РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 29.08.2019 15:52

Інститут хімії та хімічних технологій
Спеціальність: 181, ХР – Харчові технології (відкрита*)
Максимально можлива к-ть студентів**: 40 осіб
К-ть місць державного замовлення: 29
Квота для осіб визначена у п. 1, 2 розділу VIII Умов прийому (квота1): 2
Квота для мешканців тимчасово окупованої території (квота2 - Крим): 6
№ п/п Прізвище, ім’я по батькові Пріоритет Конкурсний бал Особливі умови вступу Здали оригінали документів або довідку з місця знаходження оригіналів Статус заяви
1 Богославець Зоряна Петрівна 1 198.977 Зараховано
2 Антонишин Софія Іванівна 1 197.837 Зараховано
3 Попельняк Софія Степанівна 1 195.652 Зараховано
4 Шибанова Юлія Святославівна 1 190.549 Зараховано
5 Гривняк Андрій Васильович 1 189.977 Зараховано
6 Ковтун Анастасія Владиславівна 3 189.312 Зараховано
7 Заяць Максим Михайлович 1 189.043 Зараховано
8 Шеретюк Катерина Миколаївна 1 187.678 Зараховано
9 Жемелко Софія Володимирівна 1 181.396 Зараховано
10 Перовська Аміна Андріївна 1 180.874 Зараховано
11 Шарко Назарій Васильович 2 180.509 Зараховано
12 Стасюк Ярослав Володимирович 1 180.249 Зараховано
13 Ткач Людмила Миколаївна 1 179.313 Зараховано
14 Майстренко Катерина Андріївна 2 178.533 Зараховано
15 Тищук Юлія Анатоліївна 1 178.429 Зараховано
16 Сава Наталія Романівна 1 177.908 Зараховано
17 Шевченко Діана Іванівна 1 175.170 Зараховано
18 Янушевич Тетяна Богданівна 3 174.369 Зараховано
19 Пузак Анастасія Олегівна 3 173.859 Зараховано
20 Яковенко Юлія 1 173.591 Зараховано
21 Лукін Аліна Володимирівна 3 173.043 Зараховано
22 Жовнір Оксана Миколаївна 4 172.699 Зараховано
23 Козаченко Назар Олександрович 1 171.614 Зараховано
24 Якуц Марія Сергіївна 2 169.653 Зараховано
25 Танчин Святослав Володимирович 1 169.481 Зараховано
26 Хлистун Катерина Іванівна 1 168.233 Зараховано
27 Бідонько Максим Олегович 1 166.464 Зараховано
28 Самець Ірина Ігорівна 2 165.944 Зараховано
29 Черничка Андрій Васильович 5 163.557 Зараховано
30 Гірник Надія Романівна 1 150.754 Зараховано
31 Ярема Анастасія Богданівна 2 145.448 Зараховано
32 Поліщук Ганна Михайлівна 2 141.742 Зараховано
33 Антонюк Вікторія Миколаївна 1 133.900 Зараховано
34 Гавриляк Юлія Михайлівна 6 133.059 Зараховано