РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 29.08.2019 15:52

Інститут хімії та хімічних технологій
Спеціальність: 162, БТ – Біотехнології та біоінженерія (відкрита*)
Максимально можлива к-ть студентів**: 50 осіб
К-ть місць державного замовлення: 22
Квота для осіб визначена у п. 1, 2 розділу VIII Умов прийому (квота1): 1
Квота для мешканців тимчасово окупованої території (квота2 - Крим): 4
№ п/п Прізвище, ім’я по батькові Пріоритет Конкурсний бал Особливі умови вступу Здали оригінали документів або довідку з місця знаходження оригіналів Статус заяви
1 0097-6377412 1 175.828 квота2 Зараховано
2 Ревякіна Наталія Андріївна 1 200.000 Зараховано
3 Кловак Наталія Володимирівна 1 200.000 Зараховано
4 Базар Юрій Михайлович 1 200.000 Зараховано
5 Гаврак Тарас Володимирович 1 200.000 Зараховано
6 Стасула Анастасія Зіновіївна 2 200.000 Зараховано
7 Курило Олексій Павлович 1 199.601 Зараховано
8 Василишин Дзвінка Борисівна 1 199.341 Зараховано
9 Бурдик Христина Василівна 1 198.534 Зараховано
10 Лиса Богдана Олександрівна 1 198.352 Зараховано
11 Червінська Ярина Тарасівна 1 197.650 Зараховано
12 Віхрова Анастасія Олексіївна 1 197.364 Зараховано
13 Соболь Валентин Валерійович 1 196.376 Зараховано
14 Дільна Олена Сергіївна 1 196.219 Зараховано
15 Шикітка Марія Семенівна 1 195.907 Зараховано
16 Юзьків Софія Любомирівна 1 195.023 Зараховано
17 Циганенко Остап Андрійович 1 194.555 Зараховано
18 Пацкаль Ярина Михайлівна 1 194.451 Зараховано
19 Віщак Надія Юріївна 1 190.861 Зараховано
20 Трегуб Анна Едуардівна 1 188.104 Зараховано
21 Причина Юлія Зіновіївна 2 185.711 Зараховано
22 Печар Андріяна Андріївна 1 180.822 Зараховано
23 Фок Софія Павлівна 2 179.885 Зараховано
24 Кожуховська Ксенія Леонідівна 2 175.047 Зараховано
25 Бабич Дарія Вячеславівна 1 172.758 Зараховано
26 Максимюк Олена Андріївна 1 166.308 Зараховано
27 Кулик Ілона Валеріївна 1 165.372 Зараховано
28 Томасюневич Даяна Андріївна 1 164.955 Зараховано
29 Кузбит Ірина Богданівна 3 164.016 Зараховано
30 Гончаренко Анастасія Сергіївна 4 161.262 Зараховано
31 Ковальчук Данило Сергійович 1 160.118 Зараховано
32 Гриневич Вікторія Семенівна 1 159.285 Зараховано
33 Білозір Софія Андріївна 1 156.598 Зараховано
34 Боднар Ольга Олегівна 1 150.182 Зараховано
35 Рута Єлизавета Григорівна комерція 149.787 Зараховано
36 Махінько Анна Леонідівна 5 144.993 Зараховано
37 Бондаренко Денис Ігорович 1 136.136 Зараховано
38 Мазур Владислав Васильович 1 134.940 Зараховано
39 Гринкевич Оксана Миронівна комерція 129.897 Зараховано