РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2017 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 11.08.2017 21:06

Інститут геодезії
Спеціальність: 193, ГД – Геодезія та землеустрій
Максимально можлива к-ть студентів: 240 осіб
Обсяг державного замовлення: 53 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я по батькові Пріоритет Конкурсний бал Особливі умови вступу Здали оригінали документів Рекомендовані до зарахування та зараховані*
1 Мелюх Володимир Олександрович 2 137.865 квота
Зараховано
2 Романюк Ілля Олексійович 2 128.321 квота
Зараховано
3 Добровчан Назар Леонідович 1 181.290
Зараховано
4 Ільїн Сергій Володимир Сергійович 1 181.168
Зараховано
5 Левченко Тарас Олександрович 1 179.504
Зараховано
6 Гаврилів Петро Ярославович 4 178.467
Зараховано
7 Параскевич Вікторія Сергіївна 1 177.839
Зараховано
8 Никоненко Дмитро Юрійович 1 176.383
Зараховано
9 Сорокопудов Ілля Сергійович 3 175.286
Зараховано
10 Лагно Едуард Вікторович 4 175.186
Зараховано
11 Михайляк Наталія Іванівна 1 175.135
Зараховано
12 Шуп`яний Роман Ігорович 1 174.718
Зараховано
13 Кравчук Богдан Васильович 3 173.569
Зараховано
14 Козерема Марта Андріївна 6 172.963
Зараховано
15 Грабовий Олександр Миколайович 3 171.043
Зараховано
16 Торський Андрій Романович 2 170.084
Зараховано
17 Була Юлія Петрівна 1 169.309
Зараховано
18 Дебела Олександра Семенівна 2 169.074
Зараховано
19 Лемешев Юрій Іванович 7 167.761
Зараховано
20 Крижанівський Василь Валерійович 1 167.696
Зараховано
21 Михалевич Оксана Олександрівна 1 167.177
Зараховано
22 Макарчук Вікторія Михайлівна 4 166.751
Зараховано
23 Недошовенко Олексій Сергійович 3 166.599
Зараховано
24 Мороченець Алла Ярославівна 3 165.993
Зараховано
25 Бочков Сергій Володимирович 1 165.980
Зараховано
26 Барна Назар Андрійович 1 165.772
Зараховано
27 Жемелко Максим Володимирович 1 165.745
Зараховано
28 Данілін Владислав Сергійович 1 165.512
Зараховано
29 Козкін Дмитро Валерійович 1 165.252
Зараховано
30 Лебеденко Вікторія Сергіївна 5 164.781
Зараховано
31 Кривцов Антон Анатолійович 5 164.428
Зараховано
32 Сенюк Христина Михайлівна 4 164.111
Зараховано
33 Паночко Соломія Русланівна 5 162.762
Зараховано
34 Фурів Назар Михайлович 4 162.711
Зараховано
35 Оленчук Ярослав Михайлович 4 162.661
Зараховано
36 Сольський Ростислав Андрійович 4 162.105
Зараховано
37 Когут Юрій Васильович 3 161.896
Зараховано
38 Слюсарчук Ольга Юріївна 2 161.793
Зараховано
39 Федоренко Каріна Андріївна 8 161.044
Зараховано
40 Пелих Яна Володимирівна 4 161.044
Зараховано
41 Тимошенко Владислав Вікторович 5 160.439
Зараховано
42 Мартинюк Марина Анатоліївна 1 160.280
Зараховано
43 Волгін Вячеслав Дмитрович 2 158.822
Зараховано
44 Васьків Данило Романович 2 158.754
Зараховано
45 Кривошея Анастасія Віталіївна 2 158.368
Зараховано
46 Господинова Діана Дмитрівна 5 158.317
Зараховано
47 Побута Ольга Сергіївна 1 157.137
Зараховано
48 Здирок Діана Михайлівна 1 155.057
Зараховано
49 Бернацький Руслан Володимирович 1 152.799
Зараховано
50 Леонов Андрій Юрійович 1 150.323
Зараховано
51 Самагальський Дмитро Олегович 1 148.867
Зараховано
52 Козакевич Тетяна Олександрівна 3 148.167
Зараховано
53 Цергер Мирослава Мирославівна 1 147.254
Зараховано
54 Гунько Віталій Миколайович 6 146.494
Зараховано
55 Корявова Марта Олегівна 7 146.147
Зараховано
56 Мезенцев Павло Олександрович 1 145.798
Зараховано
57 Жук Катерина Тарасівна 1 145.018
Зараховано
58 Мартинів Владислав Ігорович 2 143.420
Зараховано
59 Мицюк Володимир Петрович 1 143.041
Зараховано
60 Гера Михайло Іванович 4 141.198
Зараховано
61 Ковальський Дмитро Андрійович 6 140.491
Зараховано
62 Смолинський Андрій Романович 1 140.024
Зараховано
63 Мороз Ілля Владиславович 1 139.972
Зараховано
64 Коца Ігор Ігорович 3 139.127
Зараховано
65 Малена Віталій Володимирович 1 138.315
Зараховано
66 Янків Святослав Ігорович 0 135.290
Зараховано
67 Фесенко Ростислав Валерійович 1 132.430
Зараховано
68 Донцова Наталія Орестівна 1 132.430
Зараховано
69 Павлик Ольга Ігорівна 6 132.007
Зараховано
70 Бігун Юрій Юрійович 2 131.300
Зараховано
71 Чичканьов Данило Сергійович 1 129.153
Зараховано
72 Линда Андрій Миколайович 1 128.447
Зараховано
73 Піпшовська Уляна Юріївна 0 127.614
Зараховано
74 Гаврилюк Віталій Анатолійович 3 127.008
Зараховано
75 Малина Юлія Володимирівна 0 126.654
Зараховано
76 Шеленгович Ілля Іванович 3 125.543
Зараховано
77 Пшеницький Микола Ігорович 8 125.189
Зараховано
78 Темник Олег Миколайович 1 125.148
Зараховано
79 Горбунов Дмитро Анатолійович 6 124.684
Зараховано