РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2020 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 15.09.2020 10:20

Інститут гуманітарних та соціальних наук
Спеціальність: 231, СР – Соціальна робота (відкрита*)
Максимально можлива к-ть студентів**: 60 осіб
К-ть місць державного замовлення***: 15
Квота для осіб визначена у п. 1, 2 розділу VIII Умов прийому (квота1): 1
Квота для мешканців тимчасово окупованої території (квота2 - Крим): 3
№ п/п Прізвище, ім’я по батькові Пріоритет Конкурсний бал Особливі умови вступу Здали оригінали документів або довідку з місця знаходження оригіналів Статус заяви
1 Смеречанська Юлія Миколаївна 1 197.574 Зараховано
2 Бутим Вікторія Іванівна 1 191.330 Зараховано
3 Сідельник Руслана Зіновіївна 2 186.303 Зараховано
4 Копцюх Софія Ігорівна 3 186.150 Зараховано
5 Одрехівська Анастасія Миколаївна 3 183.906 Зараховано
6 Желяк Христина Юріївна 1 182.427 Зараховано
7 Ковальська Леся Ігорівна 4 180.926 Зараховано
8 Повх Наталія Василівна 5 179.571 Зараховано
9 Одарчук Ольга Володимирівна 3 178.041 Зараховано
10 Кохман Валентина Богданівна 2 175.880 Зараховано
11 Касюрак Марія Іванівна 4 175.848 Зараховано
12 Колодій Галина Андріївна 1 175.695 Зараховано
13 Новіцька Валентина Володимирівна 1 174.371 Зараховано
14 Суховірська Марія Ігорівна 2 173.655 Зараховано
15 Кісера Соломія Миколаївна комерція 172.431 Зараховано
16 Кутна Анна Святославівна комерція 169.013 Зараховано
17 Дяченко Антоніна Вікторівна 1 162.180 Зараховано
18 Колодій Вероніка Русланівна 2 161.313 Зараховано
19 Дзьоба Софія Іванівна 1 159.477 Зараховано
20 Фігура Тетяна Василівна 1 158.508 Зараховано
21 Мокрій Катерина Тарасівна 3 155.448 Зараховано
22 Сенечин Уляна Юріївна комерція 148.665 Зараховано
23 Кушнір Марта Ярославівна комерція 147.492 Зараховано
24 Невістюк Тетяна Романівна 1 143.310 Зараховано
25 Бучко Христина Ігорівна 1 142.902 Зараховано
26 Блонська Тетяна Андріївна комерція 142.015 Зараховано
27 Руда Анастасія Любомирівна 3 137.139 Зараховано
28 Виноградова Надія Юріївна 2 134.130 Зараховано
29 Мазурок Софія Ігорівна 2 128.906 Зараховано
30 Приймак Анна Ігорівна комерція 123.624 Зараховано
31 Сакаль Вікторія Василівна комерція 117.097 Зараховано
32 Дільний Артур Степанович комерція 115.923 Зараховано
33 Клим Галина Андріївна комерція 114.240 Зараховано
34 Пукаляк Вікторія Іванівна комерція 111.945 Зараховано