РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2017 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 11.08.2017 21:07

Інститут економіки і менеджменту
Спеціальність: 051, ЕК – Економіка
Максимально можлива к-ть студентів: 115 осіб
Обсяг державного замовлення: 13 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я по батькові Пріоритет Конкурсний бал Особливі умови вступу Здали оригінали документів Рекомендовані до зарахування та зараховані*
1 Лядов Юрій Ігорович 1 151.096 квота
Зараховано
2 Курачицький Денис Валерійович 1 194.374
Зараховано
3 Карпова Тетяна Сергіївна 1 191.319
Зараховано
4 Музика Ірина Володимирівна 1 189.476
Зараховано
5 Боднар Олександра Андріївна 2 186.926
Зараховано
6 Клєк Юрій Володимирович 2 185.739
Зараховано
7 Безнощак Марія Миколаївна 3 184.931
Зараховано
8 Гетьман Аліна Миколаївна 1 184.173
Зараховано
9 Чопей Наталія Іванівна 1 184.072
Зараховано
10 Ганусин Вероніка Олегівна 2 183.719
Зараховано
11 Письменна Олександра Юріївна 1 183.088
Зараховано
12 Шевчик Христина Миколаївна 1 182.911
Зараховано
13 Демкович Владислав Володимирович 2 182.810
Зараховано
14 Возна Євгенія Василівна 1 181.851
Зараховано
15 Кубрак Уляна Романівна 1 176.195
Зараховано
16 Бугрій Тетяна Василівна 1 174.174
Зараховано
17 Ковальчук Олег Ярославович 1 173.064
Зараховано
18 Лемешинська Катерина Максимівна 3 172.660
Зараховано
19 Чорна Альона Олександрівна 1 170.993
Зараховано
20 Царегородцев Едгард Миколайович 1 170.589
Зараховано
21 Павлів Марія Романівна 4 170.241
Зараховано
22 Ганчина Анна Андріївна 1 169.226
Зараховано
23 Мельник Діана Іванівна 6 168.798
Зараховано
24 Бундз Андрій Олегович 1 167.004
Зараховано
25 Гапало Андріана Петрівна 1 163.671
Зараховано
26 Таричева Ольга Олександрівна 1 163.317
Зараховано
27 Свіржевська Анастасія Олександрівна 2 162.307
Зараховано
28 Саламін Андріана Василівна 1 161.690
Зараховано
29 Чепинець Микола Михайлович 1 161.297
Зараховано
30 Савіцький Остап Русланович 1 160.540
Зараховано
31 Стойко Анастасія Борисівна 1 160.489
Зараховано
32 Бреньо Анна Віталіївна 1 160.085
Зараховано
33 Яхнів Назар Іванович 1 158.702
Зараховано
34 Андрусишин Яр Ігорович 0 157.913
Зараховано
35 Голдій Христина Ярославівна 1 156.449
Зараховано
36 Саламаха Максим Олегович 4 155.591
Зараховано
37 Маюк Микола Іванович 1 153.268
Зараховано
38 Гаврилюк Соломія Ігорівна 1 148.066
Зараховано
39 Аксьонова Олена Володимирівна 1 145.036
Зараховано
40 Іванович Святослав Ігорович 1 144.834
Зараховано
41 Пірус Володимир Русланович 2 144.127
Зараховано
42 Наконечний Петро Петрович 3 143.369
Зараховано
43 Мицак Яна Іванівна 0 138.819
Зараховано
44 Лабин Роман Андрійович 7 138.420
Зараховано
45 Романюк Катерина Володимирівна 1 135.390
Зараховано
46 Горунь Олена Володимирівна 0 133.825
Зараховано
47 Гелей Віталій Андрійович 2 125.240
Зараховано