РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 29.08.2019 15:52

Інститут комп'ютерних наук та інформаційних технологій
Спеціальність: 126, ІТ – Інформаційні системи та технології (відкрита*)
Максимально можлива к-ть студентів**: 75 осіб
К-ть місць державного замовлення: 21
Квота для осіб визначена у п. 1, 2 розділу VIII Умов прийому (квота1): 1
Квота для мешканців тимчасово окупованої території (квота2 - Крим): 4
№ п/п Прізвище, ім’я по батькові Пріоритет Конкурсний бал Особливі умови вступу Здали оригінали документів або довідку з місця знаходження оригіналів Статус заяви
1 0097-6383578 1 181.458 квота2 Зараховано
2 Гарнюк Вікторія Миколаївна 1 196.835 Зараховано
3 Осадчук Павло Мирославович 1 194.106 Зараховано
4 Романко Віталій Володимирович 1 193.188 Зараховано
5 Легеза Єлизавета Василівна 2 191.046 Зараховано
6 Барна Артем Олегович 1 190.485 Зараховано
7 Данилевич Роман Олександрович 1 188.394 Зараховано
8 Симулик Олександр Олександрович 1 188.343 Зараховано
9 Калинюк Дмитро Вікторович 2 187.948 Зараховано
10 Рябов Микита Сергійович 1 187.374 Зараховано
11 Власенко Дарія Сергіївна 1 187.323 Зараховано
12 Антіпенко Анна Сергіївна 2 186.966 Зараховано
13 Ставкова Христина Ігорівна 2 186.711 Зараховано
14 Подвірний Дмитро Анатолійович 1 185.997 Зараховано
15 Данилова Дарія Дмитрівна 2 185.997 Зараховано
16 Химич Мар'ян Мар'янович 3 185.946 Зараховано
17 Журавчак Юрій Юрійович 2 185.589 Зараховано
18 Рябов Нікіта Андрійович 3 185.589 Зараховано
19 Роман Надія Ігорівна 3 185.538 Зараховано
20 Грисюк Ігор Віталійович 1 175.797 Зараховано
21 Андрушко Володимир Ігорович 2 174.522 Зараховано
22 Голинський Руслан-Богдан Васильович 1 172.839 Зараховано
23 Василюк Іван Петрович комерція 167.484 Зараховано
24 Андрущишин Юлія Сергіївна 1 167.280 Зараховано
25 Медвідь Єгор Георгійович 1 167.178 Зараховано
26 Лях Владислав Ігорович 3 167.178 Зараховано
27 Шоп'як Остап Олександрович 2 164.322 Зараховано
28 Грицко Володимир Денисович комерція 160.752 Зараховано
29 Філіпов Дмитро Андрійович 1 159.732 Зараховано
30 Сявавко Мар'ян Миколайович 2 159.069 Зараховано
31 Тимків Христина Андріївна 2 158.865 Зараховано
32 Михайлевський Богдан Юрійович комерція 157.080 Зараховано
33 Барабах Роман Тарасович комерція 157.029 Зараховано
34 Стащук Василь Євгенович 1 154.224 Зараховано
35 Кахній Роман Назарович 4 148.155 Зараховано
36 Бакум Павло Ігорович комерція 148.104 Зараховано
37 Балух Ігор Ростиславович 1 147.339 Зараховано
38 Бзовий Мілан Михайлович 1 146.676 Зараховано
39 Проців Валентин Ігорович комерція 145.554 Зараховано
40 Грушківський Богдан Артемович 2 141.474 Зараховано
41 Лужний Роман Ігорович комерція 141.423 Зараховано
42 Проданик Владислав Іванович 1 140.454 Зараховано
43 Квас Тарас Володимирович комерція 139.689 Зараховано
44 Сенюра Назарій Романович 1 139.230 Зараховано
45 Бабій Артур Васильович комерція 131.937 Зараховано
46 Зотов Вадим Павлович комерція 122.298 Зараховано
47 Здеорук Вікторія Володимирівна 3 120.309 Зараховано
48 Варава Роман Вікторович 3 135.609 ✔ ❌ Рекомендовано на вільні небюджетні місця
49 Петрів Володимир Ігорович 6 126.174 До наказу