РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2017 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 11.08.2017 21:16

Інститут телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки
Спеціальність: 172, ТР – Телекомунікації та радіотехніка
Максимально можлива к-ть студентів: 410 осіб
Обсяг державного замовлення: 77 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я по батькові Пріоритет Конкурсний бал Особливі умови вступу Здали оригінали документів Рекомендовані до зарахування та зараховані*
1 Данилов Юрій Віталійович 1 188.866
Зараховано
2 Мандюк Андрій Романович 1 184.081
Зараховано
3 Степанов Василь Віталійович 1 183.769
Зараховано
4 Холявка Андрій Степанович 1 169.725
Зараховано
5 Фялковський Володимир Андрійович 1 168.737
Зараховано
6 Дах Марія Василівна 4 166.326
Зараховано
7 Ліуш Роман Михайлович 4 165.741
Зараховано
8 Малюга Сергій Андрійович 1 165.096
Зараховано
9 Сипухіна Вікторія Олександрівна 1 164.679
Зараховано
10 Щербан Остап Олегович 8 164.226
Зараховано
11 Бабяк Назар Андрійович 7 163.469
Зараховано
12 Шах Олексій Вікторович 1 161.767
Зараховано
13 Борсук Михайло Олегович 4 161.549
Зараховано
14 Милян Юрій Вікторович 3 161.499
Зараховано
15 Огорілко Роман Ігорович 3 161.145
Зараховано
16 Данилюк Денис Сергійович 1 159.998
Зараховано
17 Казанівська Софія Василівна 1 159.686
Зараховано
18 Гойдаш Юрій Романович 5 159.277
Зараховано
19 Степанченко Богдан Сергійович 2 158.469
Зараховано
20 Хлопотін Ігор Володимирович 1 158.126
Зараховано
21 Дуляницький Олександр Олександрович 1 157.866
Зараховано
22 Шеремета Олександр Віталійович 1 157.553
Зараховано
23 Луцишин Роман Романович 1 155.785
Зараховано
24 Гринько Степан Романович 1 155.505
Зараховано
25 Арсеньєв Арсен Максимович 6 155.035
Зараховано
26 Думич Матвій Тарасович 4 154.631
Зараховано
27 Голик Софія Андріївна 4 154.530
Зараховано
28 Кость Василь Іванович 1 152.640
Зараховано
29 Водницький Ярослав Романович 1 152.375
Зараховано
30 Пилат Маркіян Олегович 4 152.358
Зараховано
31 Шептицький Борис Ігорович 6 151.752
Зараховано
32 Дідик Ярослав Ігорович 1 151.624
Зараховано
33 Базів Софія Володимирівна 3 150.844
Зараховано
34 Василиця Остап Тарасович 1 150.791
Зараховано
35 Дідик Юрій Ігорович 1 150.687
Зараховано
36 Андросович Денис Олегович 3 150.591
Зараховано
37 Сняданко Володимир Олегович 1 150.146
Зараховано
38 Крижановський Максим Володимирович 1 149.907
Зараховано
39 Лещишин Остап Ігорович 4 149.682
Зараховано
40 Кальмук Максим Андрійович 1 149.335
Зараховано
41 Ложинський Олег Васильович 3 149.227
Зараховано
42 Дрозд Богдан Володимирович 1 148.347
Зараховано
43 Яніцький Владислав Олегович 1 148.295
Зараховано
44 Бабій Ольга Богданівна 2 148.117
Зараховано
45 Кухто Олесь Тарасович 5 147.965
Зараховано
46 Пилющак Степан Володимирович 1 147.411
Зараховано
47 Лижичка Мар`ян Ярославович 4 147.410
Зараховано
48 Максимчук Сергій Петрович 1 146.963
Зараховано
49 Кандяк Іван Степанович 1 146.963
Зараховано
50 Нагорна Анастасія Вячеславівна 3 146.399
Зараховано
51 Черніга Ілля Олегович 1 145.902
Зараховано
52 Хожамкулиєв Ярослав Ісмаїлович 5 145.339
Зараховано
53 Пипич Ілля Володимирович 5 145.188
Зараховано
54 Лаврів Микола Миколайович 1 145.174
Зараховано
55 Бондарук Марко Іванович 3 145.036
Зараховано
56 Когут Богдана Петрівна 5 144.834
Зараховано
57 Дрогобицький Мар`ян Васильович 3 144.279
Зараховано
58 Рудницький Роман Русланович 4 143.319
Зараховано
59 Гупало Олександр Юрійович 1 142.885
Зараховано
60 Замрикіт Андрій Юрійович 1 142.781
Зараховано
61 Варщук Юрій Ігорович 1 141.741
Зараховано
62 Гадзецький Володимир Володимирович 2 141.086
Зараховано
63 Пелих Андрій Ігорович 5 140.137
Зараховано
64 Борейко Павло Андрійович 1 139.868
Зараховано
65 Щенніков Михайло Олександрович 1 139.816
Зараховано
66 Трач Роман Васильович 1 139.556
Зараховано
67 Ватаманюк Святослав Марк - 4 139.380
Зараховано
68 Андріїв Дмитро Васильович 1 138.880
Зараховано
69 Фурів Степан Миколайович 2 138.825
Зараховано
70 Давид Тарас Ігорович 1 138.687
Зараховано
71 Салій Максим Юрійович 2 137.966
Зараховано
72 Макаруха Дмитро Зиновійович 4 137.915
Зараховано
73 Борецький Ростислав Олегович 3 137.326
Зараховано
74 Гумінський Максим Анатолійович 1 134.771
Зараховано
75 Туряб Іван Іванович 0 134.128
Зараховано
76 Добушовський Дмитро Миколайович 1 132.742
Зараховано
77 Андрощук Олег Олегович 2 131.351
Зараховано
78 Шоп`як Олег Васильович 0 119.230
Зараховано