Рейтингові списки/ Магістри заочна/ Теплогазопостачання і вентиляція

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс заочної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 21.07.2019 13:05

будівництва та інженерії довкілля
Напрям підготовки: 192, БДТГ – Теплогазопостачання і вентиляція
Максимально можлива к-ть студентів: 10 місць
Кількість місць державного замовлення: 0 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 2 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Додатковий бал Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів**
1 Баргалевич Юлія Валентинівна 95.48 95.48
2 Лісковщенко Анастасія Костянтинівна 93.12 93.12
3 Воробець Юрій Юрійович 92.60 92.60
4 Кривоконь Ірина Володимирівна 91.99 91.99
5 Пугач Павло Мирославович 91.08 91.08
6 Громик Михайло Ігорович 90.01 90.01
7 Ярміцька Тереза Василівна 89.78 89.78
8 Андрейків Олег Степанович 89.57 89.57
9 Олійник Олександр Олександрович 89.36 89.36
10 Середюк Ярослав Іванович 88.77 88.77
11 Демчук Богдан Юрійович 87.03 87.03
12 Телепко Наталія Ярославівна 86.77 86.77
13 Панчишин Андрій Іванович 85.49 85.49
14 Зарицький Олег Ігорович 85.16 85.16
15 Нагірний Василь Володимирович 84.40 84.40
16 Дацків Василь Володимирович 82.58 82.58
17 Броновський Олександр Володимирович 81.90 81.90
18 Омельчук Юрій Олегович 81.71 81.71
19 Шипа Віталій Богданович 79.94 79.94
20 Курташ Ярина Василівна 79.03 79.03
21 Савка Владислав Андрійович 78.97 78.97
22 Смірнов Олег Анатолійович 78.24 78.24
23 Сеник Анастасія Степанівна 78.16 78.16
24 Цогла Василь Васильович 78.00 78.00
25 Денисюк Богдан Михайлович 76.56 76.56
26 Тарас Оксана Миколаївна 76.48 76.48
27 Сисак Ярина Володимирівна 76.00 76.00
28 Сайко Володимир Анатолійович 74.87 74.87
29 Герега Михайло Тарасович 74.63 74.63
30 Яцун Ігор Іванович 74.50 74.50
31 Черешнівський Петро Володимирович 74.15 74.15
32 Придко Ростислав Олексійович 74.00 74.00
33 Мочурад Роман Михайлович 73.55 73.55
34 Гриневич Володимир Орестович 73.46 73.46
35 Мисьо Андрій Васильович 73.36 73.36
36 Яремко Тарас Володимирович 72.79 72.79
37 Крикавський Сергій Теофільович 72.49 72.49
38 Думчева Тетяна Олексіївна 72.27 72.27
39 Соболєв Дмитро Ігорович 71.99 71.99
40 Ігнат Ростислав Ігорович 71.66 71.66
41 Лопотяк Юрій Васильович 71.42 71.42
42 Журецький Віктор Васильович 71.00 71.00
43 Дзюбак Андрій Васильович 70.15 70.15
44 Гаврилюк Василь Олександрович 70.09 70.09
45 Галанзовський Іван Олександрович 69.76 69.76
46 Федас Віктор Олегович 69.62 69.62
47 Мороз Іван Іванович 69.44 69.44
48 Йорженко Олександр Анатолійович 69.02 69.02
49 Біров Шандор Олександрович 68.86 68.86
50 Боднарук Любомир Андрійович 68.63 68.63
51 Якимів Святослав Ігорович 68.32 68.32
52 Скакальський Арсен Михайлович 68.25 68.25
53 Мазурик Орест Тарасович 67.77 67.77
54 Коломієць Володимир Йосипович 67.48 67.48
55 Василишин Михайло Володимирович 67.00 67.00
56 Білий Мар'ян Ігорович 66.64 66.64
57 Коваленко Юрій Іванович 66.52 66.52
58 Нечипорук Дмитро Анатолійович 65.47 65.47
59 Анісін Микола Павлович 65.40 65.40
60 Когут Василь Васильович 65.32 65.32
61 Кузь Василь Іванович 64.52 64.52
62 Рогач Олександр Петрович 64.07 64.07
63 Михалейко Ростислав Володимирович 63.55 63.55
64 Білевич Павло Ігорович 62.71 62.71
65 Кужик Микола Богданович 62.52 62.52
66 Гарасимчук Святослав Степанович 62.26 62.26
67 Вергун Тарас Русланович 61.57 61.57
68 Міщишин Володимир Сергійович 61.46 61.46
69 Гарбуз Маркіян Володимирович 61.41 61.41
70 Савицький Богдан Олександрович 59.86 59.86
71 Шкраба Павло Васильович 59.23 59.23
72 Леуш Мар'ян Михайлович 55.60 55.60
73 Фок Роман Андрійович 50.00 50.00