РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 29.08.2019 15:52

Інститут комп'ютерних наук та інформаційних технологій
Спеціальність: 186, ВП – Видавництво та поліграфія (відкрита*)
Максимально можлива к-ть студентів**: 40 осіб
К-ть місць державного замовлення: 33
Квота для осіб визначена у п. 1, 2 розділу VIII Умов прийому (квота1): 2
Квота для мешканців тимчасово окупованої території (квота2 - Крим): 7
№ п/п Прізвище, ім’я по батькові Пріоритет Конкурсний бал Особливі умови вступу Здали оригінали документів або довідку з місця знаходження оригіналів Статус заяви
1 0097-6231812 1 155.280 квота1 Зараховано
2 Стахиряк Віталій Іванович 2 193.150 Зараховано
3 Клапчук Софія Русланівна 1 192.006 Зараховано
4 Николишин Анастасія Михайлівна 1 187.844 Зараховано
5 Зомчак Богдан Михайлович 1 185.347 Зараховано
6 Лісова Юлія Володимирівна 3 181.101 Зараховано
7 Карпенчук Дарія Вікторівна 1 179.313 Зараховано
8 Німилович Ігор Богданович 2 179.001 Зараховано
9 Піх Анелія Ярославівна 1 177.180 Зараховано
10 Кісляк Денис Володимирович 2 175.880 Зараховано
11 Копча Віктор Ігорович 1 175.770 Зараховано
12 Іваник Роман Тарасович 1 174.891 Зараховано
13 Стрижакова Вікторія Євгеніївна 1 174.733 Зараховано
14 Леськів Соломія Вікторівна 3 173.706 Зараховано
15 Роман Ярина Володимирівна 1 173.643 Зараховано
16 Гудко Андрій Андрійович 1 173.591 Зараховано
17 Горкун Андрій Васильович 1 173.175 Зараховано
18 Шамановська Ольга-Анна Валеріївна 2 173.123 Зараховано
19 Власенко Ганна Володимирівна 1 172.706 Зараховано
20 Стадник Остап Романович 2 172.550 Зараховано
21 Юрків Віра Володимирівна 1 172.439 Зараховано
22 Коваль Марія Василівна 1 172.186 Зараховано
23 Литвин Андрій Андрійович 2 172.030 Зараховано
24 Бабій Юлія Володимирівна 3 171.333 Зараховано
25 Цикалишин Анна Миколаївна 1 170.626 Зараховано
26 Старушок Валентин Сергійович 1 170.157 Зараховано
27 Орач Ольга Ростиславівна 1 169.637 Зараховано
28 Лапко Мирослава Михайлівна 2 169.481 Зараховано
29 Прокіп Наталія Іванівна 1 168.805 Зараховано
30 Левченко Яна Костянтинівна 1 168.441 Зараховано
31 Іваньо Андріана Юріївна 1 168.233 Зараховано
32 Малицька Роксоляна Андріївна 1 166.828 Зараховано
33 Лісевич Юрій Яремович 1 166.256 Зараховано
34 Глоба Наталія Сергіївна 1 164.019 Зараховано
35 Фтемова Юлія Юріївна 1 161.106 Зараховано
36 Борак Назар Васильович 6 160.548 Зараховано
37 Юровнікова Анна-Марія Ігорівна 3 158.916 Зараховано
38 Данилів Діана Ігорівна 1 158.193 Зараховано
39 Солов'янчик Ілля Владиславович 3 152.439 Зараховано
40 Максимець Андрій Русланович 1 152.211 Зараховано
41 Локоть Владислав Євгенович 1 148.465 Зараховано
42 Миськів Іван Романович 1 143.367 Зараховано
43 Алтиця Марк Едуардович 3 142.596 Зараховано
44 Стріжик Максим Богданович комерція 123.114 Зараховано
45 Британ Надія Орестівна 2 148.621 До наказу