Рейтингові списки/ Магістри заочна/ Промислове і цивільне будівництво

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс заочної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 21.07.2019 18:05

будівництва та інженерії довкілля
Напрям підготовки: 192, БДПЦ – Промислове і цивільне будівництво
Максимально можлива к-ть студентів: 50 місць
Кількість місць державного замовлення: 0 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 15 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Додатковий бал Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів**
1 Томищ Іван Іванович 91.46 2.5000 93.96
2 Маринюк Оксана Михайлівна 92.61 92.61
3 Васевич Богдан Андрійович 92.31 92.31
4 Гладишев Роман Дмитрович 89.72 2.5000 92.22
5 Усик Юрій Олегович 92.16 92.16
6 Левандовська Дарія Віталіївна 92.06 92.06
7 Делінкевич Юрій Ігорович 91.90 91.90
8 Кушинов Максим Петрович 91.72 91.72
9 Колещук Христина-Анна Юріївна 91.33 91.33
10 Топилко Стефанія Володимирівна 90.19 0.6300 90.82
11 Яценко Володимир Васильович 90.37 90.37
12 Байдачок Богдан Володимирович 90.17 90.17
13 Зарицький Юрій Олегович 90.07 90.07
14 Пюра Світлана Іванівна 89.85 89.85
15 Біровчак Павло Анатолійович 89.84 89.84
16 Звір Андрій Степанович 89.46 89.46
17 Іванейко Михайло Максимович 89.25 89.25
18 Клим Андрій Богданович 89.06 89.06
19 Мельник Юрій Анатолійович 88.70 88.70
20 Кагуй Ілона Андріївна 88.42 88.42
21 Кондратюк Аліна Геннадіївна 88.14 88.14
22 Топольницький Іван Дмитрович 87.83 87.83
23 Антонов Вадим Володимирович 87.50 87.50
24 Шпур Вадим Сергійович 87.34 87.34
25 Підкостельний Владислав Віталійович 87.21 87.21
26 Петречко Ігор Васильович 86.49 86.49
27 Багрій Богдан Петрович 86.11 86.11
28 Чапля Андрій Миколайович 86.11 86.11
29 Лаба Галина Романівна 86.00 86.00
30 Гапонова Олександра Вікторівна 85.85 85.85
31 Левус Остап Ігорович 84.60 84.60
32 Демчук Ярослав Володимирович 84.32 84.32
33 Лобанок Олексій Михайлович 83.81 83.81
34 Пруднік Максим Вадимович 83.73 83.73
35 Кулик Дмитро Вікторович 83.69 83.69
36 Калінович Владислав Юрійович 83.59 83.59
37 Скрентович Олексій Романович 83.40 83.40
38 Стришко Віталій Юрійович 82.57 82.57
39 Швець Григорій Юрійович 82.36 82.36
40 Міщук Андрій Сергійович 81.61 81.61
41 Івасишин Назар Романович 81.16 81.16
42 Шустер Богдан Романович 81.00 81.00
43 Хабібулін Михайло Михайлович 80.40 80.40
44 Волошин Володимир Ігорович 80.20 80.20
45 Яцик Іванна Іванівна 80.00 80.00
46 Чернецький Вадим Назарович 79.75 79.75
47 Романов Михайло Олександрович 79.19 79.19
48 Гайзлер Роман Андрійович 79.17 79.17
49 Ничай Денис Тарасович 79.14 79.14
50 Гулевич Олексій Іванович 78.70 78.70
51 Щедлюк Іван Сергійович 78.43 78.43
52 Іванів Роман Степанович 78.00 78.00
53 Онисько Тарас Ярославович 78.00 78.00
54 Сосула Олександр Миколайович 75.58 75.58
55 Громоляк Віталій Ігорович 75.25 75.25
56 Поповняк Євген Ігорович 75.00 75.00
57 Рубіш Михайло Михайлович 74.00 74.00
58 Садівничий Павло Романович 73.44 73.44
59 Стасів Михайло Васильович 73.00 73.00
60 Данилів Михайло Дмитрович 72.91 72.91
61 Малаєва Анастасія Олександрівна 72.66 72.66
62 Лис Ігор Русланович 72.35 72.35
63 Осадчук Олег Ігорович 72.25 72.25
64 Цепак Павло Петрович 72.00 72.00
65 Дричик Андрій Вікторович 71.28 71.28
66 Керницький Назарій Васильович 71.13 71.13
67 Дьомочка Ігор Вікторович 71.00 71.00
68 Марків Тарас Миколайович 70.55 70.55
69 Гайдюк Андрій Богданович 70.06 70.06
70 Рошко Михайло Васильович 69.69 69.69
71 Ганущин Христина Петрівна 69.40 69.40
72 Бала Назар Тарасович 69.30 69.30
73 Циганко Андрій Іванович 69.00 69.00
74 Єгоров Артем Миколайович 68.66 68.66
75 Пришляк Юрій Ігорович 68.14 68.14
76 Хомак Роман Петрович 68.00 68.00
77 Бучинський Дмитро Михайлович 67.92 67.92
78 Фурман Владислав Павлович 67.91 67.91
79 Легендзевич Микола Мар'янович 67.20 67.20
80 Ткаченко Павло Олександрович 66.67 66.67
81 Малахівський Володимир Андрійович 66.15 66.15
82 Місько Іван Олександрович 65.90 65.90
83 Ніколаєв Денис Олександрович 65.65 65.65
84 Терпак Іван Іванович 65.53 65.53
85 Паламарчук Анатолій Анатолійович 65.23 65.23
86 Павлюк Максим Володимирович 65.01 65.01
87 Осадча Юлія Андріївна 64.55 64.55
88 Нечипуренко Деонісій Олександрович 64.43 64.43
89 Боденко Назарій Іванович 64.27 64.27
90 Петрійчук Дмитро Іванович 63.88 63.88
91 Підлужний Юрій Богданович 63.00 63.00
92 Дорош Уляна Віталіївна 63.00 63.00
93 Глива Ростислав Віталійович 61.22 61.22
94 Горін Андрій Андрійович 61.14 61.14
95 Лупій Іван Богданович 60.00 60.00
96 Глушко Роман Іванович 59.48 59.48
97 Шустур Іван Іванович 59.00 59.00
98 Бочкор Василь Васильович 59.00 59.00
99 Хробак Максим Олегович 58.60 58.60
100 Романюк Дмитро Михайлович 57.71 57.71
101 Шустур Михайло Іванович 57.00 57.00
102 Гуз Ігор Володимирович 57.00 57.00
103 Ричогівський Ігор Андрійович 54.00 54.00
104 Руско Олег Романович 52.00 52.00
105 Федько Юрій Миколайович 51.00 51.00