Рейтингові списки/ Магістри заочна/ Інформаційні системи та технології

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс заочної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 21.07.2019 13:05

комп'ютерних наук та інформаційних технологій
Напрям підготовки: 126, ІТІС – Інформаційні системи та технології
Максимально можлива к-ть студентів: 0 місць
Кількість місць державного замовлення: 0 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 0 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Додатковий бал Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів**
1 Леликова Анастасія Львівна 95.18 195.0000 214.04
2 Пукаляк Ольга-Ірина Романівна 89.22 1.0000 193.0000 211.04
3 Скоренький Юрій Любомирович 87.50 193.0000 210.50
4 Волошинюк Дмитро Ігорович 76.00 191.0000 206.20
5 Далибожик Андрій Мар'янович 81.75 188.0000 204.35
6 Матвіїв Богдана-Діана Ігорівна 82.45 185.0000 201.49
7 Вусатюк Анастасія Олександрівна 93.98 0.5000 180.0000 198.90
8 Гнатків Богдан Романович 52.30 188.0000 198.46
9 Франчук Галина Андріївна 93.15 177.0000 195.63
10 Шуляковська Анастасія Юріївна 77.35 174.0000 189.47
11 Наконечна Соломія Володимирівна 64.00 172.0000 184.80
12 Капітанець Ярина Олегівна 76.61 169.0000 184.32
13 Вічковська Катерина Іванівна 87.96 163.0000 180.59
14 Волошин Анна Іванівна 90.07 160.0000 178.01
15 Кучернюк Катерина Олександрівна 80.68 160.0000 176.14
16 Петрович Ірина Юріївна 75.35 160.0000 175.07
17 Бурбило Андріана Володимирівна 88.81 154.0000 171.76
18 Лемех Остап Євгенович 84.68 151.0000 167.94
19 Кладов Євгеній Геннадійович 67.87 151.0000 164.57
20 Роїк Дмитро Володимирович 80.98 148.0000 164.20
21 Вендиш Ярослав Васильович 87.22 144.0000 161.44
22 Сорочук Олег Григорович 69.27 144.0000 157.85
23 Сем'янчук Софія Олегівна 96.46 130.0000 149.29
24 Намаковський Олег Михайлович 75.71 126.0000 141.14
25 Максимів Квітослава-Романа Андріївна 74.07 126.0000 140.81
26 Дворян Віталій Ігорович 72.75 122.0000 136.55
27 Дурибаба Іванна Андріївна 64.70 122.0000 134.94
28 Сало Олена Василівна 94.06 0.4000 18.89
29 Мазурик Ярина Романівна 92.22 18.44
30 Кеньо Олеся Ігорівна 80.57 16.11
31 Муляк Назарій Володимирович 78.49 15.70
32 Ніколайченко Дар'я Григорівна 73.00 14.60
33 Волошин Соломія Олегівна 71.36 14.27
34 Колишкіна Марта Вячеславівна 70.63 14.13
35 Гайдар Тарас Володимирович 67.44 13.49
36 Заверженець Назарій Андрійович 63.99 12.80