РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2020 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 15.09.2020 10:20

Інститут інженерної механіки та транспорту
Спеціальність: 133, МБ – Галузеве машинобудування (відкрита*)
Максимально можлива к-ть студентів**: 140 осіб
К-ть місць державного замовлення***: 45
Квота для осіб визначена у п. 1, 2 розділу VIII Умов прийому (квота1): 4
Квота для мешканців тимчасово окупованої території (квота2 - Крим): 9
№ п/п Прізвище, ім’я по батькові Пріоритет Конкурсний бал Особливі умови вступу Здали оригінали документів або довідку з місця знаходження оригіналів Статус заяви
1 0097-6841747 1 194.669 квота1 Зараховано
2 Крента Назарій Володимирович 1 181.727 Зараховано
3 Костецький Максим Тарасович 2 179.528 Зараховано
4 Єременко Остап Артемович 1 163.821 Зараховано
5 Христинич Роман Олегович 5 163.679 Зараховано
6 Мацинський Роман Юрійович 3 162.685 Зараховано
7 Вигранівський Вячеслав Миколайович 1 162.521 Зараховано
8 Соколов Владислав Олегович 1 161.761 Зараховано
9 Бойко Максим Андрійович 1 161.553 Зараховано
10 Жмурук Макарій Степанович 1 160.149 Зараховано
11 Романів Богдан Володимирович 2 160.128 Зараховано
12 Омельчук Давид Сергійович 1 159.535 Зараховано
13 Гриб Віталій Васильович 2 158.412 Зараховано
14 Федотов Святослав Олександрович 5 158.253 Зараховано
15 Горват Василь Васильович 2 156.959 Зараховано
16 Куляш Станіслав Валентинович 2 156.310 Зараховано
17 Шемеляк Андрій Тарасович 1 154.510 Зараховано
18 Гринів Богдан Петрович 1 152.950 Зараховано
19 Кобельський Ярослав Іванович 1 152.679 Зараховано
20 Сим Богдан Іванович 1 145.386 Зараховано
21 Щупак Владислав Зеновійович 4 144.616 Зараховано
22 Невинний Вадим Едуардович 1 143.856 Зараховано
23 Кабин Микола Романович 1 143.076 Зараховано
24 Лукач Олег Андрійович 2 141.318 Зараховано
25 Никон Максим Ігорович 1 140.846 Зараховано
26 Яковець Віталій Васильович 4 139.369 Зараховано
27 Щербіна Владислав Олександрович 2 139.081 Зараховано
28 Голюк Сергій Ігорович 4 138.170 Зараховано
29 Франків Юлія Юріївна 2 138.030 Зараховано
30 Гарматій Микола- Лука Ростиславович 1 137.458 Зараховано
31 Ващук Роман Павлович 2 136.480 Зараховано
32 Дейнека Арсен Орестович 4 135.619 Зараховано
33 Зінчук Ілля Олександрович 3 134.966 Зараховано
34 Солошенков Дмитро Олександрович 2 134.232 Зараховано
35 Свястин Юрій Юрійович 1 133.822 Зараховано
36 Лемешко Єгор Олегович 1 132.474 Зараховано
37 Кальницький Роман Вікторович 3 130.999 Зараховано
38 Гуменний Максим Михайлович 1 130.976 Зараховано
39 Сорочак Ростислав Миколайович 4 129.846 Зараховано
40 Шкудор Олег Степанович комерція 111.884 Зараховано