РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2020 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 15.09.2020 10:20

Інститут комп'ютерних наук та інформаційних технологій
Спеціальність: 126, ІТ – Інформаційні системи та технології (відкрита*)
Максимально можлива к-ть студентів**: 65 осіб
К-ть місць державного замовлення***: 22
Квота для осіб визначена у п. 1, 2 розділу VIII Умов прийому (квота1): 2
Квота для мешканців тимчасово окупованої території (квота2 - Крим): 4
№ п/п Прізвище, ім’я по батькові Пріоритет Конкурсний бал Особливі умови вступу Здали оригінали документів або довідку з місця знаходження оригіналів Статус заяви
1 0097-7037584 1 180.030 квота2 Зараховано
2 Артемович Владислав Андрійович 2 194.667 Зараховано
3 Красноперова Валентина Ростиславівна 1 192.704 Зараховано
4 Турко Артем Андрійович 3 192.525 Зараховано
5 Огонюк Назар Вікторович 2 192.015 Зараховано
6 Осадчук Юлія Романівна 2 191.148 Зараховано
7 Мороз Ярослава Олександрівна 4 190.893 Зараховано
8 Дужак Наталія Юріївна 1 190.757 Зараховано
9 Ковтун Юлія Олегівна 1 190.740 Зараховано
10 Коваль Дмитро Євгенович 3 190.689 Зараховано
11 Соловей Катерина Олександрівна 3 190.434 Зараховано
12 Ясинецька Анна Володимирівна 2 189.567 Зараховано
13 Патюк Іван Ігорович 2 189.312 Зараховано
14 Жмуркевич Катерина Андріївна 1 189.006 Зараховано
15 Киричинський Богдан Володимирович 4 188.088 Зараховано
16 Михайлов Олександр Анатолійович 2 188.037 Зараховано
17 Соловей Олександр Олександрович 2 187.833 Зараховано
18 Данилюк Максим Михайлович 1 187.170 Зараховано
19 Яценко Денис Павлович 2 187.017 Зараховано
20 Андрійчак Дмитро Володимирович 1 185.793 Зараховано
21 Пастух Оксана Олегівна 2 180.285 До наказу
22 Щербак Лаура Вячеславівна 1 179.112 До наказу
23 Чуйко Юрій Романович 1 178.704 До наказу
24 Качмар Каріна Олегівна 1 177.123 До наказу
25 Гервасьєва Аліна Геннадіївна 2 176.664 До наказу
26 Гудима Михайло Михайлович 1 176.613 До наказу
27 Калимон Богдан Романович 2 176.103 До наказу
28 Степанчук Сергій Тарасович 4 172.023 До наказу
29 Воробйов Юрій Романович 3 170.990 До наказу
30 Маковський Андрій Андрійович 4 167.331 До наказу
31 Базарник Максим Степанович 2 164.883 До наказу
32 Щербан Назар Олександрович 3 162.843 Рекомендовано на вільні небюджетні місця
33 Шевченко Тарас Тарасович 1 161.874 До наказу
34 Шкринда Володимир Володимирович 2 159.783 До наказу
35 Квач Павло Сергійович комерція 158.763 До наказу
36 Прендкович Ірина Віталіївна 1 158.661 До наказу
37 Ільчишин Святослав Михайлович 1 158.100 До наказу
38 Козицький Олекса Віталійович 2 157.845 До наказу
39 Шибунько Марія Іванівна комерція 156.009 До наказу
40 М'ягких Владислав Юрійович 1 155.397 До наказу
41 Коменда Олег Святославович 3 152.643 До наказу
42 Бойчук Ярослав Богданович 1 152.184 До наказу
43 Якимів Орест Ігорович комерція 147.951 До наказу
44 Паславський Володимир Степанович комерція 147.645 До наказу
45 Садівський Ростислав Дмитрович 2 147.594 До наказу
46 Беньо Ростислав Юрійович комерція 146.880 До наказу
47 Калька Олег Романович 2 146.748 До наказу
48 Лопацький Олексій Андрійович комерція 141.270 До наказу