РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2017 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 11.08.2017 21:12

Інститут комп'ютерних наук та інформаційних технологій
Спеціальність: 124, СА – Системний аналіз
Максимально можлива к-ть студентів: 50 осіб
Обсяг державного замовлення: 29 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я по батькові Пріоритет Конкурсний бал Особливі умови вступу Здали оригінали документів Рекомендовані до зарахування та зараховані*
1 Дирів Андрій Іванович 1 200.000
Зараховано
2 Арабський Богдан Володимирович 1 188.866
Зараховано
3 Дмитрів Аліна Юріївна 1 188.502
Зараховано
4 Дженюк Віталій Сергійович 1 186.266
Зараховано
5 Гудз Анна-Христина Северинівна 1 184.861
Зараховано
6 Кійко Василь Юрійович 1 184.601
Зараховано
7 Чорна Юлія Романівна 1 183.977
Зараховано
8 Боднар Ірина Андріївна 1 183.093
Зараховано
9 Кобилюх Леслав Богданович 2 180.891
Зараховано
10 Подлесна Лілія Тарасівна 1 180.700
Зараховано
11 Линник Роман Олександрович 1 180.700
Зараховано
12 Нефьодова Анастасія Володимирівна 1 180.440
Зараховано
13 Щербій Соломія Андріївна 1 180.024
Зараховано
14 Абрамова Анастасія Олександрівна 1 179.764
Зараховано
15 Полюганич Юлія Іванівна 1 179.608
Зараховано
16 Твердохліб Юрій Петрович 1 179.244
Зараховано
17 Маєтна-Колосова Вероніка Олександрівна 5 179.224
Зараховано
18 Кубінська Соломія Володимирівна 1 178.828
Зараховано
19 Тиліщак Андрій Петрович 1 178.463
Зараховано
20 Коштура Діана Андріянівна 1 177.891
Зараховано
21 Сопрун Олег Вікторович 3 177.861
Зараховано
22 Ликтей Марта Ігорівна 1 177.735
Зараховано
23 Прокопів Дмитро Васильович 3 177.305
Зараховано
24 Данилик Віталій Миколайович 2 177.305
Зараховано
25 Рудий Віталій Вадимович 1 176.747
Зараховано
26 Демків Юлія Олегівна 1 176.303
Зараховано
27 Тимошенко Олег Олександрович 1 176.071
Зараховано
28 Олійник Віталія-Анна Валеріївна 3 174.023
Зараховано
29 Фок Христина Ігорівна 1 170.037
Зараховано
30 Бабіцька Анастасія Ігорівна 1 168.685
Зараховано
31 Король Данило Романович 3 160.489
Зараховано
32 Тавпаш Андрій-Нестор Юрійович 1 160.154
Зараховано
33 Губенко Олег Євгенович 7 154.580
Зараховано
34 Гель-Савчук Дарина Вікторівна 4 151.853
Зараховано
35 Мацина Христина Михайлівна 3 149.173
Зараховано
36 Шуль Роман Романович 2 146.147
Зараховано
37 Піх Мар`ян Ігорович 2 145.541
Зараховано
38 Костів Назар Олегович 5 135.986
Зараховано