РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2020 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 15.09.2020 10:20

Інститут комп'ютерних наук та інформаційних технологій
Спеціальність: 186, ВП – Видавництво та поліграфія (відкрита*)
Максимально можлива к-ть студентів**: 40 осіб
К-ть місць державного замовлення***: 35
Квота для осіб визначена у п. 1, 2 розділу VIII Умов прийому (квота1): 3
Квота для мешканців тимчасово окупованої території (квота2 - Крим): 7
№ п/п Прізвище, ім’я по батькові Пріоритет Конкурсний бал Особливі умови вступу Здали оригінали документів або довідку з місця знаходження оригіналів Статус заяви
1 0097-6959480 1 159.129 квота1 Зараховано
2 Шпак Анастасія Ігорівна 1 191.330 Зараховано
3 Горєлікова Олександра Максимівна 1 189.197 Зараховано
4 Рогуцька Юлія Романівна 1 188.781 Зараховано
5 Колядко Ольга Миколаївна 1 187.132 Зараховано
6 Гураль Анжела Василівна 1 186.700 Зараховано
7 Томашевська Юлія Ігорівна 1 186.648 Зараховано
8 Тороус Юлія Сергіївна 1 185.920 Зараховано
9 Соболєва Валерія Олексіївна 1 184.671 Зараховано
10 Басараба Яна Юріївна 1 182.642 Зараховано
11 Шостак Олександра Сергіївна 2 181.550 Зараховано
12 Микитюк Ростислав Олегович 1 181.290 Зараховано
13 Штарк Віталій Андрійович 2 180.905 Зараховано
14 Тарасевич Марія-Христина Миколаївна 1 179.649 Зараховано
15 Лозинська Софія Тарасівна 1 178.741 Зараховано
16 Шкура Владислав Віталійович 1 177.804 Зараховано
17 Міщанчук Ірина Сергіївна 1 177.700 Зараховано
18 Сосніцька Віталіна Віталіївна 1 176.556 Зараховано
19 Олеськів Юрій Васильович 1 176.296 Зараховано
20 Коструба Софія 2 175.255 Зараховано
21 Лещинський Владислав Олександрович 2 175.255 Зараховано
22 Горблюк Юлія Сергіївна 2 174.891 Зараховано
23 Петрашко Петро Мирославович 5 174.573 Зараховано
24 Климець Олена Володимирівна 1 174.371 Зараховано
25 Осташ Анна Петрівна 1 174.241 Зараховано
26 Дерпак Орест Ігорович 1 173.851 Зараховано
27 Бабак Семен Ярославович 2 173.747 Зараховано
28 Дмитренко Олена Вадимівна 1 173.695 Зараховано
29 Камінська Емілія Олегівна 3 172.686 Зараховано
30 Миронець Аліна Дмитрівна 1 172.446 Зараховано
31 Теслюк Іванна Володимирівна 1 171.614 Зараховано
32 Ткачук Анастасія Сергіївна 1 171.562 Зараховано
33 Мазовіта Ольга Володимирівна 1 171.458 Зараховано
34 Іщак Ірина Львівна 1 171.302 Зараховано
35 Турчинюк Анна Володимирівна 1 170.938 До наказу
36 Мимрин Сніжана Віталіївна комерція 167.484 До наказу
37 Біжик Тарас Любомирович 1 165.632 До наказу
38 Шубарт Вероніка Володимирівна 1 162.459 До наказу
39 Дешко Ореста Василівна 1 161.106 До наказу
40 Мороз Наталія Ярославівна 1 157.569 До наказу
41 Поручник Дмитро Сергійович 1 157.361 До наказу
42 Шутяк Андрій Володимирович 2 154.812 До наказу
43 Хміль Сергій Сергійович 1 149.454 До наказу
44 Андреєва Олександра Борисівна комерція 138.006 До наказу
45 Гнатів Микола Михайлович 1 135.252 До наказу