РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс заочної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 22.07.2019 18:19

будівництва та інженерії довкілля
Напрям підготовки: 261, ПБПБ – Пожежна безпека
Максимально можлива к-ть студентів: 35 місць
Кількість місць державного замовлення: 0 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 19 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Додатковий бал Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів**
1 Лема Марія Валеріївна 90.01 90.01
2 Дума Василь Іванович 89.72 89.72
3 Пріцко Михайло Ігорович 87.50 0.7500 88.25
4 Перепйолкіна Юліана Русланівна 87.74 87.74
5 Яким Богдан Васильович 87.70 87.70
6 Мазур Валентин Сергійович 87.50 87.50
7 Кушнір Юрій Орестович 86.50 86.50
8 Мовчан Сергій Іванович 86.50 86.50
9 Онишко Ростислав Любомирович 84.51 84.51
10 Бобонич Василь Васильович 83.93 83.93
11 Онуфрійчук Катерина Сергіївна 81.00 81.00
12 Чимбур Богдан Леонідович 77.00 77.00
13 Оріхівський Ростислав Романович 76.43 76.43
14 Журавець Микола Васильович 76.00 76.00
15 Деркач Наталія Василівна 75.00 75.00
16 Яківчук Михайло Васильович 74.00 74.00
17 Марочканич Микола Васильович 73.84 73.84
18 Кошилович Роман Зеновійович 73.60 73.60
19 Кузів Юрій Володимирович 70.32 70.32
20 Сливка Дмитро Олександрович 68.00 68.00
21 Гунявой Валентин Віталійович 68.00 68.00
22 Фок Роман Андрійович 68.00 68.00
23 Маковій Сергій Андрійович 67.00 67.00
24 Костиль Сергій Михайлович 67.00 67.00
25 Сльозка Єгор Олегович 65.53 65.53
26 Богдан Роман Віталійович 64.00 64.00
27 Ганущак Іван Анатолійович 64.00 64.00
28 Пальчикевич Ярослав Богданович 64.00 64.00
29 Добрянський Роман Романович 62.76 62.76
30 Павлюк Андрій Володимирович 61.86 61.86
31 Солонинка Василь Андрійович 61.00 61.00
32 Бояновський Роман Ігорович 61.00 61.00
33 Пупенко Антон Віталійович 60.00 60.00
34 Постевка Тетяна Прокопіївна 59.00 59.00
35 Кіцелюк Володимир Васильович 57.57 57.57
36 Лучик Андрій Віталійович 56.00 56.00
37 Фіщук Юрій Георгійович 55.00 55.00
38 Яровой Сергій Русланович 55.00 55.00
39 Благун Василь Юрійович 54.00 54.00
40 Борис Богдан Сергійович 53.00 53.00
41 Бабюк Людмила Онуфріївна 53.00 53.00
42 Бурлачок Олександр Іванович 52.00 52.00