РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 29.08.2019 15:52

Інститут комп'ютерних наук та інформаційних технологій
Спеціальність: 124, СА – Системний аналіз (відкрита*)
Максимально можлива к-ть студентів**: 100 осіб
К-ть місць державного замовлення: 34
Квота для осіб визначена у п. 1, 2 розділу VIII Умов прийому (квота1): 2
Квота для мешканців тимчасово окупованої території (квота2 - Крим): 7
№ п/п Прізвище, ім’я по батькові Пріоритет Конкурсний бал Особливі умови вступу Здали оригінали документів або довідку з місця знаходження оригіналів Статус заяви
1 0097-6287414 1 179.313 квота1 Зараховано
2 Олійник Максим Анатолійович 1 197.837 Зараховано
3 Тесля Софія Андріївна 1 196.063 Зараховано
4 Личак Анастасія Олегівна 1 192.916 Зараховано
5 Чернявська Юлія Володимирівна 1 191.538 Зараховано
6 Андрусевич Ян Тарасович 1 191.278 Зараховано
7 Медяков Олександр Олександрович 1 190.393 Зараховано
8 Дугіна Софія Олегівна 1 190.029 Зараховано
9 Насальська Марія Вікторівна 1 188.469 Зараховано
10 Пігулечко Інеса Остапівна 1 187.402 Зараховано
11 Романова Єва Ростиславівна 1 186.700 Зараховано
12 Бекірова Леннара Елянурівна 1 185.503 Зараховано
13 Гарбузинська Галина Романівна 1 185.373 Зараховано
14 Лукасевич Богдан Ігорович 1 184.307 Зараховано
15 Фещин Вікторія Володимирівна 1 184.255 Зараховано
16 Цимбаляк Тарас Ростиславович 1 184.255 Зараховано
17 Крутяк Ярослав Юрійович 2 183.527 Зараховано
18 Баб'як Юрій Олегович 2 183.319 Зараховано
19 Шаваєв Денис Бориславович 2 183.214 Зараховано
20 Затхей Владислав Ігорович 1 183.110 Зараховано
21 Локатир Остап Іванович 1 183.110 Зараховано
22 Цонєв Богдан Володимирович 2 183.110 Зараховано
23 Галюк Олег Володимирович 1 183.058 Зараховано
24 Коростинський Богдан Степанович 2 182.902 Зараховано
25 Кондратюк Сергій Сергійович 1 182.642 Зараховано
26 Безкоровайний Олександр Віталійович 1 182.598 Зараховано
27 Твердохліб Олексій Петрович 4 182.580 Зараховано
28 Гонтар Софія Юріївна 1 182.070 Зараховано
29 Гуршал Сергій Вікторович 2 177.700 Зараховано
30 Хомуляк Олена Андріївна 1 176.504 Зараховано
31 Стрембіцька Олександра Олександрівна 1 173.903 Зараховано
32 Слава Орест Володимирович 2 172.238 Зараховано
33 Бараненко Тарас Вікторович 1 171.302 Зараховано
34 Степаняк Ярослав Андрійович 1 169.689 Зараховано
35 Зеленська Ксенія Євгенівна 1 169.377 Зараховано
36 Сокальський Ярослав Григорович 1 165.320 Зараховано
37 Видюк Гостомисл Андрійович 1 159.285 Зараховано
38 Домашовець Юрій Миколайович 1 156.981 Зараховано
39 Янків Яромир-Михайло Ігорович 1 155.800 Зараховано
40 Гошко Володимир Олегович 2 155.228 Зараховано
41 Вареніна Катерина Валеріївна 1 154.760 Зараховано
42 Бек Ярослав Романович 1 149.245 Зараховано
43 Слівінський Петро Вікторович 2 148.569 Зараховано
44 Грицишин Владислав Сергійович 1 147.113 Зараховано
45 Криндач Павло Юрійович комерція 147.084 Зараховано
46 Лема Андрій Андрійович комерція 138.006 Зараховано
47 Матис Данило Романович комерція 136.119 Зараховано
48 Байса Олексій Валерійович 4 134.895 Зараховано
49 Климусь Іван Іванович комерція 132.483 Зараховано
50 Фірман Павло Романович комерція 128.979 Зараховано
51 Власова Наталія Миколаївна 1 125.524 Зараховано
52 Зарицький Мар'ян Ярославович комерція 120.768 Зараховано
53 Дубас Владислав Андрійович 3 116.841 Зараховано
54 Олещук Володимир Андрійович 3 113.985 Зараховано
55 Бережинський Руслан Володимирович 4 156.848 ✔ ❌ Рекомендовано на вільні небюджетні місця
56 Іванець Михайло Ярославович комерція 144.906 ✔ ❌ Рекомендовано на вільні небюджетні місця
57 Біляк Артур Володимирович комерція 137.394 ✔ ❌ Рекомендовано на вільні небюджетні місця