РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 29.08.2019 15:52

Інститут хімії та хімічних технологій
Спеціальність: 161, ХТ – Хімічні технології та інженерія (відкрита*)
Максимально можлива к-ть студентів**: 355 осіб
К-ть місць державного замовлення: 76
Квота для осіб визначена у п. 1, 2 розділу VIII Умов прийому (квота1): 5
Квота для мешканців тимчасово окупованої території (квота2 - Крим): 23
№ п/п Прізвище, ім’я по батькові Пріоритет Конкурсний бал Особливі умови вступу Здали оригінали документів або довідку з місця знаходження оригіналів Статус заяви
1 Жолдак Богданна Олегівна 1 200.000 Зараховано
2 Манастирська Владислава Анатоліївна 1 194.399 Зараховано
3 Шепелюк Наталія Миколаївна 1 193.631 Зараховано
4 Дмитренко Поліна Володимирівна 1 193.098 Зараховано
5 Кулик Вадим Романович 1 192.484 Зараховано
6 Кравченко Андрій Максимович 2 190.549 Зараховано
7 Струбіцька Анастасія Василівна 1 189.145 Зараховано
8 Оніщук Ірина Анатоліївна 1 189.145 Зараховано
9 Багдасарян Саркіс Зорікович 1 187.792 Зараховано
10 Вороняк Михайло Олегович 1 186.960 Зараховано
11 Струбіцька Наталія Василівна 1 186.752 Зараховано
12 Данильчук Аліна Анатоліївна 1 186.312 Зараховано
13 Боднар Софія Олегівна 1 184.203 Зараховано
14 Гнатів Віра Михайлівна 1 183.423 Зараховано
15 Помилуйко Олег Петрович 1 183.267 Зараховано
16 Гладко Богдан Олексійович 1 183.162 Зараховано
17 Відорт Максим Олександрович 3 181.356 Зараховано
18 Шалева Наталія Іванівна 1 179.157 Зараховано
19 Цидуляк Марія Михайлівна 2 179.157 Зараховано
20 Старовєрова Вікторія Володимирівна 1 177.804 Зараховано
21 Тарасюк Ірина Віталіївна 1 176.764 Зараховано
22 Вознюк Людмила Сергіївна 1 176.556 Зараховано
23 Ревва Юлія Олегівна 1 176.192 Зараховано
24 Гордієнко Анатолій Анатолійович 1 175.724 Зараховано
25 Когутенко Поліна Вікторівна 1 174.839 Зараховано
26 Чубак Артем Вікторович 5 174.828 Зараховано
27 Яйченя Лілія Сергіївна 1 174.733 Зараховано
28 Лучко Богдан Володимирович 1 173.955 Зараховано
29 Дзядик Маркіян Андрійович 2 173.851 Зараховано
30 Бучинський Стефан Андрійович 1 173.695 Зараховано
31 Мігас Наталія Сергіївна 1 172.863 Зараховано
32 Кравець Дар'я Валентинівна 1 172.238 Зараховано
33 Петриняк Вікторія Іванівна 3 171.360 Зараховано
34 Комарянська Ірина Олегівна 1 171.146 Зараховано
35 Конечний Дмитро Русланович 1 169.533 Зараховано
36 Кагарлицька Вікторія Олександрівна 3 168.861 Зараховано
37 Гарасим Мар'яна Миколаївна 1 168.337 Зараховано
38 Матвіюк Аліна Володимирівна 1 167.661 Зараховано
39 Голосна Христина Анатоліївна 4 166.872 Зараховано
40 Максимів Оксана Володимирівна 1 166.212 Зараховано
41 Парфьонов Юрій Олександрович 3 166.158 Зараховано
42 Шиманська Іванна Євгенівна 2 166.103 Зараховано
43 Рабченюк Тетяна Петрівна 1 165.283 Зараховано
44 Мудра Ольга Володимирівна 1 164.123 Зараховано
45 Федченко Дмитро Володимирович 2 162.094 Зараховано
46 Долгова Надія Андріївна 1 162.042 Зараховано
47 Богдан Анастасія Олександрівна 1 161.002 Зараховано
48 Манчак Аліна Ігорівна 2 160.274 Зараховано
49 Курян Світлана Іванівна 2 159.025 Зараховано
50 Яковенко Максим Михайлович 1 158.817 Зараховано
51 Телиця Андрій Богданович 1 158.297 Зараховано
52 Мартинів Ольга Володимирівна 1 158.193 Зараховано
53 Давиденко Ірена Віталіївна 3 158.187 Зараховано
54 Давидюк Назарій Олегович 4 158.151 Зараховано
55 Лебедь Ольга Андріївна 4 157.223 Зараховано
56 Гаталяк Марія Ярославівна 1 157.204 Зараховано
57 Павлюк Наталія Василівна 1 156.372 Зараховано
58 Деркач Дмитрій Анатолійович 1 155.384 Зараховано
59 Кузьменко Ярослав Вікторович 4 155.295 Зараховано
60 Пришляк Анастасія Андріївна 2 154.086 Зараховано
61 Дума Богдан Русланович 4 154.063 Зараховано
62 Кошулинський Богдан Русланович 3 153.867 Зараховано
63 Русс Ангеліна Олександрівна 4 153.561 Зараховано
64 Височан Олег Васильович 1 152.991 Зараховано
65 Мандрик Мар'яна Ігорівна 2 152.367 Зараховано
66 Ляшко Софія Павлівна 7 151.521 Зараховано
67 Осадча Ксенія Олександрівна 1 149.506 Зараховано
68 Мостова Ярина Ігорівна 2 147.750 Зараховано
69 Шумейко Ольга Олегівна 4 146.931 Зараховано
70 Жуковський Віталій Васильович 1 146.280 Зараховано
71 Данилів Аріна Андріївна 3 142.494 Зараховано
72 Грабарчук Оксана Сергіївна 4 129.752 Зараховано
73 Гладкий Роман Андрійович 2 124.700 Зараховано
74 Климко Роман Романович 2 115.328 Зараховано