РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 29.08.2019 15:52

Інститут геодезії
Спеціальність: 193, ГД – Геодезія та землеустрій (відкрита*)
Максимально можлива к-ть студентів**: 230 осіб
К-ть місць державного замовлення: 40
Квота для осіб визначена у п. 1, 2 розділу VIII Умов прийому (квота1): 4
Квота для мешканців тимчасово окупованої території (квота2 - Крим): 15
№ п/п Прізвище, ім’я по батькові Пріоритет Конкурсний бал Особливі умови вступу Здали оригінали документів або довідку з місця знаходження оригіналів Статус заяви
1 0097-6202315 1 147.841 квота1 Зараховано
2 Кратко Юлія Анатоліївна 1 180.031 Зараховано
3 Цудна Наталія Миколаївна 1 178.228 Зараховано
4 Климчук Ігор Ігорович 1 175.776 Зараховано
5 Грушко Олена Олегівна 1 173.123 Зараховано
6 Стець Іван Васильович 1 172.985 Зараховано
7 Намачинський Назарій Миколайович 1 172.498 Зараховано
8 Омеляш Тарас Васильович 1 171.614 Зараховано
9 Гостищева Діана Андріївна 2 171.455 Зараховано
10 Шатковський Сергій Володимирович 2 171.128 Зараховано
11 Копил Павло Іванович 1 170.209 Зараховано
12 Прийма Назар Андрійович 4 169.575 Зараховано
13 Мазур Яніна Олегівна 4 168.759 Зараховано
14 Костів Віталій Ярославович 2 168.285 Зараховано
15 Гаврилів Володимир Володимирович 7 167.719 Зараховано
16 Олійник Андрій Ігорович 1 166.880 Зараховано
17 Бурбан Максим Сергійович 2 166.649 Зараховано
18 Шендера Володимир Володимирович 1 166.620 Зараховано
19 Мазурик Марта Тарасівна 3 166.617 Зараховано
20 Страшівська Ольга Ігорівна 4 166.005 Зараховано
21 Мороз Даниїл Сергійович 1 165.684 Зараховано
22 Ващишин Назар Романович 7 165.495 Зараховано
23 Штрікер Софія Андріївна 1 165.372 Зараховано
24 Артьомов Нікіта Олегович 1 164.955 Зараховано
25 Ісевич Максим Валерійович 3 164.832 Зараховано
26 Кондрат Ірина Віталіївна 3 164.832 Зараховано
27 Клемань Соломія Романівна 5 164.373 Зараховано
28 Дудинець Юрій Іванович 1 164.123 Зараховано
29 Штанько В'ячеслав Віталійович 2 164.071 Зараховано
30 Линда Володимир Андрійович 1 164.027 Зараховано
31 Копачевська Анастасія Сергіївна 1 164.019 Зараховано
32 Сегін Софія Петрівна 3 163.965 Зараховано
33 Хомич Дмитро Петрович 6 163.812 Зараховано
34 Трофимчук Олексій Вячеславович 1 163.759 Зараховано
35 Губицький Віталій Даниїлович 1 163.754 Зараховано
36 Дмитрук Олександр Андрійович 3 163.506 Зараховано
37 Гунгредер Крістіан Вільгельмович 1 163.499 Зараховано
38 Вайнагій Василь Андрійович 2 160.118 Зараховано
39 Близнюк Максим Андрійович 1 158.193 Зараховано
40 Баюш Юлія Сергіївна 1 152.471 Зараховано
41 Гой Анастасія Степанівна 2 152.367 Зараховано
42 Холодницький Ігор Андрійович 1 152.107 Зараховано
43 Терлецький Ярослав Вікторович 2 150.481 Зараховано
44 Флуд Руслан Іванович 1 135.876 Зараховано
45 Зімірський Ростислав Віталійович 3 133.416 Зараховано
46 Штець Василь Юрійович 7 118.932 Зараховано
47 Панькевич Роман Михайлович 3 113.985 Зараховано
48 Ткачук Віталій Сергійович 1 113.560 Зараховано
49 Пукас Максим Іванович 1 110.647 Зараховано
50 Височанський Ілля Михайлович комерція 104.193 Зараховано
51 Захарчук Роман Русланович 7 144.993 До наказу
52 Яцук Любомир Олександрович 1 140.558 До наказу