РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2020 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 15.09.2020 10:20

Інститут економіки і менеджменту
Спеціальність: 071, ОП – Облік і оподаткування (відкрита*)
Максимально можлива к-ть студентів**: 140 осіб
К-ть місць державного замовлення***: 13
Квота для осіб визначена у п. 1, 2 розділу VIII Умов прийому (квота1): 4
Квота для мешканців тимчасово окупованої території (квота2 - Крим): 8
№ п/п Прізвище, ім’я по батькові Пріоритет Конкурсний бал Особливі умови вступу Здали оригінали документів або довідку з місця знаходження оригіналів Статус заяви
1 0097-6867042 1 161.109 квота1 Зараховано
2 Кіра Андріяна Миколаївна 1 193.494 Зараховано
3 Глива Ольга Володимирівна 1 191.709 Зараховано
4 Грицай Ірина Андріївна 1 190.791 Зараховано
5 Ропушанська Вікторія-Катерина Романівна 1 186.596 Зараховано
6 Ониськів Вікторія Ігорівна 1 185.334 Зараховано
7 Челей Мар'яна Петрівна 1 185.243 Зараховано
8 Гладун Максим Сергійович 1 185.232 Зараховано
9 Кондратюк Марія Дмитрівна 1 184.161 Зараховано
10 Горбкова Анастасія Андріївна 1 183.702 Зараховано
11 Гулик Ярина Богданівна 1 183.447 Зараховано
12 Змієвська Анастасія Анатоліївна 1 182.274 Зараховано
13 Поврозник Андрій Ігорович 1 182.226 Зараховано
14 Ломанюк Анастасія Євгеніївна 3 178.806 Зараховано
15 Щурко Ірина Романівна 4 178.730 Зараховано
16 Кізлак Ярина Сергіївна 1 177.735 Зараховано
17 Мельник Анна Тарасівна 2 173.643 Зараховано
18 Масяк Анастасія Юріївна 1 171.258 Зараховано
19 Колодницька Христина Ярославівна 2 168.657 Зараховано
20 Кльоцко Наталія Романівна 4 167.484 Зараховано
21 Магзір Олена Андріївна 1 165.852 Зараховано
22 Цісінська Тетяна Володимирівна 2 162.459 Зараховано
23 Мизак Антоніна Василівна 1 161.678 Зараховано
24 Хрущ Анастасія Юріївна 3 161.568 Зараховано
25 Тичина Юлія Анатоліївна 1 161.517 Зараховано
26 Васильків Вероніка Василівна 1 158.151 Зараховано
27 Гриб Василь Ярославович 2 157.080 Зараховано
28 Захара Роман Романович комерція 155.907 Зараховано
29 Марко Марта Романівна 1 153.251 Зараховано
30 Глушейко Софія Миколаївна 5 147.849 Зараховано
31 Оклапа Соломія Іванівна 4 147.186 Зараховано
32 Ворончак Максим-Йосафат Володимирович 2 146.472 Зараховано
33 Жукова Каріна Олександрівна 1 145.248 Зараховано
34 Пацула Ярослав Васильович 1 143.565 Зараховано
35 Вуглевич Софія Володимирівна 2 140.862 Зараховано
36 Гринчук Вікторія Олександрівна комерція 137.598 Зараховано
37 Федорович Павло Михайлович комерція 135.813 Зараховано
38 Прокоп'юк Іванна Сергіївна комерція 132.443 Зараховано
39 Гнатовська Яна-Марія Романівна 1 131.784 Зараховано
40 Садова Соломія Іванівна 3 130.560 Зараховано
41 Коломієць Валентин Олександрович комерція 123.981 Зараховано