РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 29.08.2019 15:52

Інститут економіки і менеджменту
Спеціальність: 051, ЕК – Економіка (відкрита*)
Максимально можлива к-ть студентів**: 120 осіб
К-ть місць державного замовлення: 25
Квота для осіб визначена у п. 1, 2 розділу VIII Умов прийому (квота1): 2
Квота для мешканців тимчасово окупованої території (квота2 - Крим): 5
№ п/п Прізвище, ім’я по батькові Пріоритет Конкурсний бал Особливі умови вступу Здали оригінали документів або довідку з місця знаходження оригіналів Статус заяви
1 Іваник Ірина Олегівна 1 194.971 Зараховано
2 Мельник Владислав Васильович 1 190.740 Зараховано
3 Іванус Соломія Володимирівна 1 189.261 Зараховано
4 Бідюк Любов Віталіївна 1 187.221 Зараховано
5 Бораковський Вячеслав Ярославович 1 186.804 Зараховано
6 Николишин Денис Юрійович 1 186.507 Зараховано
7 Прокопик Дарина Ростиславівна 2 186.099 Зараховано
8 Боднар Софія Андріївна 1 184.824 Зараховано
9 Добущак Олеся Олегівна 1 183.243 Зараховано
10 Климчук Олександр Ігорович 5 183.192 Зараховано
11 Гапонюк Григорій Вікторович 4 182.886 Зараховано
12 Гудзоватий Ярема Андрійович 4 182.835 Зараховано
13 Жук Ольга Григорівна 1 182.172 Зараховано
14 Саулко Дана Іванівна 3 176.664 Зараховано
15 Дерень Марина Михайлівна 3 174.215 Зараховано
16 Ужелін Арсеній Олександрович 1 173.043 Зараховано
17 Хмарський Антон Олександрович 1 171.768 Зараховано
18 Кравченко Мирослав Віталійович 2 170.595 Зараховано
19 Мікула Олег Андрійович 3 167.943 Зараховано
20 Милимук Богдан Олегович 1 161.415 Зараховано
21 Маїк Степан Олегович 1 160.140 Зараховано
22 Грушевський Вадим Олександрович 1 160.089 Зараховано
23 Мусієвич Микола Олексійович комерція 159.375 Зараховано
24 Сохецька Надія Олегівна 5 156.476 Зараховано
25 Вейса Марія Ігорівна 1 149.022 Зараховано
26 Угринчук Ілона Володимирівна 2 148.104 Зараховано
27 Варчук Еріка-Анна Олегівна 2 146.778 Зараховано
28 Божик Діана Андріївна комерція 143.616 Зараховано
29 Литвиненко Максим Сергійович 1 136.170 Зараховано
30 Лучко Марко Сергійович 5 135.711 Зараховано
31 Попович Богдан Андрійович комерція 132.192 Зараховано
32 Ніколаєнко Юрій Артемович 2 128.775 Зараховано
33 Тимошенко Аліна Сергіївна комерція 119.544 Зараховано
34 Мілієнко Юрій Юрійович комерція 113.271 Зараховано
35 Лях Артем Володимирович комерція 113.271 Зараховано