 Хабарова Віра Андріївна 91.70 91.70
3 Галан Ольга Вікторівна 90.76 90.76
4 Рибак Роман Тарасович 90.14 90.14
5 Зикова Ангеліна Олегівна 89.27 89.27
6 Дідик Ангеліна Петрівна 89.14 89.14
7 Ожоженко Вікторія Олександрівна 88.21 88.21
8 Пиндик Андрій Валентинович 87.94 87.94
9 Яким Богдан Васильович 87.70 87.70
10 Мельникович Ірина Василівна 87.38 87.38
11 Сахненко Валерія Сергіївна 87.17 87.17
12 Зубачик Роман Михайлович 86.50 86.50
13 Ящишин Ігор Миронович 86.31 86.31
14 Нестор Віра Костянтинівна 85.00 85.00
15 Стойкевич Ярослав Ігорович 84.88 84.88
16 Романюк Марія-Олександра Тарасівна 84.26 84.26
17 Романко Марія Михайлівна 83.00 83.00
18 Жабін Олег Володимирович 82.47 82.47
19 Будзан Микола Степанович 82.32 82.32
20 Лахманюк Надія Олександрівна 82.05 82.05
21 Котенко Роман Віталійович 81.66 81.66
22 Сенчишин Надія Михайлівна 81.00 81.00
23 Уштван Дмитро Леонідович 80.88 80.88
24 Довганич Віктор Олексійович 79.25 79.25
25 Романов Михайло Олександрович 79.19 79.19
26 Ярець Богдан Володимирович 78.09 78.09
27 Качан Андрій Михайлович 78.00 78.00
28 Лин Назар Юрійович 77.79 77.79
29 Ферцович Тарас Степанович 76.93 76.93
30 Дацко Богдан Іванович 76.30 76.30
31 Вархоляк Ярослав Васильович 76.03 76.03
32 Шаргородська Юлія Павлівна 75.66 75.66
33 Бойчук Василь Васильович 74.60 74.60
34 Бондаренко Богдан Віталійович 73.68 73.68
35 Садковий Остап Андрійович 73.17 73.17
36 Степченко Вадим Артурович 73.12 73.12
37 Бабич Остап Іванович 72.98 72.98
38 Томашевський Михайло Русланович 72.38 72.38
39 Микулинець Василь Васильович 72.27 72.27
40 Болехан Роман Олександрович 71.04 71.04
41 Барандій Олег Олегович 68.49 68.49
42 Мазурок Дмитро Юрійович 67.90 67.90
43 Авраменко Андрій Олексійович 66.40 66.40
44 Задворний Артем Віталійович 65.00 65.00
45 Нечас Тетяна Віталіївна 65.00 65.00
46 Леськів Богдан Ярославович 65.00 65.00
47 Мисюта Максим Володимирович 64.16 64.16
48 Фок Роман Андрійович 50.00 50.00