РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2020 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 15.09.2020 10:20

Інститут гуманітарних та соціальних наук
Спеціальність: 029, СК – Інформаційна, бібліотечна та архівна справа (відкрита*)
Максимально можлива к-ть студентів**: 80 осіб
К-ть місць державного замовлення***: 17
Квота для осіб визначена у п. 1, 2 розділу VIII Умов прийому (квота1): 1
Квота для мешканців тимчасово окупованої території (квота2 - Крим): 3
№ п/п Прізвище, ім’я по батькові Пріоритет Конкурсний бал Особливі умови вступу Здали оригінали документів або довідку з місця знаходження оригіналів Статус заяви
1 Гевко Соломія Любомирівна 3 189.771 Зараховано
2 Пасько Анастасія Олексіївна 2 188.522 Зараховано
3 Ільчишин Юлія Дмитрівна 2 185.436 Зараховано
4 Цюпер Михайло Мирославович 2 182.784 Зараховано
5 Микулин Ольга Іванівна 1 182.223 Зараховано
6 Лис Вікторія Володимирівна 4 182.019 Зараховано
7 Сидор Яна Юріївна 4 181.509 Зараховано
8 Палій Оксана Миколаївна 4 180.718 Зараховано
9 Козачок Яна Сергіївна 2 180.515 Зараховано
10 Ковальська Христина Ігорівна 3 178.857 Зараховано
11 Коваль Соломія Богданівна 1 177.633 Зараховано
12 Калин Анастасія Михайлівна 3 177.276 Зараховано
13 Кіщак Софія Сергіївна 4 176.562 Зараховано
14 Перетятко Наталія Ігорівна 2 176.400 Зараховано
15 Лесняк Віталій Ігорович 3 173.859 Зараховано
16 Демченко Ірина Русланівна 2 170.001 Зараховано
17 Грех Анна Ігорівна 3 169.524 Зараховано
18 Мишкало Юрій Михайлович комерція 169.320 Зараховано
19 Попіль Ірина Василівна 2 169.116 Зараховано
20 Зарицька Мар'яна Сергіївна 2 168.351 Зараховано
21 Ставова Софія Русланівна 1 167.688 Зараховано
22 Олешик Назар Богданович 4 167.178 Зараховано
23 Косарчин Христина Юріївна 3 166.158 Зараховано
24 Балінська Катерина Орестівна комерція 164.934 Зараховано
25 Торбич Вікторія Володимирівна 1 164.730 Зараховано
26 Васьків Вікторія Богданівна 1 163.915 Зараховано
27 Макогін Ірина Степанівна 3 162.894 Зараховано
28 Хомин Наталія Володимирівна 1 159.375 Зараховано
29 Клемисевич Андрій Васильович комерція 158.457 Зараховано
30 Кец Дмитро Сергійович 1 158.304 Зараховано
31 Заріцька Тетяна Сергіївна комерція 156.876 Зараховано
32 Майдан Тетяна Тарасівна 1 153.816 Зараховано
33 Ермєтов Ростислав Олегович комерція 152.490 Зараховано
34 Куц Роксолана Андріївна комерція 147.900 Зараховано
35 Мусієнко Ольга Олександрівна 3 147.900 Зараховано
36 Коваль Галина Юріївна 2 147.135 Зараховано
37 Прокопенко Олексій Орестович 1 146.676 Зараховано
38 Івахненко Марія Андріївна комерція 146.115 Зараховано
39 Зіньків Юлія Вячеславівна комерція 144.279 Зараховано
40 Шмигельська Аліна Олегівна 3 140.658 Зараховано
41 Кондратьєва Анастасія Романівна комерція 137.292 Зараховано
42 Козоріз Ірина Іванівна комерція 135.564 Зараховано
43 Українець Сергій Сергійович 2 132.855 Зараховано
44 Гавришкевич Святослав Павлович комерція 132.447 Зараховано
45 Пилипів Денис Васильович 4 130.560 Зараховано
46 Гасюк Вікторія Андріївна 4 128.010 Зараховано
47 Галишев Олександр Семенович 4 127.857 Зараховано
48 Кадикало Назар Юрійович комерція 123.704 Зараховано
49 Бегарь Діана Василівна комерція 121.415 Зараховано
50 Денисенко Анастасія Олександрівна комерція 119.493 Зараховано
51 Білобрин Марія- Адріана Володимирівна комерція 119.136 Зараховано
52 Кальній Юлія Сергіївна комерція 118.918 Зараховано