Рейтингові списки/ Магістри заочна/ Прикладна лінгвістика

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс заочної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 21.07.2019 18:05

комп'ютерних наук та інформаційних технологій
Напрям підготовки: 035.10, ФЛПЛ – Прикладна лінгвістика
Максимально можлива к-ть студентів: 25 місць
Кількість місць державного замовлення: 0 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 0 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Рейтингова оцінка* Додатковий бал Бали з фахових дисциплін Бали з іноземної мови Конкурсний бал* Здали оригінали документів**
1 Олекша Катерина Вікторівна 94.40 94.40
2 Маєвська Уляна Русланівна 94.40 94.40
3 Гарасимчук Ольга Ігорівна 92.46 92.46
4 Вавринюк Соломія Василівна 91.65 91.65
5 Пукаляк Ольга-Ірина Романівна 89.22 1.0000 90.22
6 Волошин Анна Іванівна 90.07 90.07
7 Красільчук Світлана Ярославівна 89.31 89.31
8 Александрович Валентина Володимирівна 88.00 0.7500 88.75
9 Кісельова Христина Геннадіївна 88.07 88.07
10 Назар Анастасія Ростиславівна 86.66 86.66
11 Боднар Наталія Ярославівна 86.00 86.00
12 Сорокрой Олег Олександрович 84.28 84.28
13 Гнатів Марія Андріївна 84.00 84.00
14 Худяк Анастасія Сергіївна 83.16 83.16
15 Матвіїв Богдана-Діана Ігорівна 82.45 82.45
16 Матвійчук Анастасія Петрівна 82.23 82.23
17 Мостова Юстина Володимирівна 81.88 81.88
18 Соловей Лілія Олександрівна 81.82 81.82
19 Рекрутів Зоряна Ігорівна 81.42 81.42
20 Кучернюк Катерина Олександрівна 80.68 80.68
21 Швагла Ілона-Марія Сергіївна 79.37 79.37
22 Яремчук Тетяна Василівна 79.00 79.00
23 Ільків Ольга Ярославівна 78.80 78.80
24 Худзік Вікторія Романівна 78.00 78.00
25 Шуляковська Анастасія Юріївна 77.35 77.35
26 Мельник Ірина Вячеславівна 76.36 76.36
27 Кокоза Дарина Юріївна 75.82 75.82
28 Петрович Ірина Юріївна 75.35 75.35
29 Гусак Христина Ярославівна 75.00 75.00
30 Чигін Юлія Олегівна 73.88 73.88
31 Черепанин Христина-Марія Василівна 73.79 73.79
32 Войтович Уляна Ігорівна 73.49 73.49
33 Ребенчак Софія Ігорівна 73.44 73.44
34 Михалюк Надія Володимирівна 73.00 73.00
35 Закала Христина Юріївна 70.29 70.29
36 Плотиця Соломія Ігорівна 70.00 70.00
37 Цап Надія Михайлівна 68.00 68.00
38 Кузьмин Ольга Русланівна 67.51 67.51
39 Копка Юлія Андріївна 67.00 67.00
40 Швайбер Денис Іванович 66.92 66.92
41 Захарків Ірина Михайлівна 66.00 66.00
42 Криворучко Діана Володимирівна 66.00 66.00
43 Слобода Наталія Володимирівна 65.71 65.71
44 Пйонтик Лілія Юріївна 64.23 64.23
45 Черства Інна Вікторівна 64.00 64.00
46 Пелимська Катерина Дмитрівна 63.60 63.60
47 Соколов Богдан Едуардович 63.48 63.48
48 Барна Максим Мар'янович 63.18 63.18
49 Кирда Яна Іванівна 62.00 62.00
50 Думас Ірина Богданівна 60.00 60.00
51 Майборода Людмила Віталіївна 60.00 60.00
52 Цьокан Ольга Юріївна 58.98 58.98
53 Пуцелик Олена Русланівна 58.40 58.40
54 Мисліцька Василина Богданівна 57.81 57.81
55 Федан Вікторія Ростиславівна 57.32 57.32
56 Білець Вікторія Володимирівна 54.61 54.61
57 Росовський Андрій Михайлович 54.00 54.00
58 Гук Олена-Марія Ігорівна 53.00 53.00