РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2020 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 15.09.2020 10:20

Інститут хімії та хімічних технологій
Спеціальність: 161, ХТ – Хімічні технології та інженерія (відкрита*)
Максимально можлива к-ть студентів**: 355 осіб
К-ть місць державного замовлення***: 51
Квота для осіб визначена у п. 1, 2 розділу VIII Умов прийому (квота1): 9
Квота для мешканців тимчасово окупованої території (квота2 - Крим): 23
№ п/п Прізвище, ім’я по батькові Пріоритет Конкурсний бал Особливі умови вступу Здали оригінали документів або довідку з місця знаходження оригіналів Статус заяви
1 Першина Софія Альбертівна 1 200.000 Зараховано
2 Водько Богдана Юріївна 1 190.861 Зараховано
3 Бурачинський Роман Вадимович 2 189.717 Зараховано
4 Григораш Микола Володимирович 1 189.613 Зараховано
5 Лисак Дмитро Михайлович 1 189.353 Зараховано
6 Веремчук Ульяна Тарасівна 1 185.503 Зараховано
7 Варчук Діана Ярославівна 1 184.463 Зараховано
8 Степанюк Крістіна Вікторівна 1 183.472 Зараховано
9 Гейко Тетяна Анатоліївна 1 180.874 Зараховано
10 Пятковський Роман Віталійович 2 179.989 Зараховано
11 Паталій Владислав Володимирович 1 179.937 Зараховано
12 Торський Василь Андрійович 1 178.637 Зараховано
13 Гаразд Вікторія Романівна 1 178.429 Зараховано
14 Каюк Марія Миколаївна 1 177.232 Зараховано
15 Гнатів Тетяна Богданівна 1 176.452 Зараховано
16 Бурда Юліана Романівна 1 175.170 Зараховано
17 Льода Мар'ян Михайлович 1 171.562 Зараховано
18 Курищук Ярина Ярославівна 4 171.360 Зараховано
19 Зарічанська Мар'яна Ігорівна 2 169.689 Зараховано
20 Шевченко Маргарита Андріївна 2 168.285 Зараховано
21 Чеботар Анастасія Станіславівна 2 168.233 Зараховано
22 Войтович Євген Дмитрович 1 167.869 Зараховано
23 Фат Світлана Олександрівна 1 167.556 Зараховано
24 Солодун Михайло Володимирович 1 167.400 Зараховано
25 Світлична Антоніна Євгенівна 1 165.476 Зараховано
26 Равінська Дар'я Вадимівна 1 163.655 Зараховано
27 Марків Дмитро Сергійович 3 162.078 Зараховано
28 Киричук Юлія Тарасівна 1 160.898 Зараховано
29 Зобків Михайло Костянтинович 2 160.898 Зараховано
30 Ярош Анастасія Віталіївна 2 159.962 Зараховано
31 Ломага Анжеліка Василівна 5 159.954 Зараховано
32 Свидина Богдан Дмитрович 1 158.817 Зараховано
33 Чолач Остап Миронович 1 157.152 Зараховано
34 Литвинюк Давид Володимирович 2 155.124 Зараховано
35 Крохун Вікторія Валентинівна 1 154.968 Зараховано
36 Пигитчин Ангелина Василівна 2 154.812 Зараховано
37 Іщук Владислав Сергійович 2 154.343 Зараховано
38 Шпонтак Софія Еміліївна 1 152.991 Зараховано
39 Пишняк Христина Володимирівна 3 150.858 Зараховано
40 Браташ Катерина Романівна 4 150.705 Зараховано
41 Коряжнов Максим Олексійович 1 149.766 Зараховано
42 Колич Ірина Володимирівна 3 149.297 Зараховано
43 Гергель Олег Сергійович 1 148.465 Зараховано
44 Ралько Софія Олегівна 1 146.853 Зараховано