РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2020 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 15.09.2020 10:20

Інститут телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки
Спеціальність: 153, МН – Мікро- та наносистемна техніка (відкрита*)
Максимально можлива к-ть студентів**: 90 осіб
К-ть місць державного замовлення***: 30
Квота для осіб визначена у п. 1, 2 розділу VIII Умов прийому (квота1): 3
Квота для мешканців тимчасово окупованої території (квота2 - Крим): 6
№ п/п Прізвище, ім’я по батькові Пріоритет Конкурсний бал Особливі умови вступу Здали оригінали документів або довідку з місця знаходження оригіналів Статус заяви
1 0097-7021732 1 160.482 квота1 Зараховано
2 Грицик Володимир Андрійович 1 181.706 Зараховано
3 Задорожнюк Олексій Олександрович 1 178.117 Зараховано
4 Лавренчук Максим Олександрович 1 176.192 Зараховано
5 Бук Богдан Ігорович 2 173.955 Зараховано
6 Климчук Даніїл Романович 1 173.227 Зараховано
7 Савинець Софія Василівна 3 171.564 Зараховано
8 Мончак Володимир Володимирович 4 171.360 Зараховано
9 Пугач Борис Борисович 5 171.207 Зараховано
10 Білаш Дар'я Анатоліївна 3 170.595 Зараховано
11 Андрусів Артем Володимирович 1 170.144 Зараховано
12 Лутчин Юрій Романович 2 170.001 Зараховано
13 Таланчук Данило-Григорій Олегович 1 167.713 Зараховано
14 Осипчук Арсен Михайлович 5 167.025 Зараховано
15 Колодій Іван Ігорович 1 166.724 Зараховано
16 Здебський Назарій Андрійович 1 166.620 Зараховано
17 Болоховецький Павло Васильович 1 165.892 Зараховано
18 Ткаченко Кирило Володимирович 1 165.424 Зараховано
19 Грошев Богдан Олександрович 1 165.112 Зараховано
20 Фірман Ярослав Іванович 2 161.054 Зараховано
21 Онишко Юрій Тарасович 2 160.222 Зараховано
22 Клименко Олександр-Рамазан Назимович 1 159.441 Зараховано
23 Струк Руслан Васильович 5 159.311 Зараховано
24 Голубець Богдан Борисович 1 159.233 Зараховано
25 Венгрин Михайло Богданович 3 158.865 Зараховано
26 Кіхтан Тарас Іванович 1 155.288 Зараховано
27 Куцела Ярослав Тарасович 3 154.530 Зараховано
28 Рудницький Андрій Романович 4 152.082 Зараховано
29 Федів Ростислав Богданович 2 149.880 Зараховано
30 Цикунков Сергій Сергійович 1 140.038 Зараховано