РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 29.08.2019 15:52

Інститут комп'ютерних технологій, автоматики та метрології
Спеціальність: 122, ІР – Комп'ютерні науки (відкрита*)
Максимально можлива к-ть студентів**: 150 осіб
К-ть місць державного замовлення: 28
Квота для осіб визначена у п. 1, 2 розділу VIII Умов прийому (квота1): 1
Квота для мешканців тимчасово окупованої території (квота2 - Крим): 6
№ п/п Прізвище, ім’я по батькові Пріоритет Конкурсний бал Особливі умови вступу Здали оригінали документів або довідку з місця знаходження оригіналів Статус заяви
1 0097-6351425 1 147.798 квота1 Зараховано
2 Пазинюк Михайло Юрійович 1 200.000 Зараховано
3 Ліщинський Максим Костянтинович 1 200.000 Зараховано
4 Никифорук Максим Романович 1 200.000 Зараховано
5 Пеленьо Андрій Дмитрович 1 200.000 Зараховано
6 Орищак Ростислав Васильович 1 200.000 Зараховано
7 Бедрило Богдан Богданович 1 200.000 Зараховано
8 Дудик Єлизавета-Ольга Анатоліївна 1 199.716 Зараховано
9 Онишкевич Микола Тарасович 1 199.341 Зараховано
10 Матей Дмитро Вікторович 1 198.951 Зараховано
11 Старицький Олександр Тарасович 1 198.900 Зараховано
12 Дідула Софія Русланівна 1 198.696 Зараховано
13 Висоцька Христина Володимирівна 1 198.594 Зараховано
14 Павлюк Віталій Петрович 1 198.390 Зараховано
15 Дорофеєв Владислав Ігорович 1 197.829 Зараховано
16 Лещишин Тарас Богданович 1 197.727 Зараховано
17 Касьян Христина Віталіївна 1 197.064 Зараховано
18 Николишак Юрій Андрійович 1 196.988 Зараховано
19 Зварич Максим-Федір Федорович 1 196.809 Зараховано
20 Страшівський Василь Володимирович 1 196.631 Зараховано
21 Козярик Остап Мирославович 1 196.554 Зараховано
22 Касараба Володимир Володимирович 1 196.401 Зараховано
23 Левицький Максим Ігорович 1 196.325 Зараховано
24 Марчук Роман Романович 1 194.973 Зараховано
25 Єгорова Вікторія Олексіївна 1 194.922 Зараховано
26 Горб Нікіта Станіславович 1 194.871 Зараховано
27 Липка Антон Тарасович 1 194.667 Зараховано
28 Тополевський Марко-Іоан Русланович 1 194.310 Зараховано
29 Туркот Максим Олексійович 1 193.749 Зараховано
30 Козлова Анастасія Сергіївна 1 193.596 Зараховано
31 Шуплат Костянтин-Орест Богданович 1 192.831 Зараховано
32 Фітьо Олена Назарівна 1 191.250 Зараховано
33 Палажій Олег Тарасович 1 189.873 Зараховано
34 Березовський Максим Ігорович 1 189.771 Зараховано
35 Гайдук Зіновій Андрійович 2 188.343 Зараховано
36 Бекерський Ігор Григорович комерція 187.527 Зараховано
37 Матвійчук Андрій Іванович 1 185.436 Зараховано
38 Мокрий Орест Олександрович 1 184.977 Зараховано
39 Тупіс Роман Ігорович 1 184.773 Зараховано
40 Бардин Максим Ігорович 2 184.263 Зараховано
41 Олещук Даніїл Юрійович 1 182.478 Зараховано
42 Тростинський Святослав Ярославович 1 179.833 Зараховано
43 Мінін Даніїл комерція 177.480 Зараховано
44 Кавкало Тарас Васильович 5 176.664 Зараховано
45 Оприск Ярина Олегівна 2 175.797 Зараховано
46 Гридовий Петро-Данило Тарасович 3 174.267 Зараховано
47 Мороз Андрій Романович 1 174.063 Зараховано
48 Фльорко Юлія Михайлівна 1 173.910 Зараховано
49 Доскочинський Денис Семенович 1 173.196 Зараховано
50 Оприск Роман Романович 3 171.615 Зараховано
51 Лехан Владислав Ігорович 1 171.258 Зараховано
52 Вижол Микита Сергійович комерція 171.054 Зараховано
53 Воробець Володимир Геннадійович 1 170.901 Зараховано
54 Оленич Вадим Юрійович 1 170.187 Зараховано
55 Будзін Максим Романович 1 169.949 Зараховано
56 Чірочкін Єфим Вадимович комерція 168.300 Зараховано
57 Дзюба Євген Олегович 1 166.566 Зараховано
58 Сапій Марія Михайлівна 6 166.362 Зараховано
59 Цюприк Назарій Юрійович 6 165.580 Зараховано
60 Сивак Юрій Михайлович 1 163.812 Зараховано
61 Корчинський Денис Володимирович 1 160.794 Зараховано
62 Хома Андріан Юрійович 1 160.140 Зараховано
63 Томілін Дмитро Пилипович комерція 159.732 Зараховано
64 Купновицький Богдан Васильович комерція 158.916 Зараховано
65 Мадженков Олександр Дмитрович 2 158.508 Зараховано
66 Єдин Ярослав Романович комерція 158.049 Зараховано
67 Солодовников Антон Євгенович комерція 157.896 Зараховано
68 Попович Данило Олексійович 2 157.845 Зараховано
69 Войневич Олександр Володимирович комерція 157.641 Зараховано
70 Татомир Богдан Віталійович 1 157.182 Зараховано
71 Гузар Дмитро Дмитрович комерція 156.978 Зараховано
72 Гарбар Михайло Андрійович комерція 154.224 Зараховано
73 Пристай Олександр Леонідович 1 153.969 Зараховано
74 Крук Віталій Станіславович 1 152.490 Зараховано
75 Пивоварчук Артем Андрійович 5 151.674 Зараховано
76 Гелета Тарас Олегович 2 151.521 Зараховано
77 Скакун Євген Тарасович 1 151.317 Зараховано
78 Шустваль Владислав Анатолійович 1 149.073 Зараховано
79 Шевчук Діана Геннадіївна 3 148.985 Зараховано
80 Дацьків Юрій Андрійович 4 148.920 Зараховано
81 Твердохліб Назарій Андрійович 2 148.725 Зараховано
82 Слобода Маркіян Андрійович комерція 148.461 Зараховано
83 Брановський Валентин Віталійович 1 146.625 Зараховано
84 Грохола Ігор Михайлович комерція 143.412 Зараховано
85 Попов Олександр Сергійович 2 142.851 Зараховано
86 Фединяк Ілля Володимирович комерція 140.709 Зараховано
87 Гембусь Максим Андрійович 4 140.607 Зараховано
88 Гануляк Юрій Олегович комерція 140.505 Зараховано
89 Чехлатий Юрій Сергійович 4 170.544 ✔ ❌ Рекомендовано на вільні небюджетні місця
90 Сеньків Віталій Степанович 2 165.240 ✔ ❌ Рекомендовано на вільні небюджетні місця