РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2020 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 15.09.2020 10:20

Інститут інженерної механіки та транспорту
Спеціальність: 131, МП – Прикладна механіка (відкрита*)
Максимально можлива к-ть студентів**: 145 осіб
К-ть місць державного замовлення***: 39
Квота для осіб визначена у п. 1, 2 розділу VIII Умов прийому (квота1): 5
Квота для мешканців тимчасово окупованої території (квота2 - Крим): 12
№ п/п Прізвище, ім’я по батькові Пріоритет Конкурсний бал Особливі умови вступу Здали оригінали документів або довідку з місця знаходження оригіналів Статус заяви
1 Попюрканич Петро Петрович 1 185.995 Зараховано
2 Андрусів Віталій Ігорович 1 178.273 Зараховано
3 Шпак Дмитро Ярославович 1 176.233 Зараховано
4 Сеник Степан Олегович 1 173.736 Зараховано
5 Черней Аліна Романівна 1 169.795 Зараховано
6 Шиян Адріан Сергійович 1 168.940 Зараховано
7 Тоненчук Наталія Юріївна 1 167.567 Зараховано
8 Пігарев Володимир Михайлович 1 162.604 Зараховано
9 Карпінський Святослав Михайлович 4 161.731 Зараховано
10 Бутлер Назарій Михайлович 1 160.979 Зараховано
11 Глєбов Віктор Миколайович 1 160.534 Зараховано
12 Рябовол Ерік Сергійович комерція 158.498 Зараховано
13 Гетьман Олег Сергійович 2 157.204 Зараховано
14 Кибукевич Дмитро Федорович 1 156.216 Зараховано
15 Помпа Назар Олексійович 1 154.614 Зараховано
16 Панів Павло Михайлович 1 153.563 Зараховано
17 Квик Андрій Васильович 1 153.189 Зараховано
18 Волошин Іван Михайлович 2 151.659 Зараховано
19 Боженко Ігор Ігорович 1 148.018 Зараховано
20 Дулиба Роман Олегович 1 146.696 Зараховано
21 Сахновський Дмитро Валерійович 1 146.249 Зараховано
22 Минда Орест Юрійович 2 145.354 Зараховано
23 Бишко Володимир Андрійович 2 144.969 Зараховано
24 Пиріг Володимир Тарасович 4 140.862 Зараховано
25 Годованюк Юрій Миколайович 2 140.621 Зараховано
26 Галась Олег Юрійович 5 138.485 Зараховано
27 Кусяк Любомир Юрійович 2 135.198 Зараховано
28 Яніцький Андрій Володимирович 3 135.021 Зараховано
29 Потапенко Олексій-Семен Володимирович 3 134.752 Зараховано
30 Гомза Максим Ігорович 3 133.157 Зараховано
31 Токарюк Станіслав В'ячеславович 2 133.036 Зараховано
32 Дроф'як Максим Миколайович 2 132.205 Зараховано
33 Шевчук Артем Леонідович 1 129.395 Зараховано
34 Лесів Володимир Іванович 5 126.041 Зараховано
35 Дзюбенко Владислав Петрович 1 125.816 Зараховано