РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2020 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 15.09.2020 10:20

Інститут комп'ютерних технологій, автоматики та метрології
Спеціальність: 122, ІР – Комп'ютерні науки (відкрита*)
Максимально можлива к-ть студентів**: 150 осіб
К-ть місць державного замовлення***: 30
Квота для осіб визначена у п. 1, 2 розділу VIII Умов прийому (квота1): 3
Квота для мешканців тимчасово окупованої території (квота2 - Крим): 6
№ п/п Прізвище, ім’я по батькові Пріоритет Конкурсний бал Особливі умови вступу Здали оригінали документів або довідку з місця знаходження оригіналів Статус заяви
1 0097-6913362 1 198.798 квота1 Зараховано
2 0097-6913553 1 174.828 квота1 Зараховано
3 0097-6912579 1 168.759 квота1 Зараховано
4 Дідух Богдан Михайлович 1 200.000 Зараховано
5 Андросюк Максим Володимирович 1 200.000 Зараховано
6 Коваль Діана Миколаївна 1 200.000 Зараховано
7 Дмитришин Максим Васильович 1 200.000 Зараховано
8 Вавринчук Юрій Павлович 1 200.000 Зараховано
9 Лис Ярослав Любомирович 1 200.000 Зараховано
10 Феняк Іван Іванович 1 200.000 Зараховано
11 Польний Михайло Вікторович 1 199.920 Зараховано
12 Сливка Павло Андрійович 1 199.920 Зараховано
13 Патана Данило Анатолійович 1 199.589 Зараховано
14 Жубрид Данило Романович 1 199.410 Зараховано
15 Юрійчук Ярослав Іванович 1 199.308 Зараховано
16 Богдановська Поліна Станіславівна 1 199.028 Зараховано
17 Чумак Анастасія Богданівна 1 199.002 Зараховано
18 Пронишин Мирослав Миронович 1 198.696 Зараховано
19 Хомяков Олександр Сергійович 1 198.696 Зараховано
20 Подуфалий Володимир Володимирович 1 198.237 Зараховано
21 Ріжко Остап Олегович 1 198.135 Зараховано
22 Борило Олександр Павлович 1 198.135 Зараховано
23 Шульгіна Анастасія Олександрівна 1 197.829 Зараховано
24 Філатов Владислав Ігорович 1 197.574 Зараховано
25 Бакалік Назарій Андрійович 1 197.523 Зараховано
26 Ткачук Максим Романович 1 189.618 Зараховано
27 Кирнична Роксоляна Юріївна комерція 188.802 Зараховано
28 Ведерніков Денис Максимович 1 186.456 Зараховано
29 Дмитренко Єлизавета Віталіївна 1 186.405 Зараховано
30 Марців Марія Володимирівна 1 186.048 Зараховано
31 Півторак Захар Андрійович 1 186.024 Зараховано
32 Федорович Олександр Юрійович 3 185.793 Зараховано
33 Олійник Арсен Русланович комерція 184.161 Зараховано
34 Ващишин Назарій Степанович 1 183.631 Зараховано
35 Челюк Данило Павлович 1 183.600 Зараховано
36 Джура Назар Олександрович 1 182.274 Зараховано
37 Демкович Максим Станіславович 1 182.223 Зараховано
38 Луцюк Вікторія Вадимівна комерція 181.254 Зараховано
39 Симоненко Максим Олегович комерція 180.999 Зараховано
40 Каїнська Анастасія Ігорівна комерція 180.081 Зараховано
41 Дейнека Богдана Русланівна 2 177.174 Зараховано
42 Бек Тарас Романович 1 176.664 Зараховано
43 Гришкін Юрій Андрійович 1 176.256 Зараховано
44 Пітков Денис Ігорович 1 174.930 Зараховано
45 Пастернак Віталій Ярославович комерція 173.961 Зараховано
46 Грудзінський Тарас Михайлович 1 173.961 Зараховано
47 Шумський Андрій Володимирович комерція 173.553 Зараховано
48 Івасюта Левко Орестович 1 173.400 Зараховано
49 Кручок Марко Павлович комерція 172.329 Зараховано
50 Михалина Юлія Іванівна комерція 172.186 Зараховано
51 Семенюк Наталія Романівна 1 171.717 Зараховано
52 Тиханський Владислав Ярославович 4 170.850 Зараховано
53 Височанський Володимир Ігорович комерція 170.544 Зараховано
54 Паска Софія Олегівна 1 169.626 Зараховано
55 Щерба Богдан Юрійович 1 169.269 Зараховано
56 Малахівський Юрій Богданович 1 169.169 Зараховано
57 Гуменюк Олександр Сергійович 1 167.637 Зараховано
58 Пазиняк Михайло-Владислав Петрович 1 167.229 Зараховано
59 Мусянович Віталій Андрійович 1 166.107 Зараховано
60 Жигалюк Микола Олегович комерція 166.056 Зараховано
61 Мінінков Костянтин Максимович 1 166.056 Зараховано
62 Цегелик Назарій Андрійович 1 165.495 Зараховано
63 Сіухін Арсен Олександрович 1 165.087 Зараховано
64 Буровецький Олександр Олександрович 1 164.016 Зараховано
65 Курець Микола Сергійович 2 163.710 Зараховано
66 Щудлик Ярослав Олегович 2 161.517 Зараховано
67 Гальчук Данило Ігорович 1 161.007 Зараховано
68 Хомин Тарас Михайлович 1 160.803 Зараховано
69 Глодан Максим Мирославович комерція 160.548 Зараховано
70 Бальо Олег Петрович 2 158.557 Зараховано
71 Горецький Дмитро Валерійович 1 156.774 Зараховано
72 Цісінський Олександр Михайлович 1 151.586 Зараховано
73 Касьян Андрій Сергійович комерція 135.609 Зараховано