РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2020 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 15.09.2020 10:20

Інститут сталого розвитку ім. В. Чорновола
Спеціальність: 242, ТУ – Туризм (відкрита*)
Максимально можлива к-ть студентів**: 60 осіб
К-ть місць державного замовлення***: 9
Квота для осіб визначена у п. 1, 2 розділу VIII Умов прийому (квота1): 2
Квота для мешканців тимчасово окупованої території (квота2 - Крим): 5
№ п/п Прізвище, ім’я по батькові Пріоритет Конкурсний бал Особливі умови вступу Здали оригінали документів або довідку з місця знаходження оригіналів Статус заяви
1 0097-7001506 1 181.509 квота1 Зараховано
2 0097-7038536 1 156.060 квота2 Зараховано
3 0097-6900507 1 129.030 квота1 Зараховано
4 0097-6962195 2 126.735 квота1 Зараховано
5 Демків Юлія Іванівна 3 185.742 Зараховано
6 Кіфор Олександр Олександрович 2 184.983 Зараховано
7 Каленська Марина Юріївна 2 184.722 Зараховано
8 Сюта Ірина Олегівна 3 184.569 Зараховано
9 Караван Надія Романівна 3 184.442 Зараховано
10 Дацко Андріана Михайлівна 2 179.573 Зараховано
11 Подвадцятник Марія Ігорівна 1 178.449 Зараховано
12 Пущинська Єва Олегівна 2 177.225 Зараховано
13 Щерба Вероніка Романівна 1 171.411 Зараховано
14 Милян Валентина Сергіївна 1 169.065 Зараховано
15 Качараба Назарій Тарасович 1 162.459 Зараховано
16 Пісоцький Богдан Ігорович 2 160.242 Зараховано
17 Следзьона Соломія Романівна 1 159.834 Зараховано
18 Крючков Станіслав Андрійович 1 159.630 Зараховано
19 Білозір Олена Олегівна 2 156.570 Зараховано
20 Верещинська Ілона-Анастасія Орестівна 1 155.958 Зараховано
21 Гдакович Олег Володимирович 2 155.244 Зараховано
22 Гавалко Марія Андріївна 1 155.040 Зараховано
23 Йовик Вероніка Андріївна 1 153.867 Зараховано
24 Токовенко Яна Олегівна 1 149.787 Зараховано
25 Гладьо Діана Андріївна 1 147.113 Зараховано
26 Нетребко Валерія Сергіївна 2 143.871 Зараховано
27 Ріянов Андрій Алікович 2 140.607 Зараховано
28 Білаш Василина Василівна 1 139.791 Зараховано
29 Нечипоренко Крістіна Олександрівна 4 139.791 Зараховано
30 Антоніщак Михайло Юрійович 5 139.536 Зараховано
31 Бова Олеся Миколаївна 5 139.310 Зараховано
32 Букартик Соломія Петрівна 1 138.516 Зараховано
33 Ковальчук Марія-Сніжана Василівна 2 138.312 Зараховано
34 Коренецька Аліна-Марія Іванівна 3 130.917 Зараховано
35 Сюсель Анастасія Миколаївна комерція 130.458 Зараховано
36 Трофим'як Соломія Володимирівна 4 127.602 Зараховано
37 Корторреаль Есмеральда комерція 127.296 Зараховано
38 Гривастова Руслана Владиславівна 2 125.576 Зараховано