РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 29.08.2019 15:52

Інститут телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки
Спеціальність: 172, ТР – Телекомунікації та радіотехніка (відкрита*)
Максимально можлива к-ть студентів**: 400 осіб
К-ть місць державного замовлення: 70
Квота для осіб визначена у п. 1, 2 розділу VIII Умов прийому (квота1): 5
Квота для мешканців тимчасово окупованої території (квота2 - Крим): 29
№ п/п Прізвище, ім’я по батькові Пріоритет Конкурсний бал Особливі умови вступу Здали оригінали документів або довідку з місця знаходження оригіналів Статус заяви
1 Риботицький Віталій Миколайович 2 178.228 Зараховано
2 Боккетті Паскуале 2 177.596 Зараховано
3 Лалак Адріян Михайлович 1 175.984 Зараховано
4 Мазяр Юлія Василівна 2 175.307 Зараховано
5 Козлов Ігор Васильович 1 174.787 Зараховано
6 Медвідь Роман Ярославович 3 174.216 Зараховано
7 Дуда Андрій Миколайович 1 173.039 Зараховано
8 Церна Назарій Сергійович 4 172.584 Зараховано
9 Кухарець Дмитро Юрійович 3 171.972 Зараховано
10 Братюк Павло Володимирович 1 171.926 Зараховано
11 Пуста Олег Вікторович 2 170.834 Зараховано
12 Турков Олег Володимирович 1 169.949 Зараховано
13 Боднар Сергій Юрійович 7 169.575 Зараховано
14 Злотніцький Артем Ігорович 4 169.320 Зараховано
15 Величко Назарій Ігорович 3 168.759 Зараховано
16 Барінов Павло Володимирович 1 168.649 Зараховано
17 Рижий Антон Анатолійович 1 168.493 Зараховано
18 Гук Назар Олегович 1 168.233 Зараховано
19 Романюк Андрій Володимирович 3 167.790 Зараховано
20 Микуланинець Вадим Вадимович 4 166.464 Зараховано
21 Кіндрат Степан Дмитрович 5 166.413 Зараховано
22 Ситків Роман Андрійович 2 166.360 Зараховано
23 Гладик Юрій-Георгій Володимирович 2 165.996 Зараховано
24 Смольський Андрій Ярославович 6 164.832 Зараховано
25 Гладун Тарас Андрійович 2 163.915 Зараховано
26 Балян Роман Іванович 4 163.302 Зараховано
27 Соломко Андрій Олександрович 1 163.031 Зараховано
28 Савич Сергій Андрійович 1 162.406 Зараховано
29 Гринюка Максим Іванович 6 162.333 Зараховано
30 Крочак Віталій Ігорович 1 160.274 Зараховано
31 Варчак Олександр Юрійович 1 160.170 Зараховано
32 Карпин Матеуш Даріушович 2 159.712 Зараховано
33 Балян Ігор Андрійович 1 159.545 Зараховано
34 Писко Василь Олегович 2 159.275 Зараховано
35 Слобода Валентин Романович 5 159.273 Зараховано
36 Лаба Ірина Володимирівна 1 158.765 Зараховано
37 Пітуля Дмитро Ігорович 1 157.985 Зараховано
38 Кабо Денис Євгенович 2 157.881 Зараховано
39 Мрочко Владислав Володимирович 2 157.621 Зараховано
40 Дрейчук Богдан Анатолійович 1 157.257 Зараховано
41 Комар Максиміліан Олександрович 6 157.080 Зараховано
42 Ковальчук Діана Миколаївна 2 157.035 Зараховано
43 Івануса Данило Михайлович 1 156.840 Зараховано
44 Заставний Назарій Михайлович 4 156.060 Зараховано
45 Марендич Назар Іванович 2 154.577 Зараховано
46 Гірченко Іван Сергійович 4 154.530 Зараховано
47 Станицька Христина Романівна 1 153.303 Зараховано
48 Федина Сергій Михайлович 5 152.388 Зараховано
49 Коваль Олександр Володимирович 1 151.482 Зараховано
50 Дякунчак Олег Володимирович 1 150.153 Зараховано
51 Войчук Наталія Ростиславівна 1 149.558 Зараховано
52 Романюк Остап Олександрович 5 149.481 Зараховано
53 Хмельовський Олександр Васильович 1 148.881 Зараховано
54 Іваницький Олег Степанович 1 147.685 Зараховано
55 Кость Павло Ігорович 1 146.905 Зараховано
56 Шкоропад Юрій Богданович 1 146.072 Зараховано
57 Чвиль Ігор Вікторович 1 143.835 Зараховано
58 Григорчук Андрій Олександрович 5 130.203 Зараховано
59 Мельничак Павло Тарасович 1 127.085 Зараховано
60 Микула Юрій Іванович 1 123.183 Зараховано
61 Чорний Володимир Володимирович 1 117.045 Зараховано