РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2017 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 11.08.2017 21:09

Інститут економіки і менеджменту
Спеціальність: 075, МК – Маркетинг
Максимально можлива к-ть студентів: 100 осіб
Обсяг державного замовлення: 16 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я по батькові Пріоритет Конкурсний бал Особливі умови вступу Здали оригінали документів Рекомендовані до зарахування та зараховані*
1 ?????????????? Ельдар Наріманович 1 154.278 квота
Зараховано
2 Хапаєв Андрій Едуардович 1 156.247 квота
Зараховано
3 Степанюк Азалія Анатоліївна 1 192.960
Зараховано
4 Яричевська Ярина Ігорівна 1 192.254
Зараховано
5 Кіндрат Сергій Володимирович 1 190.764
Зараховано
6 Савченко Олександра Костянтинівна 1 189.224
Зараховано
7 Франчук Любов Русланівна 2 188.516
Зараховано
8 Легкий Владислав Олексійович 1 187.658
Зараховано
9 Лісна Інна Олександрівна 3 186.395
Зараховано
10 Подарин Валерія Русланівна 2 185.840
Зараховано
11 Тимощук Надія Василівна 1 185.638
Зараховано
12 Руденька Олександра Сергіївна 1 184.678
Зараховано
13 Шибунька Уляна Мар`янівна 7 184.148
Зараховано
14 Левицька Марта Євгенівна 2 183.669
Зараховано
15 Жигайло Тарас Іванович 1 183.324
Зараховано
16 Тітик Анастасія Ростиславівна 1 183.315
Зараховано
17 Дереш Оксана Ігорівна 2 173.972
Зараховано
18 Бабич Іванна Богданівна 6 171.889
Зараховано
19 Бабич Олександра Володимирівна 1 171.397
Зараховано
20 Кобик Олена Романівна 2 168.720
Зараховано
21 Красій Олена Володимирівна 1 168.215
Зараховано
22 Велесь Катерина Володимирівна 7 167.511
Зараховано
23 Гандзій Максим Андрійович 1 167.407
Зараховано
24 Боднар Віра Романівна 1 167.357
Зараховано
25 Іванів Дарій Ігорович 0 165.640
Зараховано
26 Андон Анастасія-Олександра Вікторівна 1 164.377
Зараховано
27 Калник Ольга Богданівна 1 164.024
Зараховано
28 Трофимова Дар`я Сергіївна 1 161.549
Зараховано
29 Денищич Наталія Олегівна 9 157.459
Зараховано
30 Рудчик Анастасія Олегівна 2 155.590
Зараховано
31 Камілевська Ольга-Магдалена Віталіївна 1 154.732
Зараховано
32 Костецький Юрій Романович 1 153.469
Зараховано
33 Плісак Ігор Юрійович 4 152.863
Зараховано
34 Петруха Уляна Русланівна 0 152.712
Зараховано
35 Ярема Христина Володимирівна 1 152.207
Зараховано
36 Бурбеза Микола Володимирович 5 151.450
Зараховано
37 Ліщинський Степан Назарович 3 150.541
Зараховано
38 Мальон Іванна Миколаївна 0 150.306
Зараховано
39 Підворний Максим Мар`янович 3 148.658
Зараховано
40 Гуменецька Роксолана-Катерина Ярославівна 3 147.107
Зараховано
41 Андрушко Станіслав Андрійович 1 145.491
Зараховано
42 Пасічник Дмитро Ігорович 0 144.228
Зараховано
43 Борис Назар Орестович 1 142.006
Зараховано
44 Вертас Максим Євгенович 5 138.201
Зараховано
45 Попіна Андрій Романович 4 130.745
Зараховано
46 Лещинська Вікторія Олегівна 0 129.179
Зараховано
47 Кундис Микола Олегович 0 125.089
Зараховано
48 Фучило Святослав Юрійович 5 121.149
Зараховано