Рейтингові списки/ Магістри заочна/ Промислове і цивільне будівництво

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс заочної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2020 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 29.09.2020 18:13

будівництва та інженерних систем
Напрям підготовки: 192, БДПЦ – Промислове і цивільне будівництво
Максимально можлива к-ть студентів: 50 місць
Кількість місць державного замовлення: 0 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 10 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка Додатковий бал Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів або довідку з місця знаходження оригіналів** Статус заяви
1 Стеців Марія Василівна 58.00 128.0000 150.0000 289.60 Зараховано (комерція)
2 Яцків Олег Романович 67.06 108.0000 117.0000 238.41 Зараховано (комерція)
3 Максимів Тарас Богданович 70.06 112.0000 100.0000 226.01 Зараховано (комерція)
4 Копійка Надія Сергіївна 98.06 5.0000 160.0000 191.0000 371.00
5 Яремчук Дмитро Юрійович 82.92 152.0000 167.0000 335.58
6 Панасюк Анастасія Вікторівна 91.59 148.0000 169.0000 335.32
7 Саган Павло Андрійович 83.64 162.0000 153.0000 331.73
8 Качор Альфред Болеславович 91.06 144.0000 169.0000 331.21
9 Гілета Максим Ігорович 87.34 146.0000 164.0000 327.47
10 Тринога Юрій Тарасович 91.18 150.0000 158.0000 326.24
11 Бурило Ростислав Андрійович 92.13 140.0000 167.0000 325.43
12 Гілета Орест Ігорович 87.59 142.0000 156.0000 315.52
13 Міхасюк Анастасія Всеволодівна 90.89 132.0000 153.0000 303.18
14 Свиридов Олексій Валерійович 70.87 154.0000 134.0000 302.17
15 Гаврись Роман Сергійович 86.41 148.0000 130.0000 295.28
16 Гавриляк Степан Анатолійович 91.71 168.0000 106.0000 292.34
17 Плевако Валерій Григорович 81.34 132.0000 144.0000 292.27
18 Ваврик Ірина Максимівна 90.85 136.0000 138.0000 292.17
19 Прокопик Оксана Володимирівна 91.82 140.0000 130.0000 288.36
20 Сас Роман Ігорович 86.00 130.0000 134.0000 281.20 Прийнята
21 Фень Альона Михайлівна 89.35 136.0000 126.0000 279.87
22 Терпяк Віталій Вячеславович 84.61 136.0000 126.0000 278.92
23 Смолин Максим Андрійович 86.16 138.0000 122.0000 277.23 Прийнята
24 Ганяк Олег Ігорович 81.54 124.0000 134.0000 274.31
25 Карпінець Михайло Юрійович 79.55 132.0000 122.0000 269.91
26 Ігнатюк Євгеній Віталійович 78.23 134.0000 117.0000 266.65
27 Петречко Євген Васильович 87.66 132.0000 117.0000 266.53 Прийнята
28 Федорова Анна Олегівна 68.64 122.0000 130.0000 265.73
29 Салабай Назар Олегович 73.76 122.0000 117.0000 253.75 Прийнята
30 Женчук Ігор Михайлович 68.07 130.0000 106.0000 249.61
31 Петречко Євген Васильович 132.0000 117.0000 249.00
32 Робак Іван Володимирович 79.00 128.0000 100.0000 243.80 Прийнята
33 Литвинець Сергій Володимирович 74.91 112.0000 112.0000 238.98
34 Робак Іван Володимирович 128.0000 100.0000 228.00
35 Гавриш Анна Дмитрівна 80.00 164.0000 180.00
36 Кушнір Любомир Дмитрович 85.78 126.0000 143.16
37 Бояр Віталій Ростиславович 58.27 106.0000 117.65
38 Салабай Назар Олегович 117.0000 117.00
39 Смолин Максим Андрійович 0.00
40 Голяк Андрій Миколайович 0.00
41 Вергун Юрій Орестович 0.00