РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2017 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 11.08.2017 21:10

Інститут інженерної механіки та транспорту
Спеціальність: 275, ТТ – Транспортні технології (на автомобільному транспорті)
Максимально можлива к-ть студентів: 150 осіб
Обсяг державного замовлення: 55 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я по батькові Пріоритет Конкурсний бал Особливі умови вступу Здали оригінали документів Рекомендовані до зарахування та зараховані*
1 Хіменко Олександр Русланович 1 130.781 квота
Зараховано
2 Погорельчук Вікторія Валентинівна 1 179.868
Зараховано
3 Калин Степан Андрійович 1 174.181
Зараховано
4 Потапов Владислав Миколайович 2 174.052
Зараховано
5 Подольський Роман Ігорович 2 172.761
Зараховано
6 Кохан Маргарита Олександрівна 2 172.003
Зараховано
7 Кирильчук Андрій Віталійович 8 171.296
Зараховано
8 Шевчук Олександр Вікторович 1 171.285
Зараховано
9 Омельчук Олексій Вікторович 1 171.129
Зараховано
10 Шкуринський Олександр Вікторович 5 170.286
Зараховано
11 Мазур Софія Миколаївна 1 168.893
Зараховано
12 Красилівський Євгеній Вікторович 4 168.064
Зараховано
13 Копач Зорян Андрійович 2 165.993
Зараховано
14 Булатецький Артем Артемович 3 165.690
Зараховано
15 Берездецький Артур Ігорович 4 164.731
Зараховано
16 Петрученко Тарас Павлович 1 164.575
Зараховано
17 Булишин Надія Андріївна 1 163.119
Зараховано
18 Щуцький Тарас Миколайович 1 162.703
Зараховано
19 Хорєва Катерина Романівна 3 161.752
Зараховано
20 Якимович Андрій Орестович 1 160.492
Зараховано
21 Жила Мар`яна Павлівна 2 160.186
Зараховано
22 Кравець Дмитро Олегович 2 159.934
Зараховано
23 Козак Мар`яна Миколаївна 5 158.974
Зараховано
24 Гаван Яна Ярославівна 1 158.906
Зараховано
25 Магир Володимир Богданович 1 157.761
Зараховано
26 Зарицький Аркадій Аркадійович 0 157.156
Зараховано
27 Дзюбка Ярослав Володимирович 2 156.197
Зараховано
28 Макарій Роман Вячеславович 7 155.097
Зараховано
29 Сушков Максим Валерійович 1 154.901
Зараховано
30 Демидюк Юрій Олександрович 4 154.126
Зараховано
31 Тюрдьо Назар Олегович 2 153.570
Зараховано
32 Канінець Олег Миколайович 8 152.914
Зараховано
33 Файбиш Олександр Вікторович 3 152.560
Зараховано
34 Варварчук Роман Володимирович 3 152.006
Зараховано
35 Скубиш Іван Васильович 3 151.954
Зараховано
36 Коц Андрій Васильович 5 151.702
Зараховано
37 Дідик Богдан Андрійович 1 151.420
Зараховано
38 Стах Володимир Ярославович 3 150.894
Зараховано
39 Ярецький Арсен Романович 1 150.677
Зараховано
40 Форня Максим Сержевич 7 150.591
Зараховано
41 Барчук Роман Валерійович 1 150.531
Зараховано
42 Суслов Владислав Вадимович 2 150.288
Зараховано
43 Писарчук Ігор Романович 1 150.167
Зараховано
44 Кучер Артур Вікторович 2 149.843
Зараховано
45 Шкабура Ангеліна Анатоліївна 2 149.227
Зараховано
46 Креховецький Олександр Васильович 1 149.138
Зараховано
47 Арехта Марта Русланівна 2 148.369
Зараховано
48 Білець Володимир Петрович 4 147.965
Зараховано
49 Костючик Владислав Русланович 1 147.706
Зараховано
50 Білан Тарас Ігорович 1 146.963
Зараховано
51 Ораз Роман Ігорович 2 146.652
Зараховано
52 Саварин Юрій Романович 3 146.298
Зараховано
53 Муцак Павло Михайлович 1 144.841
Зараховано
54 Мацко Владислав Юрійович 3 143.218
Зараховано
55 Зелінський Віктор Миколайович 2 140.188
Зараховано
56 Ляшенко Марина Андріївна 1 138.048
Зараховано
57 Фіняк Станіслав Любомирович 2 137.532
Зараховано
58 Балабух Олег Володимирович 0 137.007
Зараховано
59 Гутчак Андрій Юрійович 1 136.903
Зараховано
60 Ковальчук Володимир Ігорович 5 134.633
Зараховано
61 Штим Назар Степанович 2 132.461
Зараховано
62 Олеш Роман Миколайович 1 128.712
Зараховано
63 Мохняк Андрій Ростиславович 1 124.472
Зараховано
64 Ковальчук Юрій Іванович 1 121.091
Зараховано
65 Мусій Олег Ярославович 0 120.594
Зараховано