РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2020 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 15.09.2020 10:20

Інститут хімії та хімічних технологій
Спеціальність: 162, БТ – Біотехнології та біоінженерія (відкрита*)
Максимально можлива к-ть студентів**: 50 осіб
К-ть місць державного замовлення***: 23
Квота для осіб визначена у п. 1, 2 розділу VIII Умов прийому (квота1): 2
Квота для мешканців тимчасово окупованої території (квота2 - Крим): 5
№ п/п Прізвище, ім’я по батькові Пріоритет Конкурсний бал Особливі умови вступу Здали оригінали документів або довідку з місця знаходження оригіналів Статус заяви
1 Домашовець Ангеліна Олександрівна 1 200.000 Зараховано
2 Маніліч Марта Михайлівна 1 200.000 Зараховано
3 Зубар Зоряна Орестівна 1 200.000 Зараховано
4 Шевчук Юлія Олександрівна 1 197.208 Зараховано
5 Стойка Юлія Тарасівна 1 196.792 Зараховано
6 Балука Анастасія Володимирівна 1 194.815 Зараховано
7 Шевчук Лілія Русланівна 1 194.451 Зараховано
8 Карікова Світлана Анатоліївна 1 194.347 Зараховано
9 Кулаківська Анастасія Євгенівна 1 194.191 Зараховано
10 Паламар Олександр Володимирович 1 193.775 Зараховано
11 Троцюк Максим Павлович 1 193.723 Зараховано
12 Левицька Ірина Олександрівна 1 192.422 Зараховано
13 Ничай Христина Василівна 1 191.283 Зараховано
14 Ладанівська Марія Володимирівна 1 191.122 Зараховано
15 Майданович Анна Русланівна 1 191.010 Зараховано
16 Захарець Юрій Вадимович 1 190.133 Зараховано
17 Ігнат Антон Ілліч 2 189.613 Зараховано
18 Луговська Анна Андріївна 1 187.792 Зараховано
19 Трач Анна Романівна 1 187.324 Зараховано
20 Берташ Ангеліна Миколаївна 1 186.804 Зараховано
21 Рояка Ян Денисович 3 185.946 Зараховано
22 Дерев'янко Юлія Володимирівна 1 185.711 Зараховано
23 Грицан Мар'яна Володимирівна 1 182.824 Зараховано
24 Голуб Євгеній Володимирович 4 179.571 Зараховано
25 Бойчук Володимир Васильович 1 167.452 Зараховано
26 Улич Богдана Ігорівна 3 165.087 Зараховано
27 Содома Марія Володимирівна 1 160.586 Зараховано
28 Марчук Анна Олександрівна 1 157.517 Зараховано
29 Романовська Тетяна Володимирівна 1 155.384 Зараховано
30 Кулешова Анна Ярославівна 1 152.055 Зараховано
31 Ніколайчук Олександр Геннадійович 3 145.860 Зараховано
32 Матвєєва Вікторія Олексіївна комерція 145.146 Зараховано
33 Ониськів Вікторія Володимирівна 1 142.743 Зараховано
34 Садова Оксана Ярославівна 1 141.651 Зараховано
35 Пухальський Вячеслав Григорійович комерція 122.043 Зараховано
36 Орехова Софія Костянтинівна комерція 114.903 Зараховано
37 Гнип Максим Ігорович комерція 104.805 Зараховано