РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2020 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 15.09.2020 10:20

Інститут економіки і менеджменту
Спеціальність: 051, ЕК – Економіка (відкрита*)
Максимально можлива к-ть студентів**: 120 осіб
К-ть місць державного замовлення***: 25
Квота для осіб визначена у п. 1, 2 розділу VIII Умов прийому (квота1): 2
Квота для мешканців тимчасово окупованої території (квота2 - Крим): 5
№ п/п Прізвище, ім’я по батькові Пріоритет Конкурсний бал Особливі умови вступу Здали оригінали документів або довідку з місця знаходження оригіналів Статус заяви
1 0097-6875593 1 177.276 квота1 Зараховано
2 Біганська Віра Андріївна 1 198.135 Зараховано
3 Базарник Остап-Павло Романович 1 197.982 Зараховано
4 Наконечна Катерина Василівна 1 197.268 Зараховано
5 Ковтун Анастасія Вячеславівна 3 192.270 Зараховано
6 Мороз Юлія Іванівна 1 191.964 Зараховано
7 Дубова Олена Ростиславівна 3 189.261 Зараховано
8 Часовських Володимир Юрійович 1 187.629 Зараховано
9 Петрів Олександр Васильович 2 186.966 Зараховано
10 Троцько Ірина Андріївна 1 186.686 Зараховано
11 Біла Надія Володимирівна 1 186.388 Зараховано
12 Столяр Михайло Ярославович 2 186.252 Зараховано
13 Льода Андріана Володимирівна 1 186.128 Зараховано
14 Тарканій Маргарита Вадимівна 2 185.997 Зараховано
15 Сташків Олег Романович 3 185.487 Зараховано
16 Замулко Ірина Василівна 3 185.181 Зараховано
17 Клімковецька Валерія Василівна 2 185.130 Зараховано
18 Ковальська Олеся Вікторівна 1 185.079 Зараховано
19 Худьо Тарас Степанович 1 184.595 Зараховано
20 Скулінець Юлія Сергіївна 3 184.467 Зараховано
21 Боничишин Юрій Олегович 2 183.855 Зараховано
22 Тимчишин Наталія Петрівна 1 183.651 Зараховано
23 Костюка Вікторія Михайлівна 1 183.600 Зараховано
24 Малінін Ігор Олегович 3 183.345 Зараховано
25 Магера Наталія Ярославівна 2 180.249 Зараховано
26 Коваль Юлія Андріївна 1 179.979 Зараховано
27 Медвідь Арсен Віталійович 3 177.225 Зараховано
28 Похорукова Анна-Ангеліна Іванівна 1 176.205 Зараховано
29 Гудзеляк Петро Ярославович 1 175.236 Зараховано
30 Коза Павло Денисович 1 171.717 Зараховано
31 Макарчук Анастасія Віталіївна 1 170.391 Зараховано
32 Сех Павло Іванович 2 170.136 Зараховано
33 Малець Роксолана Михайлівна 1 167.433 Зараховано
34 Христина Денис Зіновійович 1 166.158 Зараховано
35 Мартинюк Вікторія Валентинівна 1 166.048 Зараховано
36 Петелицька Людмила Михайлівна 1 163.135 Зараховано
37 Клим Юлія Ігорівна 1 162.333 Зараховано
38 Давидчук Марія Станіславівна 1 154.887 Зараховано
39 Петруняк Василь Леонідович комерція 153.561 Зараховано
40 Моісеєнко Артем Володимирович 1 149.226 Зараховано
41 Бобало Артем Ігорович 2 148.053 Зараховано
42 Ковальчук Діана Володимирівна комерція 146.880 Зараховано
43 Бірюк Максим Вікторович 1 146.472 Зараховано
44 Терналь Олена-Марія Миколаївна 2 141.270 Зараховано
45 Воляник Юрій Володимирович 1 139.740 Зараховано
46 Наконечний Андрій Володимирович 1 138.771 Зараховано
47 Третяк Микола Іванович 1 134.181 Зараховано
48 Сава Богдан Ігорович комерція 133.110 Зараховано
49 Воробець Назар Васильович 1 130.917 Зараховано
50 Манчук Андріанна Юріївна 1 130.458 Зараховано
51 Качур Ігор Іванович комерція 124.950 Зараховано
52 Гасимов Ельчин Адалетович комерція 109.502 Зараховано