РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 29.08.2019 15:52

Інститут прикладної математики та фундаментальних наук
Спеціальність: 113, ПМ – Прикладна математика (відкрита*)
Максимально можлива к-ть студентів**: 100 осіб
К-ть місць державного замовлення: 66
Квота для осіб визначена у п. 1, 2 розділу VIII Умов прийому (квота1): 5
Квота для мешканців тимчасово окупованої території (квота2 - Крим): 13
№ п/п Прізвище, ім’я по батькові Пріоритет Конкурсний бал Особливі умови вступу Здали оригінали документів або довідку з місця знаходження оригіналів Статус заяви
1 Тринога Мирослав Тарасович 1 200.000 Зараховано
2 Петрівський Андрій Мар'янович 1 197.727 Зараховано
3 Куцик Тарас Андрійович 1 197.676 Зараховано
4 Тхорів Денис Ігорович 1 196.219 Зараховано
5 Підківка Руслан Іванович 1 194.310 Зараховано
6 Дівчур Наталія Ігорівна 1 192.838 Зараховано
7 Тороній Марія Євгенівна 1 192.370 Зараховано
8 Поповчак Орест Тарасович 3 191.352 Зараховано
9 Лаврецький Віктор Романович 1 190.740 Зараховано
10 Голіней Наталія Олександрівна 1 189.822 Зараховано
11 Колодчак Ростислав Васильович 1 189.720 Зараховано
12 Гнатишин Володимир Володимирович 2 188.781 Зараховано
13 Селіванов Костянтин Олексійович 1 188.649 Зараховано
14 Сулима Юлія Євгенівна 1 188.547 Зараховано
15 Конопельський Ілля-Микола Ярославович 1 188.037 Зараховано
16 Кшижевський Ігор Володимирович 1 187.451 Зараховано
17 Скрипчук Роман Олександрович 2 187.323 Зараховано
18 Ярош Ольга Юріївна 1 186.150 Зараховано
19 Сідельник Тетяна Зіновіївна 7 186.099 Зараховано
20 Ортинський Михайло Михайлович 2 185.425 Зараховано
21 Милян Анастасія Володимирівна 2 184.875 Зараховано
22 Щербатий Юрій Романович 3 184.416 Зараховано
23 Щадило Олена Ігорівна 4 184.314 Зараховано
24 Андрушко Максим Зорянович 3 184.161 Зараховано
25 Єгорушкін Сергій Олександрович 1 183.957 Зараховано
26 Павлюк Наталія Михайлівна 1 183.855 Зараховано
27 Шеменда Роман Ігорович 1 183.600 Зараховано
28 Мінзюк Наталія Вадимівна 1 183.192 Зараховано
29 Кузбит Соломія Іванівна 1 183.141 Зараховано
30 Герасимчук Артем Віталійович 2 182.631 Зараховано
31 Чернікова Ніколетт Вікторівна 1 182.580 Зараховано
32 Сайчук Олексій Віталійович 1 182.529 Зараховано
33 Міхович Маркіян Назарович 2 182.274 Зараховано
34 Шевчук Олег Богданович 1 182.070 Зараховано
35 Нестор Юрій Богданович 2 182.019 Зараховано
36 Самотій Ксенія Олегівна 1 181.458 Зараховано
37 Червінський Юліан Павлович 1 181.305 Зараховано
38 Столярець Назарій Сергійович 3 181.050 Зараховано
39 Лях Андрій Васильович 3 180.999 Зараховано
40 Теодорович Софія Михайлівна 5 180.999 Зараховано
41 Венгер Вікторія Романівна 1 180.948 Зараховано
42 Леськів Владислав Володимирович 3 180.540 Зараховано
43 Попівняк Марія Тарасівна 1 180.336 Зараховано
44 Пірко Дмитро Іванович 1 180.183 Зараховано
45 Горський Богдан Михайлович 2 179.928 Зараховано
46 Данько Олексій Юрійович 1 179.724 Зараховано
47 Беля Іванна Миколаївна 1 179.571 Зараховано
48 Голованова Вероніка Олександрівна 2 179.418 Зараховано
49 Пелех Ольга Василівна 1 179.105 Зараховано
50 Крижанівський Владислав Євгенович 1 179.061 Зараховано
51 Колісніченко Богдан Павлович 1 178.551 Зараховано
52 Дудченко Микита Владиславович 1 178.398 Зараховано
53 Яворська Василина Мар'янівна 2 178.245 Зараховано
54 Заремблюк Дмитро Олександрович 1 178.143 Зараховано
55 Кріль Павло Васильович 1 177.990 Зараховано
56 Аітов Кирил Костянтинович 3 177.990 Зараховано
57 Андрусяк Віталій Андрійович 2 177.480 Зараховано
58 Боднарь Олег Андрійович 3 177.429 Зараховано
59 Вінчура Олександр Андрійович 1 177.327 Зараховано
60 Мороз Артем Олександрович 1 177.123 Зараховано
61 Аланія Ніно Константінівна 3 176.766 Зараховано
62 Швець Антон Олегович 1 174.573 Зараховано
63 Рафальська Крістіна Андріївна 1 172.533 Зараховано
64 Антонів Марко Миронович 3 171.462 Зараховано
65 Плиска Богдана Василівна 2 170.289 Зараховано
66 Головін Микита Денисович 2 165.852 Зараховано
67 Кочмар Поліна Вадимівна 3 164.577 Зараховано
68 Софійчук Володимир Андрійович 1 162.129 Зараховано
69 Дзіндзюра Роман Петрович 1 161.160 Зараховано
70 Майба Ксенія Юріївна комерція 160.803 Зараховано
71 Бабенко Вікторія Олександрівна 4 160.701 Зараховано
72 Ничипорук Володимир Сергійович 2 160.140 Зараховано
73 Квашук Ілля Вікторович 1 160.038 Зараховано
74 Ярема Михайло Андрійович 2 154.708 Зараховано
75 Ягиш Максим Миколайович 2 146.727 Зараховано