РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2020 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 15.09.2020 10:20

Інститут геодезії
Спеціальність: 193, ГД – Геодезія та землеустрій (відкрита*)
Максимально можлива к-ть студентів**: 228 осіб
К-ть місць державного замовлення***: 30
Квота для осіб визначена у п. 1, 2 розділу VIII Умов прийому (квота1): 6
Квота для мешканців тимчасово окупованої території (квота2 - Крим): 15
№ п/п Прізвище, ім’я по батькові Пріоритет Конкурсний бал Особливі умови вступу Здали оригінали документів або довідку з місця знаходження оригіналів Статус заяви
1 0097-6843134 1 145.552 квота1 Зараховано
2 Гарась Андрій Романович 1 187.678 Зараховано
3 Ковалів Ярослав Ярославович 2 179.625 Зараховано
4 Науменко Михайло Романович 1 176.400 Зараховано
5 Давида Богдан Тарасович 2 176.348 Зараховано
6 Смолин Василина Володимирівна 2 176.044 Зараховано
7 Романюк Олеся Ярославівна 2 173.913 Зараховано
8 Кахнич Святослав Васильович 1 172.821 Зараховано
9 Комарницький Олег Володимирович 2 172.766 Зараховано
10 Винницький Олександр-Михайло Михайлович 1 172.030 Зараховано
11 Піхо Святослав Ярославович 1 171.838 Зараховано
12 Мишок Руслан Михайлович 3 171.574 Зараховано
13 Лаба Тарас Олегович 1 170.782 Зараховано
14 Шмега Марія Ігорівна 1 170.678 Зараховано
15 Залуська Юлія Ігорівна 3 170.182 Зараховано
16 Шлапак Ірина Русланівна 4 169.983 Зараховано
17 Єфімов Кирило Олександрович 4 169.218 Зараховано
18 Миронець Олександр Віталійович 1 168.649 Зараховано
19 Бідун Максим Степанович 1 168.233 Зараховано
20 Цьона Анастасія Олегівна 1 168.129 Зараховано
21 Скоробогач Владислав Сергійович 2 168.025 Зараховано
22 Івах Наталія Миронівна 3 167.994 Зараховано
23 Бабюк Юрій-Андрій Миколайович 5 167.331 Зараховано
24 Яцура Марія Петрівна 2 166.672 Зараховано
25 Цепок Дарина Ростиславівна 2 166.620 Зараховано
26 Кушнір Василь Вікторович 1 164.082 Зараховано
27 Пілюта Олег Олександрович 4 163.098 Зараховано
28 Равриш Христина Ігорівна 3 160.446 Зараховано
29 Шаповалов Владислав Андрійович 1 159.962 Зараховано
30 Шарак Руслана Миколаївна 2 152.720 Зараховано
31 Дубів Вікторія Валеріївна 3 148.665 Зараховано
32 Багара Іван Іванович 1 148.023 Зараховано
33 Лозинський Володимир Романович 1 146.280 Зараховано
34 Чижаківський Платон Олександрович 3 146.115 Зараховано
35 Лісень Юстина Русланівна 4 144.228 Зараховано
36 Гусєв Микола Олегович 2 141.494 Зараховано
37 Гельжинський Назар Володимирович 1 139.986 Зараховано
38 Відміцький Денис Дмитрович 1 138.841 Зараховано
39 Богданова Тетяна Вадимівна 1 138.477 Зараховано
40 Маліброда Мар'ян Євгенович 1 136.136 Зараховано
41 Гуменецький Орест Володимирович 1 135.044 Зараховано
42 Федечко Марта Тарасівна 1 134.477 Зараховано
43 Хома Павло Степанович 1 131.923 Зараховано
44 Власюк Станіслав Володимирович 1 128.646 Зараховано
45 Кедеш Брігіта Тіберіївна 2 128.125 Зараховано
46 Охмак Максим Сергійович комерція 117.963 Зараховано
47 Крівошєєв Євгеній Сергійович комерція 107.916 Зараховано