РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 29.08.2019 15:52

Інститут гуманітарних та соціальних наук
Спеціальність: 029, ДК – Інформаційна, бібліотечна та архівна справа (відкрита*)
Максимально можлива к-ть студентів**: 80 осіб
К-ть місць державного замовлення: 16
Квота для осіб визначена у п. 1, 2 розділу VIII Умов прийому (квота1): 1
Квота для мешканців тимчасово окупованої території (квота2 - Крим): 3
№ п/п Прізвище, ім’я по батькові Пріоритет Конкурсний бал Особливі умови вступу Здали оригінали документів або довідку з місця знаходження оригіналів Статус заяви
1 0097-6363991 1 160.293 квота1 Зараховано
2 Васьків Марта Олегівна 3 183.855 Зараховано
3 Гриновець Анна Володимирівна 2 178.092 Зараховано
4 Юринець Романа Ярославівна 4 177.684 Зараховано
5 Сковрінок Наталія-Мілена Миколаївна 3 176.970 Зараховано
6 Лесишин Христина Андріївна 2 173.910 Зараховано
7 Чапельська Ольга Романівна 4 173.910 Зараховано
8 Шевченко Майя Євгенівна 4 173.706 Зараховано
9 Гец Ігор Андрійович 1 173.383 Зараховано
10 Локтєва Вікторія Олегівна 5 172.482 Зараховано
11 Панасевич Ярина Юріївна 3 172.125 Зараховано
12 Яворська Надія Степанівна 3 171.972 Зараховано
13 Столярчук Надія Володимирівна 5 171.564 Зараховано
14 Николишин Софія Петрівна 1 170.289 Зараховано
15 Поліщук Марія Юріївна 1 170.262 Зараховано
16 Козін Ярослав Андрійович комерція 170.034 Зараховано
17 Сорока Ніна Вікторівна 3 168.493 Зараховано
18 Гнідець Марта Андріївна 5 162.027 Зараховано
19 Радченко Юлія Миколаївна 2 160.752 Зараховано
20 Підкович Андрій Степанович 1 160.599 Зараховано
21 Прокопович Анна Андріївна комерція 159.681 Зараховано
22 Аврамчук Марія Федорівна 6 159.222 Зараховано
23 Димид Любов Михайлівна 2 159.018 Зараховано
24 Полюхович Анастасія Богданівна 4 156.268 Зараховано
25 Бадзь Сюзанна Олександрівна 1 149.245 Зараховано
26 Гуглевич Олена Орестівна 1 149.073 Зараховано
27 Кутна Катерина Андріївна 3 148.971 Зараховано
28 Покурбанич Тетяна Юріївна 4 148.829 Зараховано
29 Каменчук Софія Дмитрівна 1 147.390 Зараховано
30 Данилко Оксана Юріївна 3 143.514 Зараховано
31 Стефанко Юлія Євгенівна 1 143.463 Зараховано
32 Більська Богдана Зіновіївна 2 139.842 Зараховано
33 Щербата Ірина Андріївна 4 134.576 Зараховано
34 Чорноморець Вячеслав Ярославович 6 131.835 Зараховано
35 Гуцал Нікіта Денисович 6 130.050 Зараховано
36 Мельник Марія Андріївна 1 119.085 Зараховано
37 Лесів Олександр Романович 2 130.815 Рекомендовано на вільні небюджетні місця