РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2017 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 11.08.2017 21:09

Інститут енергетики та систем керування
Спеціальність: 151, АВ – Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології
Максимально можлива к-ть студентів: 70 осіб
Обсяг державного замовлення: 38 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я по батькові Пріоритет Конкурсний бал Особливі умови вступу Здали оригінали документів Рекомендовані до зарахування та зараховані*
1 Біликовський Іван Мирославович 1 161.194 квота
Зараховано
2 Манько Ярослав Олексійович 1 185.954
Зараховано
3 Моісейченко Володимир Володимирович 1 177.943
Зараховано
4 Тищенко Володимир Олексійович 4 171.044
Зараховано
5 Булич Ірина Ігорівна 1 167.488
Зараховано
6 Старостяк Володимир Йосипович 1 166.753
Зараховано
7 Адаменко Дмитро Сергійович 3 166.600
Зараховано
8 Заморський Богдан Олександрович 5 166.145
Зараховано
9 Надточій Владислав Всеволодович 4 166.044
Зараховано
10 Новаковський Ярослав Олександрович 1 165.851
Зараховано
11 Ткаченко Андрій Дмитрович 1 165.304
Зараховано
12 Кристиняк Божена-Оксана Олегівна 1 164.107
Зараховано
13 Антонів Олександр Ростиславович 1 163.795
Зараховано
14 Малиш Владислав Володимирович 9 163.721
Зараховано
15 Лимич Василь Володимирович 2 163.596
Зараховано
16 Телятніков Євгеній Сергійович 1 162.859
Зараховано
17 Чабан Василь Ярославович 2 162.761
Зараховано
18 Базів Максим Володимирович 3 162.509
Зараховано
19 Данильців Богдан Миронович 1 162.508
Зараховано
20 Давидов Григорій Миколайович 1 162.183
Зараховано
21 Сотник Віталій Ігорович 7 162.105
Зараховано
22 Хомич Денис Володимирович 1 162.027
Зараховано
23 Кушнірук Мар`ян Сергійович 2 161.246
Зараховано
24 Ленчук Дмитро Олегович 5 160.741
Зараховано
25 Сороченко Марія Андріївна 3 160.085
Зараховано
26 Вінярський Богдан Ігорович 3 159.883
Зараховано
27 Очеретнюк Сергій Ігорович 1 159.218
Зараховано
28 Дачишин Уляна-Олена Володимирівна 2 158.974
Зараховано
29 Слівко Валентин Миколайович 1 158.542
Зараховано
30 Бірук Антон Володимирович 1 157.241
Зараховано
31 Бондін Андрій Володимирович 1 156.929
Зараховано
32 Іжик Ангеліна Борисівна 3 156.600
Зараховано
33 М`ясоєдов Даніїл Тарасович 2 156.348
Зараховано
34 Швергун Любомир Богданович 5 155.843
Зараховано
35 Волкова Леся Сергіївна 0 154.429
Зараховано
36 Пасельський Дмитро Миколайович 1 139.972
Зараховано
37 Луків Павло Ігорович 1 139.005
Зараховано
38 Татомир Сергій Вірославович 6 137.410
Зараховано
39 Жепка Дмитро Тарасович 1 127.801
Зараховано