РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2020 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 15.09.2020 10:20

Інститут хімії та хімічних технологій
Спеціальність: 181, ХР – Харчові технології (відкрита*)
Максимально можлива к-ть студентів**: 40 осіб
К-ть місць державного замовлення***: 32
Квота для осіб визначена у п. 1, 2 розділу VIII Умов прийому (квота1): 3
Квота для мешканців тимчасово окупованої території (квота2 - Крим): 6
№ п/п Прізвище, ім’я по батькові Пріоритет Конкурсний бал Особливі умови вступу Здали оригінали документів або довідку з місця знаходження оригіналів Статус заяви
1 Бережнюк Анастасія Леонідівна 1 200.000 Зараховано
2 Гребенюк Максим Олександрович 1 192.578 Зараховано
3 Костів Ольга Михайлівна 1 188.934 Зараховано
4 Миляновська Ірина Богданівна 1 185.920 Зараховано
5 Махно Олег Андрійович 1 182.434 Зараховано
6 Семенченко Софія Володимирівна 3 181.203 Зараховано
7 Болецька Анастасія Богданівна 1 175.568 Зараховано
8 Левченко Катерина Євгенівна 1 175.047 Зараховано
9 Булаєнко Дар'я Сергіївна 2 174.059 Зараховано
10 Сисан Сергій Олегович 1 173.799 Зараховано
11 Слободянюк Володимир Андрійович 2 172.498 Зараховано
12 Полюхович Анастасія Миколаївна 1 172.186 Зараховано
13 Турушев Дмитро Андріянович 1 169.434 Зараховано
14 Москалик Ростислав Олегович 1 163.343 Зараховано
15 Мариневич Дмитро Віталійович 1 163.239 Зараховано
16 Посполіта Максим Андрійович 1 160.638 Зараховано
17 Федан Тетяна Андріївна 1 160.274 Зараховано
18 Мричко Марія Михайлівна 1 159.025 Зараховано
19 Улицький Олександр Петрович 3 158.355 Зараховано
20 Нетеса Катерина Григорівна комерція 157.896 Зараховано
21 Джурбій Дмитро Зіновійович 1 153.459 Зараховано
22 Гущин Галина Ігорівна 1 151.222 Зараховано
23 Соколик Станіслав Миколайович 1 147.581 Зараховано
24 Шарко Надія Сергіївна 1 146.853 Зараховано
25 Заячківська Соломія Романівна 1 146.853 Зараховано
26 Бондарь Катерина Сергіївна 3 145.924 Зараховано
27 Піддубняк Павло Васильович 3 143.208 Зараховано
28 Коваль Артур Володимирович 2 140.974 Зараховано
29 Матяш Денис Валерійович 2 134.108 Зараховано
30 Мамчур Аркадій Сергійович комерція 119.340 Зараховано